Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Nii vist kyll ei rasestu? :(
 
Kurb ussike keda piinavad kinnismõtted 22. juuli 2023, kl 04.14
POLE MÕNUSAMAT TUNNET, KUI ET SU TIHKET AANUST PUMPAB SOONILINE JÄME KARA NING SELLE OMANIK OHKAB SULLE RASKELT KÕRVA OLLES ISE SUITSU-HIGI-BENSIINI JÄRGI LÕHNAV. LÕPETUSEKS ON IMELINE, KUI SEALT PURSKUB MEGA-ENERGIA SU SISSE!!!

JA SEE EI PRUUGI OLLA VEEL KÕIK - NÄITEKS KUI KOHE TULEB SU ÕRNA LÄBI TÕMMATUD URRUKA-AUGU TAHA UUS MEES (KES ON IKKA MEES) NING ALUSTAB UUTE PUMBA-TÕUGETEGA. SA SUUDAD SIIS VAID MÕNUST INISEDA NING LÕPUKS HAKKAB PURSKAMA KA SINU JUURIKAS NING ÜLIMMÕNU ON, KUI SELLE KAHMAB ENNE ÕNNISHETKE OMA HUULTE VAHELE MÕNI MEGAÜLESKÖETUD KENA MEESHING (TEMA JUBA OSKAB, SEST TA ON MEES NING TEAB, KUIDAS MIDA TAHTA NII TAHA KUI SUHU).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!