Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
rinnanibud

mina... 28. september 2022, kl 14.27
pole pannud tutoriali 8chani üles

mida iganes teeskleja 28. september 2022, kl 14.31
8chan on pedofiilidele ja sa oled päris pedofiil mitte mina vaid sina. sina ei ole mina. mingit tutooriolit ei ole. mul on üks tutoorial ekstra sulle . kõis tool lagi ripu. haud.

hoiatusex 28. september 2022, kl 14.59
facebook.com/permalink.php?story_fbid=2424459174336194&id=364778193637646

räägin suu puhtaks sa reaalne pedofil ja teeskleja 28. september 2022, kl 15.38
mina ei ole pedofiil. võibolla on mul kalduvused ja erinevalt sinust saan ma abi selle vastu. mu deemonid on tugevad kuid erinevalt sinust ma võitlen nendega. MA ei ole lastele ohtlik ma ei ole mitte kunagi mitte ühtegi last vägistand ega käperdand. lasin ühe korra selle argumendi foorumis põhja ja lasen veel. see blogija levitab vale infot teeskleja . mind mõisteti ahistamises õigeks ja tead miks sest ma ei ahistand seda blogijat ja valesüüdistajat. ahistamise asi ja see mis mu arvutist leiti EI OLE TEINE TEISEGANSEOTUD . ma olen käind psüholoogi ja eksperdi juures ja käin ka psühiaatri juures seega ma tegelen oma kalduvustega ja deemonitega ja saan abi. erinevalt sinust kallis ahistaja . kallis jälitaja kallis anonüümne teeskleja ja laimaja. sina kes ma eeldan need on vaid eeldused lavastasid mind süüdi. sina kes blogijat tegelikult ahistas sina kes tema lapsi ähvardas ja nende kohta rõvedusi rääkis. erinevalt sinust ei ole mul probleemi enda vigu ja eksimusi tunnistada ja endale avalikult tuhka pähe raputada. ma kahetsesin kohtus ja kahetsen oma tegusi elupäevade lõpuni nii ,et palun hoiata hoiata kõike vale infoga . laimaja teeskleja. sina oled tegelik pedofiil mitte mina. loodan ,et naudid mu debunki. you need to fight with more class. if you wanna beat me you need entire army bro. you lose :D tsu tsu frei

suu magusax ja suusexi ka 28. september 2022, kl 19.06
sõnum kunstijumal raulilt. jah ma olen teind vigu aga erinevalt mõnest teesklejast siin töötan mina väsimatult selle kallal ,et end parandada ja muuta. vaadake ma töötan enda kallal vahetpidamata. see inimene siin kes seda ajab ei ole õige inimene. õige inimene räägiks oma õige nime alt. õigel inimimesel ei ole midagi varjata. küsige endalt miks ta end varjab aga ma mitte. jah mina olen see palju kirutud raul. see paha paha mees kelle eest peate oma maimukesi kaitsma aga reaalselt viige oma lapsi lasteaeda mul ilgelt suva . ma ei ole mingi pedofiil te ei pea minu pärast muretsema. toonitan ,et ei ole ühelegi lapsele päris elus mitte midagi teind kui ma oleks pedofiil oleks ma lastele liiga teind miljon korda . kuna ma ei ole siis see tähendab mida täpselt. tähendab ,et ma pole pedofiil . ei eita ,et tegin pattu ja mu kjompjuuterist need asjad leiti aga ma töötan enda kallal ,et end muuta ja saan abi erinevalt sellest ausast inimesest kes ei julge oma nime alt midagi öelda. erinevalt temast julgen ma avalikult endale tuhka pähe raputada. tema seda ei julge. mida ta kardab. mida on tal varjata. kui ta on nii õige ja nii nii aus inimene miks ta ei ütle kes ta on ahh. miks ta peidab end teiste identiteetide taha ja sealhulgas mu identideedi taha ka. jah ma ei oska kirjutada sõna identiteet ja identiteedi sorry ma olen vaimse puudega. jõle suur diil eksole. mina proovin muuta maailma paremaks läbi oma kunsti luule ja raamatute . mida on tal vastu panna peale valeda , laimu , surnud teemade ja debunkitud teemade ja peale teeskluse. mida . mina üritan maailma puhastada . mina olen maailma sanitar. mina olen juur mina olen oja ühes. mina kutsun lolle välja panen neid paika. mitte see blogija vaid mina mina üksi mina mina . mina olen arvamus jumal kunsti jumal. need arvamus liidrid on tühi koht mu kõrval. ma olen maailma naba universumi tsaar ja valitseja. mina mina mina vaid mina raul esimene. maailma kuningas . on minu valitsemis aeg . ma kahetsen oma tegu mida tegin ja tunnen süüd kahetsust ja häbi iga päev. ahistamis asjus mõisteti mind õigeks. kas teate miks. sest mina ei ahistand seda blogijat ega teist eite. mu identiteet varastati. keegi esines minuna. kes ausalt näeb vaeva ,et minusugust tühisust kottida ja mu mainet mis on niigi pekkis rohkem pekki keerata. kes teab. hmmmmm
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!