Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Anaalseks.

Naine 22. veebruar 2007, kl 15.08
Jass, ehk oled juba aru saanud, et see koht siin küll pole see, kust Sa oma soovitut saad. Pakkumine võiks mõnele ehk huvitavgi olla, aga kanal on valitud kummaline.

maiu jälle 22. veebruar 2007, kl 15.16
mõtlesin, et ega normaalne mees endale delfist sekspartnerit ei otsi ja see anaaliiharus on ka vastuvõetamatu

jass 22. veebruar 2007, kl 15.29
Maiu.....loe oma esiemst kommentaari:
"kui sa oma riista igale poole ei topiks, siis võtaks sind küll."

Ja siis lugesin ühest teisest rubriigist ka su kommentaari kus tuli välja et sul mees olemas.

Pole ka ju normaalne või kuidas????
Vaheta siis vähemalt nime kui sajas kohas vasturääkivaid kommentaare jagada soovid!

Normaalsus on väga lai mõiste üleüldse, igal ühel omad piirid!

HUI 22. veebruar 2007, kl 15.42
see tunduub olema värdjate foruuum vä?

juss 22. veebruar 2007, kl 15.55
ma panin jassile taha päris mõnus oli, nii ütles jass.

Mia 22. veebruar 2007, kl 16.13
Kallis Jass!
Edu otsinguil. Tahtsin lihtsalt öelda, et ära minuga arvesta :o). Mõtetes olen hirmsasti seda tahtnud, kuid tegudeni jõudes on valus ja paha....ju siis ei oska veel!
Ja Sinu imeilussuur riist oleks vist isegi liiga suur mu tussu jaoks :o(.
Ole siis kallis ja loodan et leiad endale kellegi kellega saad voodirallit teha.
Kalli.

im 22. veebruar 2007, kl 16.15
Jumalast nõme on lugeda kuidas mõned naised tulevad siia kuulutama kuidas kõik teisitimõtlejad on debiilid ja mida nemad voodis EI TEEKS. Keda teie kompleksid huvitavad ? Peaks tegema uue foorumi umbes et "mina tean mis on voodis õige" või "top 10 mida ma kunagi voodis ei tee". Seal siis saate võidu moraali pritsida ja üksteisele takka kiita.

Tiina. 22. veebruar 2007, kl 16.20
Oled jee rõnemees.Kuid tutti sihuke mmmmmm.Kui pikk ta Sul on?Kuid see polegi nii oluline,mängib tihedus.

Jass 22. veebruar 2007, kl 16.46
Mul on jah kahju et mu kuulutus ei leidnud sellist vastukaja nagu ma arvasin saavat. Läks rohkem niisama kommenteerimiseks kahjuks.

Aga tänud kõigile positiivsete kommentaaride eest ja negatiivsete kommentaaride kirjutajad oleks võinud kasvõi kolm korda lugeda seda millest alguses jutt käib!

To Mia - tänan, edu läheb ikka vaja ja eks aeg näitab siis edukust.

To im - põhimõtteliselt olen ma sinuga nõus, kuid kuna meil kehtib sõnavabadus, siis ei ole miskit parata. Lihtsalt enne võiks mõelda, kas kirjutatav kommentaar pakub mulle kui kuulutajale seda mida ma soovin. Kui ei paku, siis oli see ju lihtsalt ajaraiskamine.

To Tiina - mis mees see rõnemees on? Ja kune me huvid läksid hetkel lahku, siis ma ei hakka sinuga detaile arutama kahjuks. Ja tihedust peaks siis ehk naisel ikka mõõtma mitte mehel:)

Ei hakka seda teemat rohkem lahkama. Kel huvi, see kirjutab mailile (loodan et teate kuidas mailiaadressi siit kätte saab).
Edu ja kena päeva kõigile!

maiu to jass 22. veebruar 2007, kl 16.50
see teine maiu küll mina ei ole ja lahutus samuti selja taga

irw 22. veebruar 2007, kl 16.58
kes sa ametilt muidu oled? sibi amet sobiks sulle hästi. nina pidevalt lemmikaroomi täis ja püks kummis

timm 22. veebruar 2007, kl 17.05
kui sita hais siin ühte kommimutti nii väga häiris. siis järelikult on tal lahutaja pesematta olnd :)

Kiibitseja... 22. veebruar 2007, kl 17.18
Njah...loen seda rubriiki ja mis ma oskan öelda.....
Võtame või näiteks IRWi kommentaari.
Ise ta ilmselt pole kunagi anaalseksi proovinud, et räägib siin aroomist. Küll aga on sibiametit pidanud ilmselt, sest teab millest räägib:)

Jass, edu!

naine24 22. veebruar 2007, kl 18.23
Naudin anaalseksi ja saan sellest võimsa orgasmi alati. Need, kes siin haisust räägivad või muudmoodi rõvetsevad, võiksid oma suu kinni panna. On ju täiesti selge, et nad ei ole anaali iialgi teinud ja ei tea, millest räägivad.
Haiged inimesed, kitsarinnalised ja kompleksidega. Saage üle!

öäk 22. veebruar 2007, kl 19.05
jäledad loomad olete, anaalisõbrad

Alex 22. veebruar 2007, kl 19.19
Mida te salgate et haiseb? Või kas teie @!#$ siis on roosilõhnaline?
Libud vb ei tunne seda sest mees paneb tagant aga ma proovisin ka ära ja on ikka rõve, m-unn ka sitane

Anus... 22. veebruar 2007, kl 19.26
Alex, tee siis klistiiri enne ja ära kurat topi oma nina anusesse, vaid ikka riist - tropp!
Ja kuidas sa üleüldse suutsid nii rõvedat asja proovida, õudne!

Anus... 22. veebruar 2007, kl 19.28
Ja grammatika ka sul lonkab Alex...mida te salgate et haiseb.....äkki oleks pidanud olema, et mida te salgate et EI haise
IQ on ikka madal!

Jass 22. veebruar 2007, kl 19.32
Naine24, soovid privaatselt sel teemal minuga suhelda?
Kui jah, siis ehk kirjutad? Siin nagu näha ei ole mõtet seda teha!

Alex 22. veebruar 2007, kl 19.35
Endal sul lonkab. Salgama mida? Salgama seda, et anaalseks haiseb.
Topi sinna riist või nina, lehk on ikka üleval. Klistiiri võid endale ise teha.

Alex 22. veebruar 2007, kl 19.37
Ja kuidas sinusugune koolieelik üldse nii tarka lühendit teab, kui IQ?

Anus... 22. veebruar 2007, kl 19.49
Alexile, kahju et ei saa personaalselt ja privaatselt:

Ehhh Vasja ...kuidas sa siis mõistad oma väljendit "mida te salgate et haiseb".....siis peaks ju sinu jaoks kõik korras olema, et ei haise ju su jutu järgi:P

Ja tõmba oma jalgevahel rippuvale supinahale siis kummikate peale kui sulle tundus et ta saab kakaseks:)
Ajukääbik ikka küll!

blondiin vist 22. veebruar 2007, kl 19.51
arumaeisaa, mis see kellegi mure on mida teised voodis teevad. Mul küll väga savi kes teeb anaali ja kes ei, või miks siis mitte jne.

mis üldse vaja seda siia kaagutama tulla, kas siis et anaal on räme või anaal on hea, taipohh rahvas, kes tahab see teeb ja kes ei taha see ei tee. nii lihtne see ongi.

world peace!

Alex 22. veebruar 2007, kl 20.00
Salgate maha, et haiseb, jumal küll, puust on su pea tehtud vist!

raul 22. veebruar 2007, kl 20.07
kuule Anus! sa mine tõesti kooli tagasi!
või vaata sõnaraamatust järele, mida sõna "salgama" tähendab.
imelikul kombel on need kõige suuremad düsgraafikud need kõige suuremad targutajad.
ja mis anaalseksi puutub, siis rääkigu ikka need, kel endil kogemusi. harrastame naisega samuti anaalseksi ja seda eelkõige tema pealekäimisel. mitte küll eriti sageli, aga vahelduse mõttes pole vigagi. mina mehena mingit erilist vahet ei näe. eks see ikka rohkem väikese varustusega meestele ole, tahavad need anaaliihalejad seda ise tunnistada või mitte. minu jaoks on ka tupp piisavalt tihe ja orgasmi saan nii anaal- kui vaginaalse vahekorraga. nii et igale oma.
ja mis haisu ja kõike muud puudutab- kui see tundlik teema on, siis tuleks jah enne klistiiri teha. need suured jutulinnud, kes siin väidavad, et pärasool iseenesest puhas, nii et läigib, ärgu targutagu. pistku või prooviks kõigepealt näpp omale p..-sse ja vaadaku järgi. ega riistaga teisti ei ole. nii et soovitan ikka kondoomiga teha.

preili 22. veebruar 2007, kl 20.08
ma pakun Alexit ennast huvitab täiega see anaaliauk, need kes tahavad seda, need on tavaliselt avalikkuses suurimad vastased.

ohh & ahh 22. veebruar 2007, kl 20.18
Miks ma küll selliseid Jassi suguseid mehi reaalis ei kohta ?!?
Krt, mul täielik kompleks selles osas nagu interneti teel tutvumine, pimekohting jne.

Anus... 22. veebruar 2007, kl 20.20
Alex ja Raul.

Saage nüüd aru...kui jutt käib salgamisest, siis on kaks täiesti erinevat tähendust väljenditel:

1. Mis te salgate et haiseb
2. Mis te salgate et ei haise

Lugege siis nüüd uuesti ja juurelge veidi.
Raul, vaata täpselt mida Alex kirjutas enne kui tuled kooliharidusest rääkima.

raul 22. veebruar 2007, kl 20.44
nii..võtame siis mõlemad variandid. ikka puust ette ja punaseks, et Anus ka aru saaks.

1) mis te salgate, et haiseb= mis te varjate/ eitate/ maha salgate, et haiseb
2) mis te salgate, et ei haise= mis te varjate, et ei haise

kas nüüd said aru? "salgama" ei ole sama, mis "väitma". sel sõnal on vastupidine tähendus, pigem nagu maha vaikima või eitama.

Anus... 22. veebruar 2007, kl 20.56
Kas pole mitte veidi kummaline keelekasutus? Milleks on eestikeeles eitus?

Kui sa loed seda asja siin eespool, siis saad isegi aru et antud kontekstis ei sobi kasutada väljendit ilma eituseta!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!