Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
äkki keegi oskab aidata
 
Marika 15. mai 2003, kl 11.14
Kui raseduse ajal enam ei veritse kas see tähendab seda,et rasedus pole enam, katkemis ohus.
Olin haiglas ka kui veritses.
Mix mul kyll hästi ei lähe raseudsega.
Kas raseduse alguses ongi kõige suuremad ohud,kas pärast on kergem
 
Lynn 15. mai 2003, kl 11.27
sellepeale oskaks küll ainlt niipalju öelda, et otsi endale arst...
sest Sinu küsimuse põhjal võib oletada, et 1.Sul teda pole, 2.on mingisugune, aga kasu tast Sulle pole või 3.ei saa Sa temast aru ja ei suhtle temaga.

* kui veritses, tähendab on/oli oht; kas see on aktuaalne ka hetkel, teadis/teab Sulle ainult arst öelda...
* kui kord on veritsenud ei tähenda see veel et oht jääbki püsima
* kui kord on veritsenud tähendab et võib korduda
* kui oledki õrna organismiga, võib korduda
* kui tegemist oli juhusega, on nüüd kõik korras

variante lugematuid.
küsi arstilt.
väga kurb lugu. loodetavasti läheb Sul kõik hästi.
 
marika 15. mai 2003, kl 11.31
Vot seda loodan mina ka,et kõik läheb hästi.
Ma lähengi varsti haiglasse ülevaatusele.Ma alles olin haiglas just veritsuse pärast.
Kuid arst ei oska ka alati öelda miks veri voolab.
Ta oskab ainult ravi määrata.
 
muski 15. mai 2003, kl 14.24
olin ka haiglas kui mul veritses, ca 5 päeva olin haiglas ja siis kodu 3 nädalat haiguslehel ja praktiliselt voodirezhimil, et rasedust säilitada. Kui enam verd ei tule, siis ei pruugi hiljem ka tulla ja kõik on korras ja normaalne rasedus edaspidi. Mul sai oht mööda, veritsus jäi järele ja siis kulges rasedus normaalselt, tegin kõike, ei pidanud midagi enam eriti hoidma rohkem kui avaline rase. Katkemise oht on muidu jah algul suurem ja siis vist lõpus ka mingi periood, kui sünnitustegevus võib kiiremini pihta hakata mingi teguri mõjul. Küsi arstilt
 
marika 15. mai 2003, kl 14.31
Muskile

Sul siis vedas,et kõik hästi läx,mina veel ei tea kuidas mul läheb.Sest verd voolas kyll,kuid praegu enam üldiselt ei voola.
Haiglas olin ka kuskil 5 päeva.
Kas siis kui verd enam ei voola,on raseduse katkemis oht möödas.
 
muski 16. mai 2003, kl 09.51
minu arust on jah siis oht möödas, kui mõne aja võiks hoida ikka veel. Mul läks jah õnneks, kuigi vahepeal olin lootuse kaotanud ja arstid tahtsid ka puhastuse teha, kui siis otsustasid, et ootame veidi veel ja läkski õnneks korda. Praegu tore poiss, 10 kuune juba.
 
Mida 16. mai 2003, kl 12.30
Ma ei tea millisest veritsusest te räägite aga minu õel käisid mensud kolm kuud ja oli sellegi poolest rase. Ta ei arvanudki , et ta rase on kuna mensud käisid. Selles oli uba. Järelikult haiglasse ka ei läinud. Praegult on kaheaastase poisi ema.

Ise ootan just oma teist last ja õnneks mingeid jamasid pole täheldanud. Minuga paistab olema sedasi, et rasedus saab mind pesa ehitama, kohutav vajadus mööblit liigutada teistesse kohtadesse ja uuendusi teha.
 
Marika 19. mai 2003, kl 09.43
Muskile!!

Tore kyll,et Sa said oma poja kätte.
Mina veel oma beebi saatust ei tea,kas on kõik korras või tehakse puhastus.Kahju kyll kui lapsest ilma jään.
 
Piret 21. mai 2003, kl 12.00
ära põe, veri võib tulla ka esimestel kuudel umbes sellel kuupäeval, kui oleks pidanud päevad olema. neil päevil hoia end eriti. jõudu ja jaksu.nii umbes kolm kuud on ohtlik aeg, eriti 8. nädal.
 
k 01. juuni 2003, kl 11.09
minul oli ka veritsus ja jäi järele. Olin 3 nädalat kodus ja siis kui uuesti kontrollile läksin, oli ära katkenud. tehti puhastus.Loodan, et sinuga nii ei juhtu! Hoia ennast.
 
??? 10. juuni 2003, kl 13.16
k
Mitmenda nädala pealt sul katkes?S.t. millal veritsus hakkas?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!