Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
ei lähe märjaks
 
mari 17. oktoober 2003, kl 11.49
Mul selline probleem, et peale sünnitust enam märjaks ei lähe. Kasutame beebiõli juba mitmendat aastat. Kui teeme ilma, siis läheb lõpuks nii valusaks, et järgmine päev ei saa ennast sealt pestagi. Veel on mul selline kääks juures, et enne vahekorda pean kindlasti dušši all ära käima. Vastasel korral ei tunne ennast vabalt. Eks ma pesen selle vähesegi märja sealt ära. Aga teised ka ju pesevad ennast? Mees küll erutab mind väga,peaaegu iga kord saan ka megaorgasmi. Niisiis erutus on tipus, aga märjaks ei lähe. Mis teha? Igakord kui kuhugi sõidame,peab meeles olema, et õli kaasas oleks. Ja kui unub, siis on tujud rikutud, sest seksida meile meeldib.
 
Marta 17. oktoober 2003, kl 13.12
Äkki see on hormoonspiraalist? Olen kuulnud, et spiraal võib mõjuda, mõnel kahandab ka seksiisu.
 
... 17. oktoober 2003, kl 13.15
mul ka sama probleem, ei tea milles asi..
 
kirsimusi 17. oktoober 2003, kl 15.10
Mure on psühholoogilist laadi, uskuge.
 
Mina 17. oktoober 2003, kl 17.18
Kas te siis ei ole kuulnud,et peale sünnitust võibki selline probleem olla ja siis soovitataxe kasutada libestsaineid.Beebiõli ei ole küll libestsaine.Libestusaineid müüaxe sexpoodides.Võid ju ka arstile rääkida oma murest.Kuigi olen ka kuulnud,et see mööduv nähtus,kuid siiski...
 
mari 17. oktoober 2003, kl 18.18
Teistele veel teadmiseks,kes tahavad rasedaks jääda ja kasutavad samal ajal ka libestuskreeme,ei pruugi see õnnestuda. Arst soovitas just beebiõli sel puhul kasutada. Meie küll teist last veel ei taha, aga beebiõli EI SAA panna liiga palju,see tähendab, et kui seda libestuskreemi läheb liiga palju, siis ei tunne enam midagi.Beebiõli puhul seda probleemi pole.
Sellegipoolest äitäh vastuste eest.
 
lizuett 17. oktoober 2003, kl 19.26
...soovitan soojalt libestusgeele (müügil apteegis ja sex-poodides, hind 100ml alates 50-.)
ja teisex, kuna sul sealt kuiv on siis võimalik, et seen vohab vaikselt, alati ei peagi sügelema või muu jama olema.
duúú all käies ära seepi kasuta( kuivatab väga-väga), vaid proovi intiimpesuseepe.........aga kui sa oled seda kõike juba varem proovinud, aga ikka ei aita siiis tõesti ei oska aidata.
 
Näitsik 18. oktoober 2003, kl 14.57
absoluutselt alati pesen end ja ei kujuta teisiti ettegi. See pole mingi kääks vaid elementaarselt kohustuslik asi. :)
Kääksuga on need, kes ei pese end ennem vahekorda.
 
cinderella 18. oktoober 2003, kl 17.14
hormoonspiraalis kyll ei saa viga olla. mul juba pool aastat see ja l2heb liigagi m2rjaks, vahel juba ainult m6ne kuuma cariño n2gemisest:))) ja kui see kuum kutt veel viitsib naca eelm2nguga vaeva n2ha.....mmmmm....oioioi:))))
tundub, et probla on pigem psyhholoogiline....t6si on muidugi see, et noorematel naistel tunub m2rjaksminemisega rohkem probleeme olevat. alates 30-ndast eluaastast mahlane nagu kyps virsik;))))
 
kivipallur 21. oktoober 2003, kl 09.33
beebiõli? kes teil seda soovitas kasutada... see on ju beebidele mõeldud, teie olete juba suured, teie ostke ikka spetsiaalselt seksi libestusaineid
 
petsake 21. oktoober 2003, kl 09.55
vahet pole mida kasutada: kui ikka midagi kaasas pole õigel hetkel, ajab ka sülg asja ära. Kui määrimisomadused rahuldavad siis on beebiõli ju palju kordi majanduslikult õigustatum!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!