Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Naine ei jää rasedaks...
 
Mister x 07. mai 2003, kl 03.57
Oleme naisega koos elanud juba mitu aastat. Ise oleme 35-aastased. Nimelt naine ei jää kuidagi rasedaks(mind on kontrollitud). Isegi viljastamine on ära proovitud. Tahan kindlasti oma last ja häbi jätta naine just selle pärast maha. Kas see on paljude perede (meeste)probleem?
 
pirks 07. mai 2003, kl 09.01
Meie pere probleem on see ka! Mina ei saa jälle mehest aru-
küsin,siis tahab last-kui konkreetselt midagi planeerima hakata
(minna koos arstile ja küsida viljastamise kohta),siis muutub
kinniseks !Kas teil on põhjus teada? Meil veel konk-
reetselt pole.Viga ikkagi minus-meest kontrollitud.
Kas te käisite viljastamas haiglas või erakliinikus? Mina käisin aastaid vastuvõttudel-ei leitud midagi. Nüüd käisin eraklii-
nikus ja üht koma teist hakkab selguma!Tavalisi polikliiniku
arste enam ei usalda!!!
Oma naist aga sellepärast maha jätta ei ole küll normaalne!
See on looduse poolt nii seatud! Naine pole ju selles süüdi!
Ta kannatab ka kindlasti ja tahab oma last!
Eks meiegi taha oma last-aga mis teha!
Soovin vaatamata kõigele teile optimistlikku meelt!
 
Viire 07. mai 2003, kl 09.47
See on üks müstika. Mina olim oma mehega kuus aastat ilma kaitsevahenditeta vahekorras, ei jäänud. Olin juba käega löömas. Muidugi õnnetu. Siis vups! Jäingi. Sünnitasin, ilus poiss. Kui imetamise lõpetasin läks kuu aega mööda ja jälle. Nüüd on kaks ilusat poissi.
Kuus aastat mitte rasestuda, see on ikka pikk aeg.
Samas situatsioonis oli mu sõbranna, tema jäi rasedaks alles 10 aasta pärast. (tema mehe sperma olla "laisk", nagu arst ütles.
 
bk 07. mai 2003, kl 11.49
Lapsi tuleks varem teha, siis kui tulevased ema-isa veel noored on. Eks see venitamine mõjub kah lõpuks, et enam ei saa ja tuleb aastaid (!) proovida. Ega lapsed ka endale penisonäridest vanemaid eriti just ei taha, mõelge selle peale.
 
muski 07. mai 2003, kl 12.10
eks ta jah õige ole, et üle 30-stel on juba raskem rasedaks jääda. Tuleb järjekindel olla ja naine peaks ka ikka arstliku kontrolli läbima. Armastus peab suur olema, tundega tuleb asja teha ja mitte muudkui mõelda paaniliselt, et ma pean rasedaks jääma
 
pirks 07. mai 2003, kl 12.31
Igaüks ei leia nooruses õiget kellega koos elada ja
lapsi saada. Ja kui oled üle 30ne ning leiad selle õige,siis
teedki seda asja tunde ja armastusega!!! Aga elu näitab et ai-nult sellest ei piisa!
Mis puutub arstlikku kontrolli-(nagu enne mainisin)käisin arstide juures aastaid.Kasu ei midagi! Nüüd otsustasin ennast
kontrollida erakliinikus(peale 6aastat kannatusi)ja ennäe
imet-oligi üks põhjus leitud!!! Kes ütles et raha eest tervist
ei saa!!!!
 
Katri 07. mai 2003, kl 13.30
Jaa, see on väga paljude inimeste probleem. Viga ei leitagi alati ja alati pole nagu nn.viga justkui ka. Üks põhjustest võib olla näiteks see, et soov last saada on väga suur ja seetõttu ei jäägi rasedaks. Selline asi on korduvalt leidnud kinnitust siis kui paar on aastaid last üritanud ja lõpuks lapsendab lapse ning peale seda on varsti ka naine rase. Ei pruugi teie puhul põhjus ka kindlalt ainult naises olla, naine üksi ei saa ju last, omavaheline sobivus või mis iganes võib mõjutada. Rasedaks jäämine on üks suur müstika. Selle puhul kehtib tavaline elureege: kus on, sinna antakse juurde, kus ei ole, sinna ei anta. Ja väga tahta laste ei tohi, sest siis ei saa. Rasedaks jäävad need tunduvalt kergemini, kes ei taha last või kel ükskõik kas ta tuleb või mitte.
 
k 09. mai 2003, kl 13.01
Mina olen kuulnud, et kui kasutada mõnda aega antibeebi pille ja siis ära lõpetada on kergem rasedaks jääda. Ise jäin rasedaks kohe samal kuul kui beebipille enam ei tarvitanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!