Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
OLEN MEEEERI!!!!!!!!!
 
vituke 06. juuli 2005, kl 09.31
ma olen korsitaja ja mulle meeldib nikkkuda harjaga..see on nii MÕNNNA!!parem kui riiist..kuna hariu on pikk ja selle otsas saab sõita...veeel meeeldib mulle nuustikut vitu vahel hautada ja vääänata et vitust tulex mahlad välja´...mul meeees topib oima munnni kodus stepsli auku...kuna seal seinas on auk..ja lylitit pole seeees...mina ju tallle nusssi eiu anna kluina mulle meeeldib ahri..väike brobla ons elles et mul sygeleb nyyd kliitori kohalt j am aarvan ets ee on selle harja puust...kua yleile ma avastasin ets ee hari o n mingi sitaga koos..aga ei teind välja...pulmareisil me sexime aind akna laua peal..vooodis meile ei meeeldi..me tahame avatsada midagi uuut..väixena ma topppisn tgusd vitu auku...:p
 
Tore on ! 06. juuli 2005, kl 10.55
Oi OI kas kuskil on taas lasteaia tädi jätnud arvuti lastele mängida ja need on ulakusi teinud ;)))))))))))))) Idioote ikka kohe külluses tundub olevat ,)))))
 
Ammuu 07. juuli 2005, kl 18.15
Kule keimorünnokaimo, näpi oma noksi ja itsita koos Deimoga edasi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!