Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Üks küsimus L.-ile
 
xxx 20. juuni 2003, kl 13.25
Minul paar küsimust sulle L.
Mind huvitab, et tihti sinu arust on hästi kasvatatud, viisakal naisterahval lubatud seksida? Juhul kui tal on kindel elukaaslane ja ka juhul kui ei ole.
Tihti sa ise oma elukaaslasega vahekorras olid?
Ja kas selline asi nagu suuseks on sinu jaoks üldse aksepteeritav?

Tahan seda teada sellepärast, et siis tean kas olen lipakas või mitte.
 
L. 20. juuni 2003, kl 13.29
Suuseksi ei tunnista. Vahekorras olime paar korda nädalas kooselu ajal ja hiljem umbes korra kuus. Pean seda täiesti normaalseks ka teiste puhul.
 
C. 20. juuni 2003, kl 13.35
No kuule....kas see on siis kombekas ja moraalne, kui enam koos ei elanud ja ikka seksisite, mis sest et umbes korra kuus?!
 
Minul ka 20. juuni 2003, kl 13.39
Mul ka küsimus L.-ile. Kas sa üldse lapsi oled võimeline saama?
 
xxx 20. juuni 2003, kl 14.05
Aga kui läheb üle kahe korra nädalas, ütleme nii, et iga päev korra, vahel ka kaks korda kas siis on palju või?
Minu arvates on kaks korda nädalas vähe.
Miks on suuseks nii vastuvõetamatu?
 
L. 20. juuni 2003, kl 14.11
Laste saamise kohta ei tea. Pole proovinud rasedaks jääda. Iga päev, seda enam 2 korda päevas on loomulikult liiga palu. Suuseks on sellepärast vastuvõetamatu, et mehe riist on jälk. Ta ju käib naise sees ära, sellega ka pissitakse ja üleüldse niisuguseid asju suhu ei võeta. Tunnistan seksi vaid selle õige augu kaudu. Muu pole vastuvõetav, ka anaal mitte. Teil vist ainult suhuvõtt käibki.
 
C. 20. juuni 2003, kl 14.15
mul ei ole lihtsalt sõnu! LAUSA USKUMATU!
 
xxx 20. juuni 2003, kl 14.21
Kui sa meest armastad siis pole ükski asi tema juures jälk. Kõik on nii armas, nunnu ja minu oma.
Üksteisele suuga mõnu tegemine on üks seksi osa. Vähemalt minu kodus. Ilma selleta ei kujutaks elu ettegi.
Tundub L. et sinu seks koosneb ainult sõnadest maha, taha ja valmis.

Siiralt kahju sinust!

P.S.Anaali ei poolda ka mina.
 
Triin 20. juuni 2003, kl 14.35
Muhahahahah!

L.! Kes ma Sinu meelest olen: olen 15; mul on peika, kes on peaaegu 22... Plaanid tulevikuks suured, reaalsed, teostatavad ja tõsised.

Kas ma olen @!#$? Ei ole ju!

Kahju Sinust... Elu on Sust mööda voolanud...

Kas Sul netis pilti on? Võid ainult mulle aadressi anda, ma teistele ei anna, aga tahaks küll näha Sind oma silmaga...
 
L. 20. juuni 2003, kl 14.48
15 on ilmselgelt vara peikade jaoks. Minul ei lubatud kooliajal poiste poole vaadatagi. Ühegi klassivennaga pole ma praktiliselt
sõnagi vahetanud. Pilti ei ole.
 
C. 20. juuni 2003, kl 14.56
mind hoiti ka poistest eemale, aga mingi kokkupuude peab ju siiski olema! Elus ei saa ju niimoodi hakkama, kui pole poistega rääkinudki. Seepärast sul meestega vedanud polegi, kuna sa ei oska nendega suhelda ja sa tegelikult ei teagi, millised nad on!
 
L. 20. juuni 2003, kl 15.03
Olen nendega täiskasvanu elu jooksul üksjagu suhelnud ja ka koos töötanud. Eraelus on kõik mehed SEAD ja oskavad lõppkokkuvõttes vaid naisele haiget teha.
 
C. 20. juuni 2003, kl 15.08
suhtlema peab algusest peale...mitte et näiteks 20.aastaselt alles hakkad suhtlema meestega!
Ja kõik mehed ei ole sead! Ma olen küll palju haiget saand ja mind on petetud, aga siiski...leidub ka häid mehi. Iseasi on, kuidas sa ise käitud nendega. Alati on kõigel põhjus, miks mehed haiget teevad või petavad.
 
Ahh minge ... 20. juuni 2003, kl 15.19
See L on väljamõeldud tegelane ...
Keegi lihtsalt lollitab!!!!
 
C. 20. juuni 2003, kl 15.21
no kui juba lollitab niimoodi, siis eks see lollitaja on suht sarnane...sest sellist lollust ikka annab välja mõelda!!!
 
C-le 20. juuni 2003, kl 15.23
Seda muidugi .. Üks imelik sooda on ta igatahes ...
 
mõtlikult... 20. juuni 2003, kl 15.33
L. just- just siit järeldub, et ka sinu isa oli siga..., aga kes oled siis sina?
 
muig 20. juuni 2003, kl 16.14
to L.
oma kibestumust võiks natukenegi varjata, kõik see mida mõtled ei maksa suust välja ajada ükskõik kui tark see sulle endale tundub - lolliks teed end vaid. Soe soovitus oleks psühholoogi juurde pöörduda - ehk saad oma kibestumisest ja vihast meeste vastu üle...
 
kleo 20. juuni 2003, kl 20.08
Help.....see L on ikka lausnapakas,no lausa kahju hakkab teisest juba.Mehed sead???Mitte minu mees!!!L isa oli siga ja L on emis,notsu east on ta ju väljas:)))
 
Triin 21. juuni 2003, kl 16.26
Miks on 15 ilmselgelt liiga noor? Ma olen küpsem kui enamus mu eakaaslasi, targem ka. Ja ma olen näinud rohkem jubedaid asju elus kui enamus täiskasvanuid.

L., Sa siin viiksud oma kurva saatuse üle... Tahad ma räägin Sulle enda omast?

Sündisin 17.-aastase tüdruku lapsena. Ema andis mu kohe peale sündi vanavanemate kasvatada. Ema on oma elu jooksul abiellunud mitme kasuisaga. Nüüd viimane on normaalne... Kolmas oli kohutav, kes peksis ja näljutas mind.

Pärisisa oli joodik, kes ei põrganud ka mu löömise eest kõrvale. Teine kasuisa oli joodik. Kolmandast juba rääkisin. Neljas oli selline, kes kulutas kogu raha ära ja muuhulags ka pettis ema. Ma paljastasin selle pettuse. Nüüd viies on normaalne, aga ta elab minust kaugel ja ma ei ole oma ema juures.

Võiks arvata, et ma vihkan elu ja iseennast ja mehi jne.

Iseennast ma vihkangi. Olen inetu, tobe ja saamatu. Aga mehi ma ei vihka.

Erinevalt Sinust, L., ei tee ma üldistusi.
 
saaber 21. juuni 2003, kl 16.55
To: Triin
No kuule, kui sa enda arust nii inetu, tobe ja saamatu oled, kust sa siis oma poisi välja kaevasid?
Mulle tundud küll tore inimene olevat. Ja ma olen kindel, et su poiss on üsna samal arvamusel.

Edu sulle oma elu sisseseadmisel:)
 
Triin 21. juuni 2003, kl 21.09
Mnjaa... Ehk poisil iseäranis kehv maitse? :D

Aga ma olen oma kompleksidest vaikselt juba üle saamas.

Ja edu on mulle väga vajalik! Aitäh!

Aga hetkel loodan oma haridusteed jätkata ja kõrgkooli jõuda...

*sihid silme ees*
 
saaber 21. juuni 2003, kl 22.28
To: Triin

Kolm väikest aga rasket sõna
sul mälestuseks kirjutan:
Kui kõnnid pikka elurada,
siis usu, looda, armasta!

Natuke tobe ta ju on, aga lihtsalt tuli see salmike pähe, kui su vastust lugesin.
 
me. 21. juuni 2003, kl 22.35
Kui see L. on siin foorumis väljamõeldis, siis päriselus on temasarnane inimene olemas! Negativist, pessimist, pooleldi frigiid, kompleksidega, igal võimalusel tatti pritsiv vanatüdruk, kes pole suutnud endale head meest kõrvale leida või suhet hoida nii nagu vaja.
Meeste kohta pole vaja ka üldistusi teha, see, et sina L. saamatu/saamata oled, ei tee kõiki mehi seaks.
 
vaatleja 22. juuni 2003, kl 02.25
Ma pole mitte L.kuid jagan paljuski tema vaateid.xxx-le ytleksin,et igayks seksib,mitu korda paevas v6i nadalas tahab,see on individuaalne,olenevalt temperamendist,partnerist jpm-st.Siin k6ik need,kes L-i s6imavad,ei ole sugugi paremad.Eestlaste vanas6na'pada s6imab katelt-yhed mustad m6lemad' on siin paris omal kohal.Vahe siin teemas ryndajate ja L-i vahel on,et esimesed kyll seksivad isuga,kuid hirmul[rumalusest.naiivsusest,kogenematusest,ettevaatamatusest] oma v6imaliku raseduse ees.Vt.allpool pr.C poolt t6statatud teemat,kus ta ytleb,et on m u r e s .L seevastu,kuigi mitte eriti seksiv siiski sekselu yle kontrolli omav ning asjale kainelt vaatav.See on suur vahe.Kui teil,noored neiud,pole sissetulekut,kool pooleli,6ppelaen kaelas,pole elamispinda,kuidas saaks siis vaita,et te planeerite peret?Ei planeeri ju!Teil juhtus apsakas.aga lapse siia ilma synnitamine peaks olema igati etteplaneeritud,-valmistatud.Iga laps vaarib m6lemaid vanemaid.Keegi ei osta autotki uisapaisa,mis siis veel lapse ilmaletoomisest raakida!Kuhu teil k6igil seksiga kiiret on?Need ajad,mil inimese eluiga oli 35 aastat,ammu minevikus!^ppige,arenege,muretsege t66,kodu,abikaasa,vaadake ka ilmas ringi,kyll j6uab ka lapsi saada.Sai pikalt,kuid see teema on tegelikult sygavam kui esmapilgul naib.
 
ristik 22. juuni 2003, kl 18.54
teate! Ta on praegu tähelepanu keskpunktis ja seda ta just tahtiski.
 
Pille 25. juuni 2003, kl 16.55
Triin,


'Miks on 15 ilmselgelt liiga noor? Ma olen küpsem kui enamus mu eakaaslasi, targem ka.'

sa võid eakaaslastest küpsem olla,kuid vaata natuke ümberringi-mida head on tulnud neist, kes liiga noorelt lapsi tegid? Mitte midgi-nad ammu mehest lahus, koolid pooleli jne


'Sündisin 17.-aastase tüdruku lapsena. Ema andis mu kohe peale sündi vanavanemate kasvatada. Ema on oma elu jooksul abiellunud mitme kasuisaga.'

su ema oli ka alles laps kui sinu sünnitas.Lapsed ei peaks lapsi saama,vaid korralikult koolis käima, elu ja iseennast avastama.Sinu ema oli ilmselgelt ebaküps pereloomiseks-siit ka pidev meestevahetamine,kasuisad,sinu andmine vanavanemate kasvatada.See ei ole normaalne ju.Miks sa siis tahad samu vigu korrata,mis su ema tegi??? Ela targemalt kui su ema:lõpeta keskkool, astu ülikooli,katsu hea töökoht saada, vaata ja vali hoolega mehi,lapsetegemisega ära samuti kiirusta enne kui ülikool läbi.
 
to..pille 26. juuni 2003, kl 09.29
Pille olen täielikult sinuga ühel arvamusel,ei ole mõtet kiirustada.See,et sa oled neid kasuisasi mitmeid näinud ei tähenda veel,et sa elukogenud oled.
PS! Jätke selle L kallal ilkumine järele,küll siis jääb L ise ka rahulikumaks.Võib-olla polegi nii halb kui keegi rangest moraalist kinni peab?!L oma eluga nats sassis hetkel...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!