Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Kiitused ja laitused
 
Romes 27. oktoober 2005, kl 14.07
Mõtlesin siin endamisi sellele,et mehi ja naisi kiidetakse ja laidetakse erinevate asjade eest.Naisi kiidetakse peamiselt nende ilusa välimuse tõttu,mehi aga üldiselt mitte.Mehed peavad tõestama ennast rohkem läbi tegude.Kui midagi hästi õnnestub siis heal juhul ka kiidetakse.Ilusate naiste puhul ei ole eriti oluline kas ta astub ämbrisse või mitte,kiita saab ikka välimuse eest.Kas siin ei ole ohtu, et nii need ilusad naised ära rikutaksegi,neid liigselt kiites.Karta ka on, et ega nad elus millegi saavutamise nimel palju ennast vaevama ei pea.Ilu on see,mis uksi avab.Mehe variant on kas kasutada enda jõudu või mõistust.Naine ei pea kumbagi kasutama üldjuhul.Kiituseks patsutatakse mehi õlale ja naisi pepule.Seltskonnas austatakse ilusaid naisi niisama aga mehi mitte.Mees peab respekti välja teenima kas jõuga või mõistusega.Mis te arvate,peavad mu väitad üldjuhul paika?Ja teie enda kogemused on milised?
 
e. 27. oktoober 2005, kl 14.10
Hmm... naisi kidetakse kyll aga see normaalne ka ju, naised naevad vaeva enne kui valja lahevad meik jne, ja on ju hea kuulda komplimenti :) Samas ju meestele oeldakse ka, kui tuttaval meesoost kena sark voi mis iganes ja silma jaab ma kyll ytlen ka komplimendi.
 
MB 27. oktoober 2005, kl 14.33
oota, aga milles see voodimure siis seisneb siin? mina küll patsutan pepule mehi (ilusaid). muidu ka kiidan, kui meeldib. õlale ei patsuta.
 
z 27. oktoober 2005, kl 14.35
Elus saavutamise kohapealt ei pea su väide küll paika.Iga norm ja vähegi enda firmast lugupidav omanik ei soovi endale tööle nö.lammast.Ole sa nii ilus kui tahes,kui sul ikka kupli all midagi ei ole,siis......pole ju midagi teha ka.Ilus välimus loeb ainult ehk baaridaami-ettekandja kohapeal ja müüjatel-samas peab ka seal end tõestama,millega tihtipeale hakkama ei saada,nt:kiirus,hea suhtlemisoskus jne.Reeglina loeb ikkagi see,mida sa tead ja kuidas sa neid teadmisi kasutada oskad ja,kuidas firmale raha sisse tood.Ei ole päris nii,et saad diivanikaunistusena palka.Isegi modellid näevad ränka vaeva,et oma palk välja teenida.Pealegi on naistel Eesti ühiskonnas üldse raskem läbi lüüa kui meestel,kuna suhtutakse nagu väikese eelarvamusega asjadesse.A la-naise koht on kodus lastekarja kasvatada ja koristada.Aga mida aeg edasi,seda rohkem on naisi,kes pürgivad karjääri suunas ja näevad enda tõestamiseks tohutult vaeva.Seega lükkan ma su väite ümber.Räägin praegu ka oma kogemustest......läbi raskuste tähtede poole:)
 
Romes 27. oktoober 2005, kl 14.52
seda on meeldiv lugeda,kui naised pingutate.Pingutan ehk isegi rohkem :-)
 
tapeet 27. oktoober 2005, kl 15.02
see üks tuntud kavaluse nõks - kiida ja meelita teisi ega sõnad maksa, maksavad teiste tehtud teened sulle
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!