Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
noo, esimene kord oli ära, kuid....
 
Neiukene 25. oktoober 2005, kl 11.11
... kuid see polnud üldse valus ega verd ei jooksnud jne.. ainult et lihased olid krampis.. õnneks poiss sai aru sellest, ja toimis rahulikult ilma kiirustamata. kõik toimus ilma sõnadeta ja see oli lihtsalt täiuslik...
kuid nüüd siis küsimus: et kas tampooni paigaldades või kui sulel on näpukat tehtud, et kas siis võib minna neitsinahk katki ja nii võid oma süütuse kaotada?? või on veel mingi võimalus?? mu poiss ütles, et ma olin kindlasti juba süütuse kaotanud, kuid mitte loomulikult kellegagi vahekorras olles, vaid niisama..
siis et kas poiss tunneb ka, et tüdruk oli süütu või mitte ja kuidas see tunda on`?
Ja kas ésimesel korral teebki haiget ainult neitsinaha purunemine või ka miski muu?
loodan, et oskate vastata mu küsimusele!
 
k 25. oktoober 2005, kl 11.25
võib olla, et poisil oli liiga väike ja alles aastate pärast kellegi teisega seksides, kellel on suurem, tuleb esimesel korral verd ja neitsinahk läheb katki..... tean selliseid juhuseid.
 
Neiukene 25. oktoober 2005, kl 11.31
see võib ka olla, kuid minuarust tal pole väike:D
 
liisu 25. oktoober 2005, kl 11.43
nu mul oli ka nii et poiss tegi näpukat(päris sygavale)ja väidab et ma kohe kindlasti ei ole syytu,kuigi peaxin olema...
NB!!!!tampoon ei võta süütust ära-näpuka kohta ei oska ütelda
 
654 25. oktoober 2005, kl 12.15
Mul läks just näpukaga süütus ära, jube valus oli, mõtlesin, et kas peabki nii valus olema, et kui jah, siis ei tahagi enam sellist jama. Hiljem seksides ei olnud üldse valus, sellest järeldangi, et näpukaga neitsinahk purunes
 
gjh 25. oktoober 2005, kl 15.15
Oleneb tampooni suurusest mis kasutad/kasutasid! Aga tean, et süütus kadus minngil määral tänu suurtele tampoonidele neiul.
 
coco 26. oktoober 2005, kl 00.37
kõigil polegi valus..ega tule verd kui neitsinahk puruneb vot-tak!
 
Kuulge lapsed 26. oktoober 2005, kl 08.48
Kasutage ikka mõisteid õigesti. Neitsinaha purunemine ja süütuse kaotamine ei ole alati üks ja seesama. Süütus kaotatakse mehega sugulises kontaktis olles kui mehe suguliiges on tuppe tunginud.Mingi muu esemega neitsinaha rebestamine ei ole süütuse kaotamine.
Kuigi jah, kui tüdrukul on palju muid seksuaalseid kogemusi, näiteks mees on talle teinud näpukat või keelekat või on seda tehtud vastastikku, seejuures neitsinahka rebestamata, siis sellist tüdrukut süütukeseks pidada on küll juba üsna raske, sest
süütus traditsioonilises tähenduses on vastassooga seksuaalkontakti puudumine.
 
n 35 27. oktoober 2005, kl 11.59
Nõus eelmisega. Tänapäeva noortel vist on tänu ohjeldamatule meediamühale seksiteemadel kadunud ära see traditsiooniline süütuse mõiste. Süütus laiemas mõttes kaob ära esimese seksuaalkokkupuute tulemusena, isegi siis kui neitsinahk (ehk siis süütus füsioloogilises mõttes) veel alles või ka osaliselt alles on. Traditsiooniliselt kadus süütus - nii füsioloogiline kui ka mentaalne - ikka esimeses seksuaalkontaktis mehega ja ühekorraga. Tänapäeval võib vist juba rääkida järk-järgulisest süütuse kaotamisest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!