Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
L.-ile
 
ei saa sust aru 19. juuni 2003, kl 16.17
Kuule sina L.!
Sa kommenteerid liiga palju neid teemasid siin, kuigi ise nendest asjadest midagi ei jaga. Ma saan aru, et sina ootad, et Pühast Vaimust rasedaks jääksid, aga kuna seda veel juhtunud pole, võiksid vait olla. Ma ei saa aru, mis sind ajendab rasedaid naisi niimoodi sõimama ja hirmutama.
 
arvan ka 19. juuni 2003, kl 16.23
L. võiks minna areneda natuke. Häbi peaks olema 31 aastaselt sellist juttu suust välja ajada. Ja nagu kommentaaridest näha pole ta tõesti hariduse vastu huvi tundnud.
 
L. 19. juuni 2003, kl 16.25
Olen keskeriharidusega raamatupidaja ja töötanud ka pearaamatupidaja asetäitjana. Praegu riigiametis klienditeenindaja.
 
ei saa sust ikka aru 19. juuni 2003, kl 16.34
Ausalt öeldes mind su ametid nii väga ei huvita, kuigi pean mainima, et olen hämmingus, et riigiametis sellised klienditeenindajad on. Üritan riigiametitest nüüd kaarega mööda käia. Aga üldiselt võiksid sa kusagil mujal oma haigeid mõtteid avaldada.
 
arvan ka 19. juuni 2003, kl 16.34
Palju õnne sulle keskhariduse puhul!! Ei tea, kui paljud tänapäeval küll seda suudavad?????
Kuid asi pole selles mitu diplomit sul taskus on, vaid lihtsalt sa oled üks juhm inimene ja seda otsustades sinu kommentaaride järgi.
 
L. 19. juuni 2003, kl 16.42
Sa ei oska lugeda, sul vist pole sedagi haridust, mis mul. Kirjutasin keskERIharidusega, mitte keskharidusega.
 
krõõt 19. juuni 2003, kl 16.42
Halvas kogemuses ka L.i kritiseeritud. Tema komme lugedes saab enamasti ikka mingi emotsionaalse laengu. On juhtunud isegi positiivseid olema.
 
C. 19. juuni 2003, kl 16.46
ma saan aru sellest, et igal inimesel on õigus oma arvamusele, aga selle väljendamine võiks ikka olla viisakam, mitte mõnitavas stiilis ja a la "kõik on litsid, lollid ja hukas"!
 
- 19. juuni 2003, kl 16.50
Olen täiesti šokeeritud,ei oleks osanud arvatagi,et kusagil leidub selliseid inimesi,nagu see L. Kuidas saab inimene rasedaid litsideks sõimata?Selle teooria järgi on ju L.i vanaema ka @!#$,on ju temagi rase olnud.
 
arvan ka 19. juuni 2003, kl 16.50
Tundub,et sul on kompleksid ka veel oma hariduse suhtes. Sorry, et julgesin su keskERIhariduse keskhariduseks tembeldada!
 
K. 19. juuni 2003, kl 17.08
Mulle tundub,et see L.on mingi usukuulutaja,vähemalt jutu järgi tundub nii olevat.
 
.... 19. juuni 2003, kl 20.36
Järelikult on L-il endal elus midagi nii totaalselt korrast ära ja millestki väga puudus, nüüd elab ennast teiste arvel välja, neid sõimates, lootes, et endal hakkab kergem!
Ehtne elust kibestunud vanatüdruk!
Kahju sust lausa....
Ja mida see keskeri haridus siis näitama peab??? aru sul ju ikka pole....
 
täitsa ehmunud.. 19. juuni 2003, kl 20.41
Kurb on see, et inimene ise ei saagi aru, et ta maailmavaated on teistega vastuolus ja ei oska vait olla.
L. on enda arvates siinsetest inimestest kõige targem ja kogenum, kuid vanasõna "Targem annab järele" peale mõeldes selgub tegelikkus.
Inimene lausa vajab enda elust kirjutamist, kuigi peaks ju ometigi kohale jõudma, et kedagi ei huvita ta nüri elu.
Läbinähtav on muidugi tema vajadus tähelepanu järele ja selle on ta ka saavutanud. Milline meeletu arv vastukajasid!
Nii tore on lugeda kirju, kus selgub, et normaalsed ja elu edasi viivad inimesed on valdavas enamuses! Super! Tublisid on palju!

L. on mu tänasesse päeva sellise jälje jätnud, et vist ei saa öösel magadagi.
Aitäh inimestele, kes armsalt rasedust toetavad ja end ära pole lasknud rikkuda.
Armastan oma kõhusolevat armastuse vilja pärast virtualset sõda L. -ga veelgi rohkem.
Lähen õnnest lolliks, et last ootan..
 
kalli 20. juuni 2003, kl 10.41
Ja kus sa L. nüüd siis oled? Pole enam midagi öelda või?
Kas mäletate seda Mamma Mia saadet kus Tuuli külalisteks olid karjäärinaised kellel pole veel lapsi. Üks väitis seal et temal polegi kavatsust kunagi emaks saada (selline tumedapäine krõõt oli). Kui ma L.-i komme loen siis mul alati tuleb see eit silmade ette äkki ongi seesama?
 
L. 20. juuni 2003, kl 11.07
Ega ma loll ole, et lähen end telekasse näitama!
 
T. 20. juuni 2003, kl 11.12
Sinu kommentaaride järgi tundub, et sa seda just nimelt oledki.
 
L. 20. juuni 2003, kl 11.27
Kerige põrgu, haiged!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
T. 20. juuni 2003, kl 11.37
Kas sa juba aru pole saanud, et haige oled sina L.!!!!
 
kiisu 20. juuni 2003, kl 13.02
mnjah,
ma ka raamatupidaja, kuigi jah, kõrgemat haridust omav. Aga ma arvan, et ühes L.-i vastuses oligi uba sees, miks ta nii kibestunud on - riigiametis klienditeenindaja.... Ma polegi, kui nüüd päris aus olla, näinud ühtki ÕNNELIKKU klienditeenindajat, kes töötaks riigiametis. Ja kui selline vingus ja mossis nägu vastu vaatab, jooksevadki kõik mehed kauges kaares mööda. Kurb...
 
murumuna 20. juuni 2003, kl 13.29
ei tea kas see töökoht ikka nii suure kibestumise põhjus on? Aga mine sa tea, ehk ongi ÄKP (äge kepi puudus)ja sellest tingitud tutiviha kõigi vastu tingitud.
Varasemaid komme lugedes pole täheldanud, et L. mõne mehe kommentaaride vastu sellist rohelist ja haisvat sappi oleks pildunud. ju ta ikka mingit rahuldust saab, kui siin rasedate foorumis oma madalaid tunge rahuldamas käib.
viimasel ajal polegi teda mujal eriti näha olnud.

Päikest kõigile!
 
L. 20. juuni 2003, kl 14.52
Pole ju aega mujal käia ja ega kõik teema ei huvitagi. Loen teemapüstituse ära ja rohkem ei vaatagi seda enam. Kus ise kommenteerin, on ju huvitav lugeda, mida siis jälle vastatakse. Kõigile meeldib ju kirju saada.
 
C. 20. juuni 2003, kl 15.00
Selliseid näkkusülitamise ja sõimamise kirju ei meeldi kellelegi saada!
 
L. 20. juuni 2003, kl 15.15
Sina mine juba titeriideid õmblema.
 
L. 20. juuni 2003, kl 15.17
Sina mine juba titeriideid õmblema.
 
C. 20. juuni 2003, kl 15.18
oh, ära sa minu pärast küll muretse:)Küll mina kõik asjad tehtud saan, mida vaja.
 
Pille 20. juuni 2003, kl 17.25
Autor: kalli,


'Kas mäletate seda Mamma Mia saadet kus Tuuli külalisteks olid karjäärinaised kellel pole veel lapsi. Üks väitis seal et temal polegi kavatsust kunagi emaks saada (selline tumedapäine krõõt oli).'

vaatasin ka seda saadet ja see naine jäi meelde.Minu arust ta küll krõõt ei olnud-haritud,ambitsioonikas,kena välimusega ja sale naisterahvas oli ju. Kõik naised ei pea ju emaks saama-nagu saateski öeldi: kõik puud ei ole viljapuud,on olemas ka ilupuud.
 
kleo 20. juuni 2003, kl 19.52
Ta rõhutas keskERIharidus,näiteks siis eriharidus mingis puudega inimeste õppeasutuses,tema puhul siis tegu vaimse puudega.
Haridus võib ju olla aga haritusest jääb puudu........tal.
 
virsik 20. juuni 2003, kl 20.34
Kallis L
Olen sinust 10 aastat noorem, mul on parem haridus, märgatavalt parem töökoht ja laps peatselt tulemas. Millega sina oma elus hakkama oled saanud? Tundud olevat lihtsalt kibestunud, ennasttäis ja ülbe vanatüdruk vms. Ja saamatu ka pealekauba;)
 
vaatleja 20. juuni 2003, kl 20.37
Mis te ilgute L.kallal!Inimene ytles oma arvamuse ja asi klatt.Kas valesti ytles?Kui pole haridust,pole abielus,pole sissetulekut,mismoodi siis see laps kasvatatakse?Et mingi 20-aastane tibi lapse jaoks valmis ema on?ei usu!kUI K6IK OLEKS SEL TIBIL ok,SIIS TA SIIN EI ESINEKS,LOOGILINE!
 
nõus vaatlejaga 21. juuni 2003, kl 07.28
mis õigus on kellelgi öelda,et ta on mõnest PAREM??????mis on paremuse näitaja?ei saa võrrelda ennast kellegi teisega ja väita,et teine on halvem.või tehakse seda vaid väliste näitajate põhjal?nõme...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!