Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
kas hormoonspiraal on üle 30 stele
 
mari 18. mai 2003, kl 08.30
olen ise 19 ja sünnitan peagi oma esimese lapse.Peale sünnitust tahaks spiraalile üle minna kuid vaskspiraali kohta käivad juttud et päevad muutuvad vererohkeks ja siis tahaks hormoonspiraali, sest see pidavat 20%päevad üldse ära jatma.Kas ma üldse saan seda tahta ja kui jah kas siis tampoone ka võin kasutada?
 
tea 18. mai 2003, kl 18.56
Vanus ei ole küll hormoonspiraali vastunäidustus.
 
juta 19. mai 2003, kl 15.15
Saad küll kasutada tampoone, Minul on vaskspiraal ja töötab hästi, veritseb mensu ajal rohkem alguses, kui ära harjub, siis vähem, Hormoonspiraal maksab mingi 2000 krooni. Arst ütles küll, et kui arvestada kokku 3 aasta sidemerahad (veritseb vähem, päris ära jääb vähestel) ja tabletirahad, siis polegi suur summa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!