Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
ausalt tupe venimisest
 
siuts 03. jaanuar 2007, kl 21.31
Tere
Palun ainult nende kommentaare, kellel on juba üle poole aasta möödas sünnitusest.

Olge ausad, tupp on ju võrreldes enne sünnitust, avaram ?
Mida mehed on öelnud ? Teema on eelkõige seksi kvaliteedist.
Ma millegipärast ei usu , et tupe tihkus päris 100% taastub.

ise olen 2 kuud rase.


tänan
 
rahu 03. jaanuar 2007, kl 22.04
no taastub küll täiesti! ka peale kolme sünnitust. lihased peavad vist selleks küll olemas olema, ma sportlik ja peale kolme last pole midagi muutunud, seks läheb ainult paremaks.
 
k 03. jaanuar 2007, kl 23.57
mul tuttaval isegi tampoonid kukuvad välja peale sünnitust, seks pidi ka täitsa mõttetu olema :S
 
kehtu 04. jaanuar 2007, kl 07.58
Viimased kolm aastat tegelen kegeli harjutustega ehk siis tupelihaste harjutamisega,kavatsen seda jätkata ka raseduse korral ja peale sünnitust.Tuttavad naised kes ka teevad on sünniitusest täiesti taastunud.
 
trenn 04. jaanuar 2007, kl 09.44
See on nagu kakal käimisega: kui on lihased, siis auk tõmbub tagasi. Kui lihaseid ikka ei ole, siis jah jääb suurem.
Tuleb trenni teha!!
 
Gissel 04. jaanuar 2007, kl 10.10
Tegelikult on ikka vahe küll!
Esimesest sünnitusest on möödas varsti üheksa aastat. Loomulikult on hetkel kõik ok ja mees ei ütle küll, et midagi häda oleks, aga peale sünnitust, nii pool aastat, oli ikka teine tunne küll, kui enne sünnitust (tühi nagu kellakapp:).
Esimene seks oli ebameeldiv ja seda ütlevad ka mu sõbrannad, aga see muutub.
Mina hakkasin peale sünnitust alles orgasme saama st õppisin oma keha tundma.
Samas on ju teada, et tupesiseseid orgasme saavad väga vähesed, et tegelikult saadakse ikka hea suuseksi või sõrmedega. Aga jah, eks mehel on küll algul imelik seksida "veidi avaramas" augus.
 
ki 04. jaanuar 2007, kl 10.56
mul möödas 1,5 aastat aga juba peale 3 kuud oli väga norm...
mees pole kommenteerinud järelikult teda ei häiri..
ja peale synnitust saab alati tupelihastele ju teha harjutusi....
ega see tupp nyyd nii välja ka ei veni ju
 
½|£~ 04. jaanuar 2007, kl 16.45
Mul oli enne sünnitust tupp nii kitsas, et ei saanudki korralikult seksi nautida, üsna valus oli mõnikord. Peale sünnitust hakkasin alles tõeliselt seksi nautima. Tupp venis parajasse mõõtu, enne oli liiga kitsas.
 
bamse 04. jaanuar 2007, kl 19.19
Ausõna ei ole teistmoodi tunnet - täpselt sama mis enne sünnitust - möödas 9 kuud. Mees on mitu korda öelnud, et minuga seksides sama tunne mis enne - head tupelihased. Samas loomulikult on see individuaalne ja kõigil kindlasti sama tunne pole mis enne.
 
lii 04. jaanuar 2007, kl 22.42
ei tunne erilist vahet, mees pole ka sõnagi öelnud. enne sünnitust ta kord isegi kurtis, et kui ma tupelihaseid pingutan siis pidi temal raske ja liiga kitsas olema aga minule lisas see mõnu juurde.
 
p 06. jaanuar 2007, kl 12.06
no mul on 3 a moodas sunnitusest,on ikka suurem kull,ja teeb sellisdeid koledaid hääli sexi ajal,orgasmi on ka´raskem saada ja koledasti ,viltu ommeldi kokku ka:(mees on endiselt sexiga rahul,kuigi utléb,et on tunda,et suurem
 
Tupe 08. mai 2023, kl 00.11
No kui läheb suurte piidega kamm läbi siis läheb kõva munijurakas ka teeks proovi või siis lükka peenemat kiilaspead Aga võib ka kasutada kahte meest las panevad korraga sisse venib laiemaks Õige las naised nüüd näevad ka vaeva mõõdavad tuppede laiust muidu siis irisevad mehe riistade kallal Naine on kõige parem mootor ja sobib iga kolvi otsa räägivad autoremondi mehed Kui on selline mure et kitsas või nii siis toimi järgmiselt võta parajalt suur nael (no ütleme 4 tolli) koputa see trepi käsipuu sisse siis kaksiratsi käsipuu peale ja tsiuhh alla. Lihtne nagu piimahamba tõmbamine ju. Saadava ava suurus sõltub naela pikkusest Neitsi tähtmärgi naisel on kõige kitsam tupp Jääradel on ju häbememokad rippus alati ja witt ka nagu pang kuna pool linna üle käind Kala naistel on häbemekarvade asemel soomused ja häbemokkade küljes uimed Vähid hoiavad oma sõrgadega kinni ja enam lahti ei lase Laia tussiga naistel soovitas juba vana Ida Saksa seksiõpik hoida seksimise ajal jalad koos. Pole mõtet avara tupega ajada jalgu 150° laiali ja sellega asja veelgi süvendada Kõige nõmedam poos on see,kui olen selili ja mees peal siis jalad laiali ja kõik nii avatud. Isegi tupelihaseid ei saa kasutada selles asendis. viuuuuuuuu Seda ma räägingi Hoia jalad koos ja las mees ajab ise harki Aga kui mees ajab jalad harki siis kotid käivad vastu mind ju koguaeg hirmsate plärtsudega tea kas peaksin padja vahele panema või mis Põhjamaade armastusromaanides oli selline põhimõte et kui naine pole 7 aastat meest enda sisse päästnud siis muutub ta uuesti neitsiks. Äkki oli Sul ka vaheaeg 7 aastat? Ja oledki alguses tagasi
SUURT TUPPE ESINEB ÜSNA SAGELI.KA POLE HARULDUS SEE,ET ORGASMI SAAMISEKS EELISTAB MEES PIHKU PANEMIST VÕI TEEB SEDA SIIS KUI SÜDA ENAM PIKALE JA TULEMUSETA SEKSILE EI PEA VASTU EHK ON JUST SIIT SAANUD ALGUSE TEE RÕVEDALE JA KURITEGELIKULE PEDERASTIALE MIS ON VÄGA MÕNITAV KUI OLLAKSE VEIDIGI INIMINE...MEEDIKUD POLE KAHJUKS SIIANI VÕTNUD ASJA TÄIE TÕSIDUSEGA ,KUNA VASTAVAT KOOLITUST NAISTELE EI ANTA.KA EI RAKENDATA SELLEKS VÄIKEST VÕRDLEMISI LIHTSAT OPERATSIOONI JA VIIMAST PEAKS KOMPENSEERIMA RIIK IKKA SELLEKS,ET MEHED LITSI LASKMA EI HAKKAKS JA PEREKONNAD HARMOONILISELT KOOS PÜSIKSID TEINE VÕIMALDUS ON TAHTEJÕUD JA SEKSIST LOOBUMINE EI JUHTU MITTE MIDAGI KUI SEDA EI TEE VAID HOOLID ROHKEM VAIMSETEST HUVIDEST MEES KES ON NAGU MINGI TÕUJÄÄR JA END VALITSEDA EI SUUDA SELLELE AITAB KÜLM duss mõistagi on võit iseenese üle õnne tipp MAAILMAS ON NII PALJU HUVITAVAT JA ILUSAT MIKS EBAMÄÄRASELE SEKSILE AEGA RAISATA KUI LAPSED OLEMAS
 
Ropp Raivo 09. mai 2023, kl 00.23
Aga millex siis naisel pärak on????
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!