Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
pihku peksmise tagajärg?

natuke mures naine 08. mai 2005, kl 19.58
Niisiis, kas see on müüt või kohe päris tõsine tegelikkus, et kui mees pikalt tõsise käsitööga tegelenud siis seksi ajal vajub ära või on saamisega raskusi? Minu "diivanikaunistus" on 2 aasat(!) ilma seksita elanud, kuna ta leidis, et niisama mõttetult seksida ta ei taha. Ja nüüd meil sellised nähtused esinevad voodis päris tihti. Koos oleme olnud juba pool aastat.Armastus suur.
Kas see on ikka mööduv nähtus? Et kui nagu rohkem reaalset seksi ja vähem muud värki siis läheb asi korda?

hjgl 08. mai 2005, kl 20.14
Pihkupeksmine on samuti seks, ainult mitte naisega vaid iseendaga. Kui mees regulaarselt onaneerib, siis seksi ajal äravajumist küll ei tohiks olla. Probleem võib tekkida enneaegses purskes, sest onaneerides mees küll ennast tagasi ei hoia, kuid seksimisel naisega seda just tulebki teha. Arvan, et äravajumise põhjus on selles, et mees mitte ainult ei seksinud vaid ka ei onaneerinud, sest mida ei kasutata, see taandareneb. Kui mehel muid tervisehädasid pole, siis tulevikus peaks kõik normaliseeruma. Las harjutab organismi seksiga, onaneerigu samuti.

mann 08. mai 2005, kl 22.24
minul sama lugu mehega. Käib kaugel tööl ja seal vöimalust pole ei seksida ega ka mitte käsitööga tegelda. Ja probleem just selles et seisab aga löpuni ei taha eriti jöuda. Loodan samuti et normaalse sekseluga laheneb köik.

hm 09. mai 2005, kl 00.03
See on tõesti selle tagajärg,olen seda päris med.kirjandusest lugenud.

härg 09. mai 2005, kl 02.13
Kaks aastat kasutamata asi muutub kasutamiskõlbmatuks!

m 09. mai 2005, kl 03.14
kui ära vajub on see pigem mingi psüühiline häire, mees ei ole piisavalt erutatud, või on ülierutatud..

pihupeksuga siin niipalju seost, et teinekord isegi soovitatakse 30min enne seksi pihku panna, siis ei lähe pärast teise korraga nii kiiresti lahti..
meremehed ikka enne sadamasse maabumist panid pihu. enne lahingut ikka torud tühjaks.
aga kui mees on 3x pihu järjest pannud, sis tõesti keeruline tõusmisega. ja on see võimalik et 2 nädalat ei seksi v ei pane pihu ?? EI OLE VÕIMALUST???? ta dusi all ei käi siis või kui muidu ei ole võimalik? ei usu mina, et ükski mees üle 2 päeva ilma rahuldamiseta olla suudab. Munad lähevad valusaks ju..

99% mehi onaneerib ja 1% valetab et seda ei tee :D

natuke mures naine 09. mai 2005, kl 12.11
Minu mees ei räägi küll, et ta ei onaneeri, vahel isegi aitab seksi ajal ise kaasa kui ikka muidu lahti ei lähe. Kui mina juba saanud siis kohati see päris tore, lisaks veel erutav mu jaoks aga ikkagi natuke muretsen...

naine 09. mai 2005, kl 15.28
seksi ajal aitab ise kaasa, et lahti läheks? siis on kindlasti see viga, et ennast suure onaneerimisega ära rikkunud. Tunnetus on ju erinev. Võrdle näpukat ja vaginaalset seksi mehega. Eks naisedki on ennast sellega rikkunud, et on liialt harjunud ainult kliitorimõnuga, ümberharjumine võtab aega.
Ja ei ole see nii hull midagi, et mida ei kasutata, see taandareneb ;) Omal kogemused 2 sellise mehega, kes pikalt paastunud, üks koguni 4 aastat, kui lõpuks otsustas suhte luua, oli enne mingi naisega järele proovinud, kas ikka funktsib, funktsis küll ja meil ka mingit probleemi ei tekkinud.

natuke mures naine 09. mai 2005, kl 16.06
Meil seda siis poole aasta jooksul kaks korda olnud, et kui asi ikka juba väga nühkimiseks ära läheb siis saab mees oma orgasmi (kas minu poolt tehtava suuseksiga või) ennast ise aidates(sest mul lõpuks läheb ikka lõug krampi ka :P)
Et siis probleem ongi pigem selles, et ta ei saa kui see, et ära vajub, sest eriti pikalt ja kaua teeme me sellepärast, et ta ei saa kiiremini...lõpuks aga väsib ju väsimatugi. Kuid see pole mingi reegel, et nii ongi iga kord. Tihti on kõik ok. Äkki teen sääsest elevandi?

naine 09. mai 2005, kl 17.22
kui vana mees on? Äkki juba "ealised muutused"?

natuke mures naine 09. mai 2005, kl 18.20
28, loodan siiski, et asi pole vanuses. :p

poiss 10. mai 2005, kl 13.11
pihku panna on parem kui naisega olla ,kes ei oska munniga ümber käia. siis vajubki ära. @!#$ on harjunud hea tööga ,mitte jahukotiga ,kes lamab käed laiali ja vahib lolli näoga otsa, voodis peab naine @!#$ olema, siis töötab, ja kui ei oska suhu võtta ,siis mingu kursustele ;)

dyly 11. mai 2005, kl 22.12
Pihkulöömine küll halba ei tee.Hullem on kui mees ei niku ja pihku ka ei löö.Iga asi ,mis jõude seisab läheb rooste.Meestel
kes vähe nikuvad jääb eesnääre haigeks.Pihkulöömine on hea treening .Sage onaneerimine parandab erektsiooni ja ejakulatsioonivõimet.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!