Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Positiivne test peale päevi
 
Grethe 17. detsember 2018, kl 10.31
Oleme mehega pikka aega üritanud last saada, kuid alati on olnud pettumus negatiivsete rasedustestide näol (tervis mõlemil korras). Kuu tagasi muutusid rinnad valulikuks (ka enne päevi muutuvad) ja peale vahekorda oli 1,5 nädalat enne oodatavaid päevi õrn määrimine. 7 detsembril tegin kaks testi, üks oli vaevu märgatav triip ja teine negatiivne. 8 detsembril hakkasid päevad, kestsid 3 päeva. Tavaliselt on pikkus 5-6 päeva. Selle aja jooksul on ka unisus, peavalud, suukuivus hommikuti, õhtuti "ila jookseb" tunnused. Mida varem ette ei ole tulnud. Toiduisud on samuti muutunud, ennem toitusin korralikult, kuid nüüd hakkavad paljud asjad vastu. Suvalisel ajal on õrnad ja tugevad iiveldushood üleval. Eile õhtul tegin testi, oli õrn teine triip. Täna hommikul oli testil 30 sekundiga kaks silmnähtavat triipu. Homme lähen veretesti tegema. Kardan jälle pettuda peale pilka üritamist ja tahan teada teie kogemusi, kellel on veel natuke peale päevi alles test positiivne olnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!