Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Kondoomi kasutades rase
 
Siret 27. aprill 2013, kl 12.34
Olen rase, see on aamen! Küll aga jäin rasedaks kondoomiga...õelge palun kuidas on see võimalik??? Minul mõistus otsas. Ise panin veel kondoomi peale ja see, et sealt midagi lekkis ei ole lihtsalt reaalne. Tõsiselt tahaks teada, kellel on kogemusi palun jagage, kuidas sai võimatu võimalikuks??
 
** 27. aprill 2013, kl 12.48
Internet on selliseid jutte täis, ei ole sa esimene ega viimane. Ükski vahend ei kaitse 100%.
 
Siret 27. aprill 2013, kl 12.51
No mis seal internetis siis räägitakse selle kohta....?
 
p.k. 27. aprill 2013, kl 12.54
kondoomi pärast tarvitamist üle kontrollisid? et seal polnud auku sees? ei pea silmas ilmselget rebenemist, vaid mikro-auku?
 
Siret 27. aprill 2013, kl 13.06
Mees võttis ise maha. Tegi sinna sõlme peale ja viskas prügikasti. Olime autos... Mikro-aukude kohta ei oska midagi kosta. Näiliselt sealt küll midagi ei lekkinud, kuna peale kasutamist rändas see veel mehe taskusse ja siis õues prügikasti... absurdne värk:(
 
irw 27. aprill 2013, kl 13.13
mees oli kenasti eelnevalt kummi läbi torganud, vana nali...

aga palju õnne lapse puhul :))) kui ikka tahab tulla, siis ei aita ei kumm ega tsement
 
Siret 27. aprill 2013, kl 13.17
No ei usu...mehe jaoks on see sama shokk, kui minule...
 
jah 27. aprill 2013, kl 13.25
Ega siis midagi, kähku aborti tegema.
 
p.k. 27. aprill 2013, kl 13.27
see on nüüd küll tagantjärele tarkus, aga:
- kuigi võib tunduda hirmus seksikas, koostööaldis jm, ei tohiks partner kummi mehele peale tõmmata, vaid seda peab mees ise tegema, kuna mees tunnetab ja seeläbi reguleerib ise, kuidas kondoom tehniliselt kõige õigemini elundi peale kinnitub;
- ja kuna tal puudus võimalus ise seda kõige paremal moel teha, siis kondoomi sisse jäänud õhk hakkas kondoomist välja pressima, tekitades augu - sellise väiksemat sorti, no aga selles piisas, paraku.
 
p.k. 27. aprill 2013, kl 13.47
lisaks veel seda, et kasutatud kondoomi tuleb pärast maha võtmist puhuda - mõistagi mitte suud külge pannes, vaid eemalt. sinna sisse puhudes saab kohe sotti ka neist mikro-aukudest. kondoomi rebenemine ei tähenda vaid seda, et ta on ribadeks, mis tõesti silmale näha. mikro-aukude olemasolust saab aru siis, kui pärast kasutamist kondoomi sisse puhuda.

julgen ka visata õhku mõttekäigu, et äkki polegi asi kondoomi katki minekus. oled sa kindel, et äravisatav kondoom tõepoolest spermat sisaldas? kas seksimise ajal vahetasite asendit ning kui jah, siis kas nii, et mees "käis korra väljas"? see on vana nipp, et asendi vahetamise ajal tõmbab mees hopsti kummi pealt maha - nii et naine ei näe - ja lükkab riista uuesti sisse, ilma kummita siis. naine mõistagi usub, et kumm on jätkuvalt peal - tegelikult on see aga mehe peos peidus. loodetavalt seekord nõnda polnud, aga nagu elu näitab, on igasugu vandenõuteooriatel elus küllalt alust ka.
 
Siret 27. aprill 2013, kl 14.20
mnjah, aga siiski. Kondoom on ju rullis ja kui seda alla poole rullid, siis on ju õhumullid välistatud....?
 
Siret 27. aprill 2013, kl 14.28
mõtlesin, et lähen ostan samast Statoilist endale praegu uue paki neid samu kondoome ja kuna ma olen üksi kodus hakkan neid mikropragusi katsetama. Tahan teada, kui lihtne neid sinna teha on siis. See mis minuga juhtus tundub nii võimatu. Küll aga kui see kondoom peaks minu katsetuse käigus tõsti kergelt rebenema vot siis annan sellele loole ametliku käigu....kõigepealt terviseamet, siis tootja jne jne
 
eh 27. aprill 2013, kl 14.38
no ju siis seksutasid varem või hiljem ilma kondoomita. Krdi lasteaed.
 
p.k. 27. aprill 2013, kl 14.47
ma arvan, et igasuguste katsetuste ja kohtuasjade algatamise asemel võiksid praegu pigem tegeleda omaenda lähi- ja kaugema tuleviku küsimustega :)

esiteks ei ole me USA, kus võib asjal isegi kohtuperspektiivi olla (tulemus muidugi teadmata), siin Eestis visatakse sind kohtumaja uksest selle jutuga kohe välja.

teiseks - kui üldse katsetada, siis tuleb katsetada reaalse mehe füüsilise riista peal, mitte aga dildo, banaani vmt eseme peal.

kolmandaks - õhumulli(de) puhul ei ole küsimus mitte neis, mis kondoomi mööda riista allapoole rullides tõepoolest "eemalduvad", vaid neis, mis jäävad kondoomi tippu, enne kui rullimist üldse alustada. vaat just see kondoomi tippu jääv mull on kriitiline koht ja pahanduste tekitaja. kuldreegel on, et kondoomi tippu peab jääma piisavalt ruumi. kui kondoom mütsina peenise pähe "kinni lüüa", vaat siis ongi jama majas. sinna tippu kinni jääv õhk hakkab otsima väljapääsu. ning loogiliseks resultaadiks on kummi rebenemine - mis, kordan, ei tähenda tingimata seda, et kui mees riista välja tõmbab, siis on kummist ribad järel ja peenis tilgub spermast kogu oma aus ja uhkuses :). kondoomi rebenemine võib näha välja ka nii, et ei olegi midagi silmale (karjuvat) näha. aga kui sinna sisse puhuda (suud mõistagi eemal hoides) või siis hoopis minnes kraanikausi äärde ja tehes "veekatsetusi", ilmneb üks või mitu pisikest auku, kust õhk või vesi välja niriseb.

kõik eeltoodu on kirjutatud selgituseks eeldusel, et kumm oli alates esmasest tuppe sisenemisest kogu aeg peal kuni lõpuni välja. mitte et oli nt nii, et mees sisenes esmalt ilma ja alles hiljem pani kummi peale (või vastupidi, vt eelpool).
 
jep 27. aprill 2013, kl 15.01
millal see kumm peael sai? eelmäng oli juba ilma, eks? no vot, sealt see eelsperma sattuski tuppe, seda nii vähe ju vaja. ka naise küünega vüib sälgukese sisse tõmmata kummile. sellest piisab. ja kas ainult see üks kord? äkki enne või pärast meenub ka keegi teine, keda näiteks ei tahaks meenutada :D

nüüd muidugi jama majas, mees ju suhtes, miks muidu autos, eksole :D jälle üks üksikema juures.
 
p.k. 27. aprill 2013, kl 15.07
eelpool olen pikalt ja põhjalikult peatunud õhumulli(de) küsimusel. lisaks veel:
1. kummi rebenemisele võib kaasa aidata asjaolu, kui seksuaalne keskkond ei ole piisavalt niiske, otsesõnu: libe. et oleks piisavalt libe, siis selleks toodavad nii naise kui mehe näärmed vastavat sekreeti ning kui seda on kokkuvõttes vähevõitu või puudub üldse, siis selleks otstarbeks on võimalik erootikapoest osta libestit.
2. kummi rebenemisele võib kaasa aidata väga intensiivne seksuaalne tegevus, rahvakeeli: rammimine.

kuivõrd pole kõnealuse tegevuse juures viibinud:), siis ei oska öelda, kas oli piisavalt libe ning kuivõrd intensiivselt asja juures oldi:). seda saan küll väita, et kurja juur peitus kondoomi tippu jäänud õhumullis (mis põhjustatud sellest, et mees ei pannud kummi ise oma käega oma riista eripära järgi peale) ning millest põhjustatud mikro-aukude tekkele võisid kaasa aidata vähese libedusega keskkond ja kõva andmine - kui need faktorid esinesid. Võimalik vähene libedus ja kõva andmine iseenesest kummi purunemist ei põhjusta. küll aga võib negatiivne üllatus ilmneda mitme või kõigi kõnealuste faktorite koosmõjus. bad luck :(:(
 
arvan 27. aprill 2013, kl 15.11
et õige mees peaks aru saama,et oled kõrvalthüppe teinud . . .
 
Siret 27. aprill 2013, kl 15.48
no ma ei hakkaks siin anonüümselt ahastama ju kui oleksin olnud veel kellegiga..hakata iseennast petma, pole mul tõesti aega.
Küll aga tänan põjaliku selgitustöö eest. Samas aga P.K kas tead, et kondoomid ongi ju sellise ülesehitusega, et neid ei ole võimalik nagu kotti pähe tõmmata. Seal on juba see koht selline et igal juhul jääb see spermakoht sinna alles. Ehk siis ülemine ots on tunduvalt kitsam pudelikael, mida pole võimalik eirata....
 
kk 28. aprill 2013, kl 13.02
ju siis nühkisite liiga tugevasti
 
gr 28. aprill 2013, kl 16.13
Kui sa last kindlasti ei taha, siis tunnen tõesti kaasa sulle (kui naine naisele), et sellisesse jamasse sattusid. Loodan, et sa ei pea seda üksi lahendama, vaid et mees on ikka ka mehe nime väärt.
Aga pagana jama ikka, kui kumm ka ei aita.
"Liiga tugevalt seksisite?" - ei tea, kuidas see kondoomile ohutu seks peaks välja nägema siis, õrnalt liuglev ja vaevutunnetatav? No kuulge, kondoomid peaksid anaalseksis, mida nii heterod kui homod harrastavad, ju samuti vastu pidama, seal ju surve kummile veel suurem.
See on ikka tootja teema või siis valed hoiutingimused - otsene päike, parim enne möödas vm.
 
?????? 01. mai 2013, kl 14.16
aga miks ei kasuta siis beebipille ometi?? see on ju kõige kindlam viis laste mittesaamiseks, kondoomid ei ole kunagi ju nii efektiivsed olnud.
 
Thea 02. mai 2013, kl 13.33
Ega selleks, et kondoom alt veaks ei peagi midagi valesti tegema, näiteks peale panemisel õhumulli sisse jätma. Lisaks päris katki minemisele võivad kondoomi tekkida väiksemad augud, mida kohe tähele ei panegi. Või hakkab kondoom suguühte käigus tasapisi maha libisema. Ei peagi päris maha tulema, vaid piisab mööda sugutit veidi ülespoole liikumisest, et spermat tuppe võiks sattuda. Igal juhul statistika näitab, et kondoomiga võib rasestuda küll. Kindlam on kasutada mingit rasestumisvastast vahendit kondoomile lisaks.
 
gr to ?????? 02. mai 2013, kl 14.03
Võib-olla kõik naised ei taha endale hormoone sisse ajada, mis organismi reaktsioonid mõnel juhul päris segi keeravad? Mina jätsin pillide pärast ühe mehe lihtsalt maha, sest läksin paiste ja närviliseks ja seni meeletust seksiisust sai null. Rasedusaegne hormoonitõus ei ole ka just kerge.
Söögu pille need, kes neid taluvad. Kumm võiks ikkagi pidada.
 
?????? 02. mai 2013, kl 14.09
no siis olen mina vist üks neist, kellele pillid sobivad ja ei avalda kõrvalmõjusid, kuna olen juba aastaid neid tarvitanud ja siiani on kõik korras olnud. aga jah, kui juhtub et kummi sisse tekivad need mikroskoobilised augud, siis ei ole see kumm ka nii väga kindel, sel juhul ei teagi, kui hormoone ei taha süüa jne siis polegi vist mingit muud nii kindlat kaitset.
 
Xc 03. mai 2013, kl 08.31
Näiteks, on ka variant, et eelmisel õhtul raseerides ja järgmisel päeval seksides, võid oma pisikeste väljakasvanud karvakestega,mis tegelt ju korralikult teravad, kummi lõhkuda. Omal kogemus, kus mitte äsjaraseerituna on kumm sõna otses mõttes ribadeks seksitud.
 
Thea 03. mai 2013, kl 11.40
Kui hormoone süüa ei taha, siis on võimalik kondoomile lisaks spiraal lasta panna või rasestumisvastaseid tupekuulikesi kasutada.
 
küsimus 03. mai 2013, kl 13.03
millised need rasestumisvastased tupekuulid on? kas nagu mingid künlad või mingi geel? ma ise tean ja olen ostnud rasestumisvastast kreemi. aga nendest kuulidest ei ole varem kuulnud..
 
Thea 04. mai 2013, kl 09.13
Apteegis müüakse Pharmatexi kaubamärgi all nii geeli kui tupekuule, mis on jah küünla moodi.
 
... 05. mai 2013, kl 17.48
Selle geeli ja tupekuulide kindlusprotsent on madal, kusagil 60% ringis. Seega päris ohtlikul ajal ei ole nad ikka kindel värk.
Ma ise kasutan ka vahel neid kuulikesi (kujult on nad nagu püstoli padrunid), aga nendega kaasneb spetsiifiline lõhn ning sulades muutuvad nad limaks, mis muudab tupe väga märjaks ja venivaks. Pealegi on see lima valget värvi ning määrib, kui linadele (või autoistmele) satub. Ja teda ikka kipub sattuma.

Kes on kasutanud geeli, kas see ka lõhnab ja määrib ja muudab tupe limaseks?
 
Thea 07. mai 2013, kl 10.40
Eks neid geele on ka erinevaid. Mõnele sobivad, mõnele mitte...
Aga ilma kondoomita need tõesti eriti efektiivsed ei ole. Kondoomiga koos kasutades tõstavad kindlust. Just "ohtlikul ajal" kondoomile lisaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!