Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Evra plaasterist laigud
 
s1223 21. jaanuar 2021, kl 21.36
Tere! Olen üritanud mitu päeva saada abi arstidelt, aga ühendust olen saanud võtta vaid erinevate õdedega, kellest keegi ei tea midagi ja arste mulle telefonile lihtsalt ei anta. Probleem on Evra plaastritega, mida olen nüüdseks kasutanud juba kuu aega (jookseb teine kuu) ja olen pannud plaastrid alati erinevasse kohta aga kuskile kintsu peale. Pakiga on kaasas paber kus igasugust informatsiooni, aga midagi kasulikku seal ei ole. Probleem on selles, et igast plaastrist on jäänud mulle naha alla/sisse laik. Täpselt plaastri piirjoontest justkui pigmendilaik või punakas-pruunikas jälg. Kas kellelgi on olnud midagi sama? Mida teha? Millest see võiks olla? Ei günekoloogi õde ega pereõde osanud midagi öelda ja päris arsti mulle ei andnud. Mõtlesin, et uurin siit maad enne kui arstile aja saan. Kõige esimene plaaster sai pandud poolteist kuud tagasi ja laik sellest on endiselt alles.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!