Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Noo ei lähe märjaks :(

tsikk 14. juuli 2008, kl 12.27
Seksi naudin väga,orgasmi probleeme pole,aga alt märjaks ei lähe..Mees sellepärast nukker ja mina ise ka..ei saa aru millest see tuleneb..tegelikult ei mäleta,et mul üldse kunagi oleks hullult niiskeks kiskund alt,kuid viimased paar aastat on täielik kõrbe kliima..kasutame küll libesteid,aga tahaks ikka märjaks minna..mees naudib väga mulle suuseksi tegemist ja tahab koguaeg et mul rohkem niiske oleks alt..mida teha?
olen 20mne aastane..võiksite öelda kas ja kui paljudel teistel naistel selline mure on?

statistikaamet 14. juuli 2008, kl 13.16
Selline mure on veel 23468-l naisel.

icc 14. juuli 2008, kl 13.53
2kki lihtsalt ylem6tlemises kinni?!

ropp raivo 14. juuli 2008, kl 14.10
irw miks mees õnnetu on? mid avähem niiskust seda rohkem hõõrdejõudu.

q 14. juuli 2008, kl 15.55
mida sa seletad et saad orgaseme ja naudid sexi kui isegi märjaks ei lähe?

Etu 14. juuli 2008, kl 15.58
See võib tuleneda pillidest. Minul oli kunagi nii.

Tutu 14. juuli 2008, kl 19.14
On siis vesi juba tõesti otsas või oled kõrbes.

emis 14. juuli 2008, kl 21.05
huvitav, kas tõesti on võimalik orgasmi saades purukuivaks jääda? ise seda kyll hästi ette ei kujuta...

mees 14. juuli 2008, kl 22.17
see on eesti naiste puhul tavaline niiet ole rahus

nu 14. juuli 2008, kl 23.14
mul on just oma mehega sama probleem,ei märgu kuidagi kuigi orgasme saan,ei tea aga sama lugu nagu kõrbes oleks ,kui libestit ei kasutaks siis teeks w..itt aind kreppaberi häält.Ja lõpuks muutub suu ka kuivaks siis sisised nagu madu-juua,aga ennem kahjuks on ununenud mahl külmkappi siis jooksed ja kaanid seal köögis ja teisest kapist tuleb otsima hakata libesti tuubi-niikaua kuni ma oma märgamisega ametis olen,jõuab mees ära vajuda,ok siis hakkab kõik otsast peale ,mees teeb keelekat ja mina üritan mõnuleda,panen silmad kinni(kuigi mees on ilus ,musklis) kui ta oma kõvastunud peenise sisse paneb siis on kohe tunda ,et nii ei libise miskit ,jälle võtame välja ja paneme libestit,kõik lõpeb ikka mõlemi orgasmiga ,kuid mees ei lase sisse (väldime rasedust) muudmoodi kah ei sobi ,siis olen ka peale orgasmi ikka kuiv edasi:s
nb see ei kehti aga teiste meestega:D olen katsetanud

nana 14. juuli 2008, kl 23.41
tsikid ajavad erutuse ja orgasmi segi, nad ei teagi, mis asi see orgasm on:)

to nu 14. juuli 2008, kl 23.59
väldid rasestumist ja seepärast su alateadvus hoiatab - et ometi rasedaks ei jääks...ja see nullibki su märgumise=erutumise ära.

tu nanale nu-lt 15. juuli 2008, kl 09.25
teame teame mis on orgasm,pole see asi nii hull midagi kui arvad.tean seda tsikki väga hästi;)

yo 15. juuli 2008, kl 17.57
Kui alt ei lähe märjaks,siis tuleb suhu võtta...seal ikka ilanäärmed töötavad ju;)

tsikk 15. juuli 2008, kl 18.48
ja jaa kullakesed oma madalalaubalisust pole vaja näidata :D

liia 15. juuli 2008, kl 22.01
5. seksiviga: märg = erutunud

Mehed on mõnikord pettunud, kui naine ei ole kiiresti küllalt libedaks muutunud, et peenis tuppe viia. Ära selle pärast küll muretse. See on üksnes müüt, et erutus muudab naised „märjaks“.

Alati ei ole see nii. Mõned naised on märjemad kui teised. Samuti sõltub „loomuliku libesti“ hulk naise menstruaaltsüklist ja tema reaktsioonist stressile ja arstimitele. See võib ka lihtsalt niisama päev-päevalt muutuda.

n 17. juuli 2008, kl 01.45
Ma ka enamjaolt alt märjaks ei lähe, mingi niiskus on nagunii olemas ja mehe riist toodab smeegmat, mis libestab, aga voolust pole, ja seepärast minu puhul ei kehti, et kui erutun, lähen märjaks, see on müüt, mida kõikidele naistele süüks panna ei saa.Milleks peab mahlasid voolama nagu kevadine kask, saab ka teisiti, puhtamalt. Iseasi, kui keegi muretseb, et ta tahaks rohkem voolata, siis seda saab ju juurde tekitada-kunstlikult.

Gina 18. juuli 2008, kl 09.08
Kulla tsikk, see võib tõesti olla pillidest, nagu eespool öeldi. Jätsin ise mõned kuud tagasi pillid ära ja ei ei tunne nüüd enam oma keha ära:)

tsikk 18. juuli 2008, kl 15.26
Jah olen ise ka kuulnud,et pillid võivad sed põjustada,aga mäletan aegu kus läksin alt lausa kuumaks ja märjaks..krt räägin präegu nagu vanamutt:D aga nii on..Mees ise on igatepidi super lihtsalt,paremat ei oskaks tahta..tahaks ikka maksimumi ka endast anda..:(

miilu 26. juuli 2008, kl 21.57
no orgasmiga läheb ju küll märjaks,jutt oli algusest,sisse pannes peab märg olema,muidu tõmbab naha maha.
.

tsikk 28. juuli 2008, kl 13.56
just seda ma mõtlesin
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!