Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Kliinik.ee
 
Kadi1298123456783 19. veebruar 2022, kl 17.27
Soovitan kliinik.ee-d kõigile. Portaal kliinik.ee-st sain reaalset abi ja uue kaugnõustamise süsteemiga, mis keerulistes oludes end igati ära õigustas :)


Pidin ainult kirjutama detailse kirjelduse oma tervisest, sest iga infokild on oluline ja küsima abi, kuidas saaks end kiirelt aidata. Kirjutasin koheselt, esimesel võimalusel sain endale vastuse. Ja kaugnõustamise teel sain endale ravimid peale koheselt. Telefoni teel lihtsalt naistenõuandla leidis, et võin veel katsetada oma tervisega ja oodata ning oma naistearstile kirjutades öeldi, et pöördu emosse ning vastati 2 päeva hiljem. Kiireloomulise ja suure abi korral sain kiiret abi. Ei tea, kas seal emos isegi oleks paremini läinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!