Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
shaarik

banaan 29. juuli 2003, kl 20.45
shaarik on siis teatavasti väike kuulike, mis paigaldatakse mehe suguti otsa, et naisele suuremat naudingut pakkuda (kes veel ei teadnud).
tahtsingi küsida, et kas teil on sellega kogemusi. leidub siin mehi, kellel see on või naisi, kes on seda tunda saanud? elavdab see siis tõesti seksuaalelu?

arbuus 30. juuli 2003, kl 01.49
Kas oled kinnimajas või?

vot 30. juuli 2003, kl 07.55
minu mees ei ole vangis istunud, aga sharik on tal küll. Kunagi nooruse lolluses panna lastud. Kuidas kellelegi, kuid meie sekselu see ei rikasta. Pigem on vahel valus (mul) Nii et tobedus.

w 30. juuli 2003, kl 08.54
ma ütleks ka et pigem on valus kui mõnus

kaarik 02. august 2003, kl 16.09
olen olnud mehega kel oli neid lausa mitu aga... ei saand midagi aru.. nii et tolku polnud.
Kullu 15. juuli 2022, kl 19.58
Mul on nagu viinamarjakobar :)

Vovan 16. juuli 2022, kl 11.34
shaarik paigaldati keset sugutit sest see stimuleeris kliitorit. kabja otsa paigaldati pederastidele sest see lükkas tagant tee ette sita sisse.
Kullu 16. juuli 2022, kl 18.29
venelased on kõige suuremad sitta lükkajad olnud läbi ajaloo, eks sa tead millest räägid :)

prohvet 16. september 2022, kl 00.46
meil vaimse puudega inimeste kogukonnas on kõigil shaarikud tyranaha all.

sina reetur ole kuss 16. september 2022, kl 07.24
sina ei räägi meie kogukonnast. sinusuguste reeturite palk on nurga taha ja kuul kuklasse. nagu vanadel headel aegadel. headel aegadel just nii reeturitega tehti. tänapäeval . las ma teen sulle tutooriali mida sa ei unusta. 1 sõida türisalu pangale. 2 hüppa 3 sure. sähhh sulle tutoorialit.

versioon A või B taas 16. september 2022, kl 07.27
mõnita veel meie kogukonda ja näita millline reetur sa oled. teed mu argumenti tugevamaks. prohveti asi on surnud teema ja debunkitud. aitäh modedele ,et versioon c kustutasid ja aitäh ,et nad ei paranda foorumit. human verification karistab tava kasutajaid sesit späm botid ja laimajad tulevad läbi sellest aga modedele on pulk perses ja nad ei taha seda kuulda . :/

oled kõva meees vaid anonüümselt 16. september 2022, kl 07.35
näost näkku ei julge sa sittagi öelda ega teha. sa ei julge oma PÄRIS NIME alt sitta rääkida . sa oled kusik. ma võiks ka proxyde ja teiste identiteetide ja vpni alt rääkida sitta aga ma ei tee seda. tead miks sest ma ei ole kusik. sest ma OLEN TÕELINE MEEES. mõni seksuaalselt rahuldamata lits ehk ei nõustu köhhh kööhh pirx. mina teen oma eluga midagi.mina hoolin oma puudega inimeste kogukonnast. sina oled aga reetur. reetur saab reeturi palga tahan näha kaua sa veel anonüümselt keksid ja arvad ,et oled võitmatu ja tegija . ma üritan olla parem inimene ja kasvada. üritan õppida oma vigadest . sina aga oled aastas 2014 kinni. sa ei ole arendend ja sul ei ole mina pilti. ma tean mida sa ütled enne kui sa midagi ütled sest sa oled IGAV ja ETTEAIMATAV. las ma arvan mis sa ütled. prohvet prohvet ttoorial tutoorial anaal anaaal. oh wow ma olen äge räägin anonüüümselt sitta ja teesklen teisi ja varastan videosi ja olen aastas 2014. mõttetu inimene oled. ma arvan ,et tead ise ka ,et oled mõttetu.mu väljakutse seisab veel kui tahad olla TÕELINE INIMENE mitte NEWFÄG siis räägi sitta OMA PÄRIS NIME ALT. su nimi ei ole raul prohvet või mis iganes teise nime alt sa essineda tahad. pane kusik oma nimeks või reetur või värdjas vaimuhaige sest seda sa oled. moded sind ei päästa.

shurik 16. september 2022, kl 10.13
sa ei räägi meie vaimupuudega inimeste kogukonna nimel. sa oled reetur. sa oled häbiplekk. mõnitad meie kogukonda mida sina koer reedad kui ahistad inimesi laimad ja jälitad. loodan ,et mõnitad vale inimesed ja nad murravad läbi su proxide ja vpni ja saavad teada kes sa oled ja rebivad su tükkiteks ja matavad metsa. sinusugune vaimuhaige reetur ei vääri vähemat ja kui see juhtub teeb ma suurima peo pärast seda pidu kui mikk tarraste tegi eneka. soovitan sul sama teha. ma ei kalluta ma soovitan. su elu on pask ega muutu paremaks eriti kui sa niimoodi hujiad. see on fakt. viimast korda ütlen kui sul on midagi öelda tee seda oma päris ees ja perekonna nime alt. me teame ,et seda sa teha ei julge kuna oled kusik. me teame ka seda ,et sa hakkad ahvima ja osatama ja mõnitama anonüümselt . sa oled nii igav aeglane ja etteaimatav. ütle mis tegelik probleem sul minuga on mida ma sulle teinud olen aaaaaaaaga ma tean ,et sa ei ütle seda kuna olen autistik meemer ja kusik ja mingi mõtttetu umbluu ajamine on sulle tähtsam. ei oska miskit muud lisada. loodan ,et saad oma teenitud palga kõigide inimeste eest keda oled ahistand jälitand ja laimand . loodan ,et see juhtub varsti.

R32 16. september 2022, kl 14.44
https://www.urologynews.uk.com/media/16627/pearls-image-2.jpg

teesklajale 16. september 2022, kl 15.06
1 sa pole mina sust ei saa kunagi mind. 2 ma ei postita oma nime alt ja ma ei postita ka mingite oma nime variantsioonide alt nagu r32. 3 ma ei postita rõvedusi ega räägi värdja keelt. 4 kena argument kuid see ei olnud debunkimiseks küllalt hea. ehk järgmine kord teed reaalse argumendi kuid me teame ,et seda ei juhtu kunagi.

tahad mängida ok siis 16. september 2022, kl 15.09
näost näkku ei julge sa sittagi öelda ega teha. sa ei julge oma PÄRIS NIME alt sitta rääkida . sa oled kusik. ma võiks ka proxyde ja teiste identiteetide ja vpni alt rääkida sitta aga ma ei tee seda. tead miks sest ma ei ole kusik. sest ma OLEN TÕELINE MEEES. mõni seksuaalselt rahuldamata lits ehk ei nõustu köhhh kööhh pirx. mina teen oma eluga midagi.mina hoolin oma puudega inimeste kogukonnast. sina oled aga reetur. reetur saab reeturi palga tahan näha kaua sa veel anonüümselt keksid ja arvad ,et oled võitmatu ja tegija . ma üritan olla parem inimene ja kasvada. üritan õppida oma vigadest . sina aga oled aastas 2014 kinni. sa ei ole arendend ja sul ei ole mina pilti. ma tean mida sa ütled enne kui sa midagi ütled sest sa oled IGAV ja ETTEAIMATAV. las ma arvan mis sa ütled. prohvet prohvet ttoorial tutoorial anaal anaaal. oh wow ma olen äge räägin anonüüümselt sitta ja teesklen teisi ja varastan videosi ja olen aastas 2014. mõttetu inimene oled. ma arvan ,et tead ise ka ,et oled mõttetu.mu väljakutse seisab veel kui tahad olla TÕELINE INIMENE mitte NEWFÄG siis räägi sitta OMA PÄRIS NIME ALT. su nimi ei ole raul prohvet või mis iganes teise nime alt sa essineda tahad. pane kusik oma nimeks või reetur või värdjas vaimuhaige sest seda sa oled. moded sind ei päästa.

sa ei räägi meie vaimupuudega inimeste kogukonna nimel. sa oled reetur. sa oled häbiplekk. mõnitad meie kogukonda mida sina koer reedad kui ahistad inimesi laimad ja jälitad. loodan ,et mõnitad vale inimesed ja nad murravad läbi su proxide ja vpni ja saavad teada kes sa oled ja rebivad su tükkiteks ja matavad metsa. sinusugune vaimuhaige reetur ei vääri vähemat ja kui see juhtub teeb ma suurima peo pärast seda pidu kui mikk tarraste tegi eneka. soovitan sul sama teha. ma ei kalluta ma soovitan. su elu on pask ega muutu paremaks eriti kui sa niimoodi hujiad. see on fakt. viimast korda ütlen kui sul on midagi öelda tee seda oma päris ees ja perekonna nime alt. me teame ,et seda sa teha ei julge kuna oled kusik. me teame ka seda ,et sa hakkad ahvima ja osatama ja mõnitama anonüümselt . sa oled nii igav aeglane ja etteaimatav. ütle mis tegelik probleem sul minuga on mida ma sulle teinud olen aaaaaaaaga ma tean ,et sa ei ütle seda kuna olen autistik meemer ja kusik ja mingi mõtttetu umbluu ajamine on sulle tähtsam. ei oska miskit muud lisada. loodan ,et saad oma teenitud palga kõigide inimeste eest keda oled ahistand jälitand ja laimand . loodan ,et see juhtub varsti.

ma nagu ei saa aru 16. september 2022, kl 15.15
mitu korda sa tahad oma surma otsusele alla kirjutada ja oma enda kirstu kinni naelutada. ma teen kõik selleks ,et sind tappa oma maagijaga. kui sa mind ründad ei jäta ma sind ellu sest tegu on enesekaitsega. ma ei lõpeta oma needuste tegemist kuna sa kusik oled surnud. sa oled küllalt kahju teind. sa oled küllalt kahju teinud mu kogukonnale. sa oled küllalt solvand mind ja mu peret . sa oled küllalt mind teeselnud ja osatand ja ahvind. sa oled kaks korda mind süüdi lavastada. kui tahad sõda surmani siis selle saa kusik saad. ma ei lõpeta ideoloogiliste maagiliste ja muude löökide andmist kuni sina või mina olen surnud. maailm on liiga väike me mõlema jaoks. kui minuga sõda alustad võitled surmani.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!