Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Anaalseks.

Jass 22. veebruar 2007, kl 10.13
Väga paelub anaalseks. Mure aga sellest et mu riisvara on ca 5 sm jäme (ümbermõõt siis jämedaimast kohast 15,7 cm) ning olen harva kohanud naist kes sellise riista vastu võtaks! Kui leidub siin mõni asjast huvitatud anaalseksi nautiv naine, siis võta palun ühendust. Olen hetkel täiesti vaba 30 a. noormees!

maiu 22. veebruar 2007, kl 10.21
kui sa oma riista igale poole ei topiks, siis võtaks sind küll.

minnike: 22. veebruar 2007, kl 10.35
tead Jass, sul on vist meest vaja, sihukest pede moodi poissi, temal ükskõik kui jäme.

ilus mees 22. veebruar 2007, kl 10.36
ma tahan sind Jass

Jass 22. veebruar 2007, kl 11.11
Ma jah hetero, mitte homo, sorry!
To Maiu: ei topi igale poole ja mida sina iga poole all silmas pidasid?

lass 22. veebruar 2007, kl 11.36
pullsitt,et pole pede! no mille kuradima pärast siis sinna sitakasse tahad panna???naine on loodud selleks,et teda sinna k,epitakse mitte sitakase...rõvedad anaalikad!!

juss 22. veebruar 2007, kl 11.42
Jass selle riistaga pole anaalis midagi teha. Las tolkneb niisama tule ma teen ise sulle anaali. Mul selleks sobiv riist, tule ja
sa ei kahetse.

N 22 22. veebruar 2007, kl 12.15
päriselt ka, mis pedevärk nüüd moodi on läinud??
minult küsis ka mees anaali, ma palusin tal ilusti selle jutuga uttu tõmmata. rõve lihtsalt!!!!

jass 22. veebruar 2007, kl 12.18
To juss - loodan, et kooliharidust on nii palju, et oskad ikka lugeda mis eespool kirjas!
To lass - eks igal inimesel ole erinevad huvid. Sa ei pea oma aega kommenteerimisele kulutama kui see sulle nii vastumeelne teema on! Kellele on su negatiivsust vaja?

jass 22. veebruar 2007, kl 12.21
Ehh.....nii et kui on paar, mees ja naine...ja harrastavad anaalseksi, siis on peded....väga huvitav lähenemine.
Selle järgi peaks ju pool eesti rahvast paraadil kõndima.

Ja teema oli mõeldud huvilistele naistele, seega palun mitte asjatuid kommentaare kirjutada. Tänan.

naine 22. veebruar 2007, kl 12.50
ma ka ei saa aru miks sa anaali just pead toppima? lase junn pihku ja nuusuta peale, kui sitahaisu tahad kepi ajal tunda. kepi ikka õigesse auku, kui pole pedepoiss.

alfred 22. veebruar 2007, kl 12.55
no kurat pole küll meest proovinud,aga naisi küll sitakasse palju proovitud ja nendele keda on proovitud on see küll väga meeldinud.ja huvitav ka see,et nagu siin väidetakse pole küll riist pärast haisenud ,aga see nüüd küll õige,et ega vitukasse enam ei taha....

? 22. veebruar 2007, kl 13.11
alfred, sa oled siis nüüd pede ja ainult? alguse sai kõik sellest, et panid naist sitakasse?

võtame selle nina maha 22. veebruar 2007, kl 13.13
sa alfred topi näpp endale sitakasse ja nuusuta. kui ei tunne sitahaisu, siis mine arsti juurde, sul on ninaga midagi halvasti. ja lase muidu ka pead kontrollida..

plika 22. veebruar 2007, kl 13.25
anaaal jammmi

liisu 22. veebruar 2007, kl 13.31
ma isegi ei hakka enam põhjendama, miks mulle hullult meeldib...

jass 22. veebruar 2007, kl 13.32
To Naine - kas siis seks peab piirduma vaid nii öelda õigesse aukku seksimisega nagu sa väljendasid? Huvitav, et suuseks on nii normaalne (kuigi mees käib tualetis kergendamas end ka riista kaudu) ja keegi ei näe probleemi. Kas sa ikka oma meest suudled, sest äkki ta on oma suuga söönud midagi mis sulle jälk, kuidas sa lubad tal end katsuda kui ta pühib sama käega ka tagumikku millega sind katsub, olgugi et paber vahel.

Kõik on suhteline eks! Ja ega siis anaalseks ei välista ka õigesse aukku tegemist!
Ei saa olla nii kitsarinnaline. Nagu ma eespool ütlesin, igal ühel omad huvid!

jass 22. veebruar 2007, kl 13.33
Kisub palaganiks kahjuks, oli mõeldud huvilistele rohkem!

fffffffff 22. veebruar 2007, kl 13.34
kusest riista küll ei ime. riist peab puhas olema. sitakat ei saa puhtaks. sitakas on sitane, debiilik
kui lakud vitust mensuverd himukalt, siis saan su mõttemaailmast aru küll. aga siis leia mingi pervode foorum.

jass 22. veebruar 2007, kl 13.38
fffff - teema algust lugesid üleüldse?
Ilmselt ei oska nii palju lugeda:)
Kondoomist oled miskit kuulnud ja kasutada oskad?
Ka ilmselt mitte:)
Tundub et sa ikka rohkem debiilik kui mina :P
IRW!

kass 22. veebruar 2007, kl 13.41
sinusugused sobiksid hästi farmeriks ;))
jippiiii

kaisa 22. veebruar 2007, kl 14.22
ütlen kohe et EI OLE teemast küll huvitatud kuid ma pidin mõne sõna sekka ütlema....

kallid teema kommenteerijad!
ei ole ka ise anaalseksi harrastaja kuid sellest hoolimata võiks teise inimese vastu nii palju austust olla et teda siin, avalikus foorumis, mitte rõvedate ja räigete sõnadega sõimata...
kui teema teile ei ole vastuvõetav siis ärge kommenteerige sest see kõik (sõnavara ja stiil) jätab soovida ning seda on ebamugav lugeda kui mitte autoritel endil siis mõelge et kõik inimesed ei taha teie sõnavara tasemest teada :) (seda eriti naiste puhul)
aga jah... nagu öeldakse: "haridus ei anna veel haritust!!"
olgem viiskad!! SIMPLE ;)

jeah 22. veebruar 2007, kl 14.25
kui sina, kaisa ei taha teada seda ja teist kellegi sõnavarast, siis ära loe.
sinu sõnavõtt näitab su kramplikkust ja tädilikkust ning kõva krunni kuklas.
lase krunn valla, simple. ja lase jass endale taha, mida sa siin niisama näpukest viibutad ja lalised?

justiits 22. veebruar 2007, kl 14.26

birgit 22. veebruar 2007, kl 14.33
mina saangi kõige kõvema laksu anaaliga!!!!selle putzi kaudu ei tunne midagi erilist kuigi vanust alles 22

kaisa 22. veebruar 2007, kl 14.35
TOO JEAH & JUSTIITS
näha on et tundsite end puudutatuna vastsel juhul poleks te sõna võtnud :D
lihtsalt rohkem RESPECT`I, kas see on siis nii raske?

jeah 22. veebruar 2007, kl 14.38
kaisa, sa oled seniilne või niisama debiilne?

... 22. veebruar 2007, kl 14.47
Ausaltöeldes võiks natuke viisakust küll olla ja mitte kasutada sõnu mida sülg suhu toob!

Vaadake pealkirja ja teemat ning mõelge enne hoolikalt kas on vaja jagada omi mõtteid kui selle teema suhtes otsest huvi ei tunne.

Sorry Jass, et teemakohast ei kirjutanud, aga see palagan siin tõesti häiris.
Sulle soovin aga edu sel teemal!

kaisa 22. veebruar 2007, kl 14.48
eks otsusta ise minul sinu arvamusest suht savi ja liiv :S
sina saa aga kompleksidest üle ja mõtle pea mitte taguotsaga :)
st. kõik ei pruugi sind puudutata!!

kaisa 22. veebruar 2007, kl 14.49
muide sa JEAH oled ammu teemast mööda pannud :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!