Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
vahele jäänud pill
 
linnuke 05. juuli 2005, kl 20.18
Võtan ühefaasilisi antibeebipille. Reede õhtul jäi üks pill vahele, mille sain võtta alles järgmisel päeval, kõvasti rohkem kui 12 tundi hiljem. Ja õhtul võtsin siis järgmise pilli õigel ajal, nii et ühel päeval 2 pilli 5 tunnise vahega.
Täna võtan käsiloleva lehe viimase pilli ja juhend soovitab sellisel juhul (kui pill jääb vahele lehe viimasel nädalal) kohe järgmise lehega jätkata, mitte oodata läbimurdeverejooksu. Kas keegi teab, milleks see hea on? Mis juhtub, kui ma siiski jätkan pillide võtmisega tavapärases rütmis (ma ei vaimustu võimalusest, et kahe lehe järjestikusel võtmisel võib vahepeal määrima hakata)? Raseduse pärast ma ei muretse, kuna praegusel ajal seksuaalelu enam ei ela (pille võtan edasi aga pikkade ja vererohkete menstruatsioonide ja nendega kaasneva valu vältimiseks). Kellel on olnud sarnane situatsioon, et pill jääb vahele lehe viimasel nädalal - mida olete teinud, kas jätkanud uue lehega kohe või teinud harjumuspärase pausi? Mis on juhtunud?
 
k 05. juuli 2005, kl 21.02
minul jäi ka ja hakkab määrima, kui võtad mitu lehte järjestikku. kui oled pikemat aega neid võtnud, siis ära põe, päevad tulevad ja kõik läheb jälle vanamoodi edasi.
 
lenne 05. juuli 2005, kl 21.02
äkki küsid ikka kõige targema käest...ehk siis arsti...
 
linnuke 05. juuli 2005, kl 21.07
to: k
ja kui rohke see määrimine siis oli, kaua kestis?
eks homme helistan ka arstile igaks juhuks
 
k 05. juuli 2005, kl 21.25
no lehe lõpupoole tekkis ja umbes 5 päeva ja siis lõpes leht otsa ja hakkasid normaalselt
 
jää 07. juuli 2005, kl 10.08
minuga juhtunud nii mitu korda. ja ikka jätkanud vana rütmi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!