Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Menstruatsioon koolis
 
Tüdruk :) 04. august 2020, kl 00.08
Tere. Ma tean, et ei kuulu siia väga, aga noorte foorumis leiab ainult rumalaid vastuseid. Vabandust.
Olen muidu 13 aastane tüdruk ja mul alles hakkasid päevad. Ma olen selline kes ei julge kõike küsida niiet mõtlesin siis siit abi leida.
Mul on paar küsimust:
1. Kui mul on koolipäevadel menstruatsioon siis kas on soovituslik koolis olles oma sidet vahetada?
2. Ma käin ühes väiksemas koolis ja vahetundidel on alati mingid suuremad tüdrukud vetsud juba ees ja teevad oma asju. See tähendab, et ma pean oma sidet vahetama tunni ajal.
Ja küsimus on selles, et kuidas ma lähen WC'sse? Nagu kas ma lihtsalt võtangi sideme salaja ja panen varuka sisse ja küsin WC'sse? Või kuidas ma teeksin seda. Kotti ma kaasa võtta ei saa kuna meil on suht kurjad õpetajad.
 
Pille 04. august 2020, kl 02.16
Paki salvrätiku sisse ja pane hommikul taskusse, võid enne taskusse panemist avada pakendi, et ei krabiseks nii palju. Suurtel tüdrukutel on ka päevad, ei usu, et nad naeraksid su üle.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!