Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Kas võtta endale armuke?
 
Poissmees 05. mai 2005, kl 11.09
Vot see sõnastus on juba midagi uut:)
 
austus 05. mai 2005, kl 11.24
su vanuse kohta õige jutt. sa nagu hooliks naisest, aga ei hooli ka. rääkima peate, kasvõi need tabletid lõpetama vms. käige rohkem väljas, tuleb ka suurem isu peale.on ka muid võimalusi k...-ks kui kodu.
 
Poissmees 05. mai 2005, kl 11.25
Kindlasti räägin veel:)
 
milli 05. mai 2005, kl 11.46
Soovin sulle edu,ole ise optimistlikum ja püüa aru saada miks sulle nii negatiivseid hinnanguid siin antakse.Probleem on sul tüdrukuga tõsine aga usu kui te tahate ,saab kõik korda!!!PEAD ISEENDAS SELGUSELE JÕUDMA!MIDA SA TAHAD;KAS TERVE ELU SELLE NAISEGA KOOS OLLA,KAS SUUDAD KOMPROMISSIDEGA ELADA?sest terve elu on üks pidev kompromisside tegemine.OLE TUBLI!
 
Kati 05. mai 2005, kl 11.51
Pean seksi suhtes väga oluliseks ja kui seda ei saa enam piisavalt, siis sellest probleemid algavadki. Äkki on seks talle liiga rutiinseks muutunud ja ei paku enam sellepärast huvi? Kas mänguasju olete proovinud?
Olen arvamusel, et lihtsalt harjumusest pole mõtet koos elada, elu on veel pikk ees ja kohtad kindlasti veel palju ilusaid ja toredaid inimesi! Armukese võtmine pole lahendus.
 
keegi 05. mai 2005, kl 18.13
kas sa ikka rahuldad oma neiut? ausat vastust paluks!
 
bibi 05. mai 2005, kl 18.37
armukese vötmine pole töepoolest lahendus, nii noorelt eriti. olen proovinud ja keerasin sellega köik kihva. rääkima oleks öigel ajal pidanud. jöudsin löpuks nii kaugele, et jätsin oma elukaaslase maha ja vihkan armukest. uritan uuelt lehelt alustada....eks elu öpetab....aga kas peab just oma vigadest öppima, kuulaks ehk parem teisi
 
Katrin 05. mai 2005, kl 20.00
Sa poissmees ära hakkagi lugema nende kirju kus lause algab sinu süüdistamisega. Siin on ju pooled enese väljaelajad, kellel üldse mingit normaalset suhte-elu pole :) Said ju minu kirja põhjal vastuse, mis me sinna teha ikka saame. Ela rahulikult edasi ja otsi....
 
Poissmees 05. mai 2005, kl 21.38
Tänud Katrin:) elame edasi ja anname parima:)
 
Armund 12. oktoober 2019, kl 20.24
Mul siukene mure et olen oma parimasõbra õese armunud kuid tal on juba armastatu.
Tunneme üksteist 3/4 aastat. Algul olid tal tunded minu vastu. Kuid siis ei olnud mina temast huvitatud. Nüüd aga on asja lood muutund. Kuid nüüd tuleb mängu segav faktor. Tal on nüüd kaaslane. Mida teha? Jama on selles et kardan otse väljöelda oma tundeid. Ja ma kardan sõbraga kaotada sõpruse. Ps olen hetkel 13 ta on 11.
Ma loodan et keegi oskab aidata.
 
Ära siit abi küsi 12. oktoober 2019, kl 22.15
See alafoorum on omandanud kitsa suunitluse seoses tagumendi kaudu ühtimisega. Millestki muust siin enam ei räägita. Mina isiklikult arvan, et ṕéŕśé panemine on ülim nauding, mida ei tunnista vaid õudsed kuivikud.
Oot oot, mõtleks endale kah mantra välja, siis kuivik ei tunne end ainuõigena?
 
Abistajad 13. oktoober 2019, kl 07.16
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!