Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
ei saa aru!
 
mops 11. mai 2005, kl 18.03
ma ei saa aru, kas mehele peab tõesti kõik ette ja taha ütlema?! ma ei saa orgasmi tupe kaudu, no vähemalt siis tehku käega või midagi!!!kas ma pean talle seda ütlema?! siis veel vabandab et sry et pauk kiiresti lahti läks...uskumatu. peaks vist maha jätma? või on mõtet rääkida sel teemal, samas no ei mahu pähe võiks ikka asu vastastikune olla, aga jah ma olen ju aint madrats kuhu lasta...:SSS
 
zoja 11. mai 2005, kl 18.45
kui sa ise ei räägi siis oledki jah madrats nagu ise ütlesid. ega siin kurtmisest asi paremaks ei lähe.
 
paugu 11. mai 2005, kl 18.56
kurda meile veel, mopsu
 
Mõnik 11. mai 2005, kl 20.23
Ma ei tea, mis meestega sa oled siiamaani suhelnud, aga mina pole veel ühtegi telepaati näinud. Ja minu meelest mõtete lugemine on üldse inimeste hulgas haruldane. Miks sa siis eeldad, et su mees oskab mõtteid lugeda? On tõesti nii raske öelda, mis sulle meeldib ja mis mitte? Kui sa ka edaspidi eeldad, et mehe kohus on lugeda naise soove tema silmadest, siis sa vist jäädki meest otsima. Mehele tuleb öeda otse, mida sa tahad.
 
kapsauss 11. mai 2005, kl 20.27
Sul, mops, ikka loll mees, kes ei taipa et sina ei saa tupe kaudu.
Tavaliselt mehed ikka teavad kohe sünnist saati, kuidas naisi orgasmini viia, isegi neid kes väidavad, et pole kunagi/veel orgasmi saanud :)
Milleks rääkida ja suud kulutada, otsi ikka kohe uus mees
 
mannu 12. mai 2005, kl 07.39
Teate, mul kodus mees, kellega vóin lópmatuseni monolooge pidada...aga tolku ei midagi...óppust ei vóta:rahuldada ei oska.....suts ja valmis.....lihtsalt jube. Kóikjal muus klapime, aga voodis katastroof...Ja enamus mehi ei saa arugi, kas naine sai vói mitte....kysivad...nu krt....täitsa jobud....Ja kindalasti siis naine hakkab ytlema kysimise peale, et ei saanud....:P
 
Teadjamees 12. mai 2005, kl 08.58
Enamasti inimesed väärivad teineteist.
See tähendab kui naine sõimab oma meest jobuks siis tekib küsimus, miks ta mõne "normaalsega" koos pole ;) ...
 
kiiks 12. mai 2005, kl 09.59
teadjamees, just nimelt...täpselt. selle asemel, et oma mehega rääkida, mitte teda aga mingis foorumis sõimata, hakkad sa enda voodielu maailmale kuulutama (mida sa loodad, et tunneme sulle kasa, et SINA mehega rääkida ei julge).? soovitan sul siiski kasutada sõnu, või ei oska su mees/ei mõista peale kõige muu ka rääkida?
 
läks lahti...start 13. mai 2005, kl 11.44
jah mul ühel naistuttaval läks ka kiiresti lahti...eriti hommikul...kui oli vaja üles ärgata...silm läks lahti. jätsin kohe maha. krt nii kiiresti läks lahti?

praeguse eidega mõtlen ka, et kas peaks maha jätma? Tollel läheb ka kiiresti lahti...saunas higi...läheb lahti. jätan maha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!