Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
mida arvate ..?
 
to Britt 10. juuni 2003, kl 14.51
Ära karda, käisin ise keskhaiglas sünnitamas ja 4 nädalat enne. Polnud midagi nii hull. Tip Top, aga see mehe kaasa võtmine vist aitas kah. minulgi pani mees ajad kinni ja käis koguaeg kaasas. Võta kindlalt kedagi kaasa, sest kunagi ei tea mis tujuga nad on. Minul oli ok, nii arstilkäimine kui ka sünnitus.
 
to :Britt 10. juuni 2003, kl 16.55
Mina käisin Pelgulinnas sünnitamas. Mina omast kogemusest võin ütelda, et väga normaalsed arstid on seal. Mina jäin rahule, ja teise lapse sünnitan ka seal, igal juhul. Isegi kui sa lähed nt. mõnda erakliinikusse, siis arvesta, et kui midagi juhtub viiakse sind ikka Pelgulinna Sünnitusmajja, kuna seal on tipptasemel arstid ja vastav aparatuur beebile abi andmiseks(kui seda vaja läheb, aga loodame, et mitte), mida mujal ei ole.
 
Matou 10. juuni 2003, kl 17.21
Mina olen ka Pelgulinna kohta head kuulnud, et hea aparatuur ja proffid. Pelguka probleem on muidugi suur koormus, nt. kõik kiirabisse sattunud synnitajad veetaxe sinna.
Ise käin Pelgulinnas naistenõuandlas. Esimene günekoloog, kes mulle mu elukoha järgi määrati, oli tõeline mõrd (nähvas mulle mõnedest minu terviseprobleemidest kuuldes "noh, siia me teid kyll synnitama ei taha!", rääkimata litsitundest, mis mulle teda külastades tekkis alati), ning lihcalt vahetasin arsti samas majas. Järgmine oli imetore nooruke, nagu sõbranna. Hästi rahul olen ka sellest järgmisega, kes ka noor ja sõbralikult jutukas.
Loomulikult saan ma aru, et ka arstidel on omad mustad päevad ja väsimus raffa harimatusest, kuid minuarust peax noor inimene kaaluma oma vastupidavust ja närvikava tugevust juba enne, kui ta arstix õppima läheb. Ta on ju teenindaja eelkõige. Kui närvid ei pea vastu, oci uus töö..
 
Pisar L ile 11. juuni 2003, kl 11.08
Ilmselt sa ei tea millest räägid.
Kõik naised ei röögi ja nuta sünnitades, enamus ei röögi ja nuta.
Laps on sündides väga armas ja seda enam, et ta on just sinu laps.

Sellise suhtumisega ära sünnita mitte kunagi. Ema kes arvab, et ta lpas on kole ja jne on ise kole oma hingelt.
Parim soovitus, ära harrasta sexi üldse sest võib ju juhtuda , et jääd rasedaks. Hoidku taevas sinusuguste emade eest.

Endal on mul poeg ja ootan oma teist last.
Pelgulinnas pole sünnitanud, hoopis välismaal juhuse tahtel aga ise olen sündinud küll Pelgulinnahaiglas.

õde sünnitas ka seal aga masulisel poolel ja on väga rahul.
Raha eest saab kõike aga emaarmastust selle eest ei saa.
Sellepärast ära sina sünnitagi.
 
L-i kaitseks !!!! 14. juuni 2003, kl 14.59
appiii, miks te L-i materdate ? tal on ju omamoodi õigus,sest vastsündinud ei ole tõesti ilusad. nad on lihtsalt omad ja armsad, sest nad on su enda ihuvili. aga esteetilises mõttes pole tõesti äsja syndinud maimuke kaunis vaatepilt - lilla ja krimpsus, verine, aga teisalt ikkagi armas ja oma. see on pigem emotsionaalselt ilus, kas te ei arva nii ? avatumat suhtumist, naised ! ärge suhtuge erinevatesse arvamustesse nii kitsarinnaliselt !
 
kass 19. juuni 2003, kl 14.14
minul on just tagurpidised kogeused siinkirjutajatest, Pelgus ja keskhaiglas meeldiv ja erakliinikus (Fertilitas)lausa tervisele ja elule ohtlik. Ma ei hakka siin isiklikuks minema, aga palju oleneb klapist mis sa arstiga saavutad ja mis arst sinuga saavutab. Kuid MEHEST on abi alati, suhtumine poole parem arstide poolt. Võib olla neil ka hea meel , et naisest-lapsest ikkagi hoolitakse ja julgetakse seda välja näidata ja vastutust võtta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!