Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Raseduse sümptomid
 
Teadur 06. juuni 2005, kl 11.59
Tere!
Mul oleks selline palve, et te kirjutaksite oma raseduse tunnustest, mis teil ilmnesid kõige pealt ja umbes mitmendal rasedusenädalal!
Tänan kõiki,kes vastavad.Seda informatsiooni läheb mul koolitöö jaoks vaja.
Aitäh! :)
 
nujah 06. juuni 2005, kl 12.17
rindade valulikkus, päevade moodi kõhuvalu, tihe pissihäda, iiveldus, söögiisu, ülitundlikkus lõhnadele, kerge ärrituvus. Aega, kuna avaldusid, ei oska öelda, kuna rasedust ei kahtulustanud ja kui lõpuks testi tegin, siis olin juba 6-7 ndl. juba rase.
 
nupzu 06. juuni 2005, kl 12.41
enne kui rasedusest teada sain siis rinnad olid väga tundlikud... sellele ei pööranud eriti tähekepanu sest enne päevi mul alati rinnad hellad ja valusad
ja meeletu söögiisu oli...
ei osanud kahtlustada ka et rase olexin... esimene test näitas et ple...ootasin veel nädala ja siis tuli juba positiivne tulemus...
 
eva 06. juuni 2005, kl 12.50
rindade valulikkus ja iiveldus terve hommikupoolse päeva... seda siis ca 4. nädalal...
 
Tii 06. juuni 2005, kl 13.10
Mitte mingeid tunnuseid ei olnud peale päevade ärajäämise. Aga kuna tsükkel oli niikuinii ebakorrapärane ja arst oli öelnud, et ma üldse lapsi ei saa, siis rasedust ei teadnud loota. Läksin arsti juurde kontrolli igaks juhuks ja tuli välja, et 13 nädalat :) See oli 18 aastat tagasi, apteegis teste ei müüdud...
 
kaisukass 06. juuni 2005, kl 13.13
Rinnad muutusid valusaks, paha tuju tuli väga kergesti, väsimus. Seda u. 3-4 nädalal. Iiveldus tuli 6-7 nädalal.
 
annu 06. juuni 2005, kl 15.28
mul ei olnud üldse neid nö. raseduse sümptomeid, ainult päevad jäid ära ja kõht kasvas.
 
k 06. juuni 2005, kl 15.37
natuke unine oli 4 nädal, + teistsugused punnid näol, muud ei miskit
 
katri 06. juuni 2005, kl 17.23
Pölvedesse löi järsku mingi imeliku tuimuse ja nii mitu päeva järjest; päevad jäid ära; rinnad olid hellad; tohutud peavalud mis minu jaoks vööras; tinane väsimus,nii et jää vöi püstijalgu magama; ja muidugi hommikust öhtuni iiveldus, mille vahepeal tekkisid kummalised söögiisud; löhnade peale tundlik.
Köik tunnused algasid 5.-6. ndl.
 
kadri 06. juuni 2005, kl 20.54
www.amor.ee
 
S. 07. juuni 2005, kl 10.46
Ainukene tunnus on see, et kõht hakkab välja paistma. Paha pole olnud, väsinud ka mitte, söögiisu täpselt samasugune.
 
Sveta 07. juuni 2005, kl 15.06
mul on ca.6-7 nad. ja ma magan terve paevad,pea kogu aeg valutab.See toimub 2 nad.,no tana juba natukene parem,sain jalutama minna.oooh!
 
17. ndl 08. juuni 2005, kl 16.18
kuskil 5.ndl-l tekkis selline asi nagu pidev väike verejooks ninast (nina nuusates taskurätt pisut verine). ja siiamaani. teised tunnused olid nö tüüpilised
 
u 5 nädal 09. juuni 2005, kl 02.28
minul oli süldi isu koguaeg, kuigi nii eriti sülti ei ole söönud.ja väsimus,koguaeg on suu laiali ja oleks küliti. ja need hakkasid kusagilt teise nädala pealt.
 
miisi 13. juuni 2005, kl 09.04
esimese lapsega pold miskit viga peale selle, et päevi polnud.
Praegu teisega 6-7 nädal ja meeletu uni, süda paha, söök alla ei lähe. Ja igasugu lõhnade suhtes väga tundlik
 
janika 05. märts 2007, kl 19.33
söögiisu ja meeleolude muutumine...koguag tahan hapukurki...
v siis nt apelsinimahla...hakkan millegi peale mõtlema ja siis muutub see kinnisideeks, et pean ilmtingimata just seda saama mis tahan,lähen kiiresti närvi,oksendasin , 1 kord isegi minestasin , päevad jäid ära,iiveldus vahepeal, kõht ei ole tühi kuid söögiisu on.
 
A. 03. aprill 2008, kl 00.00
süda oli paha, süüa midagi ei suutnud, hommikul kui midagi sõin, siis oli terve päeva süda paha, kõhus oli kahtlane tunne, bussisõitu üldse ei talunud-poole tee peal oli juba selline tunne et hakkan oksele, lõhnasid ( söögilõhn, õhuvärskendaja , eriti suitsuhais) ei talunud absoluutselt, ajasid kohe oksele..
 
Annika 09. august 2008, kl 11.11
mul selline küsimus,mul päevad umbes 10 päeva hiljaks jäänud ja vahetevahel süda paha,peavalud,alakõhus valud nagu hakkaksid päevad aga ei midagi mul selline asi esimest korda palun kas keegi oskaks aidata mind oleksin väga tänulik.Aitäh
 
Liisa 05. aprill 2009, kl 21.22
Mul oli nii et päevad oli mingi 12 päeva..ja siis kakskorda on nii juhtunud et iieldus kõhus terav valu ja pilt hakakb ära mienam. ja ühekorra isegi kukkusin kokku.aga oksendand pole. kaalu ka juures ei ole. muud ei ole kurta. ega see rasedus ei ole ometi?
 
L 06. aprill 2009, kl 19.32
Mul oli tunnuseks päevade ärajäämine,posit rasedustest, päevade moodi valu kestab siiani kuna emakas laieneb . Nädalaid 5 . UH käidud ja tita ilusti emakas sees :)
 
maimu 07. aprill 2009, kl 02.26
päevade ärajäämine, mega rindade valulikkus, tohutult unine - 5 ndl.
 
beebiootel 07. aprill 2009, kl 08.49
Minul ei olnud mitte mingisuguseid raseduse sümptomeid peale päevade ärajäämisega. Tegin testi ja positiivne, selleks ajaks oli rasedust 5 nädalat.
 
kaiss 07. aprill 2009, kl 13.10
Esimese asjana , kui päevad pidid hakkama, oli hommikuti iiveldus, siis sai lambis köögilaua taga istudes orgasmi:D
selle peale tegin rasedustesti, see oli positiivne. Nyyd haigutan tööjuures päevad läbi, söögi isu pole, nagu oleks haige või nohus, samomoodi süüa ei taha. Ja loomulikult kõht valutab.Kõige esimene asi, mis mind aga mõtlema pani oli see et mees nägi unes, et ma olen rase, kuigi laps polnud planeeritud isegi. Lihtsalt juhtus, aga nyyd oleme õnnetipul:)
 
2 x 35 07. aprill 2009, kl 21.03
Meeletu väsimus ja öine wc-ralli olid juba siis, kui ma testigi veel polnud teinud. Rinnad läksid valusaks alles nädalaid hiljem ja iiveldust ei tekkinudki.
 
heily 07. aprill 2009, kl 21.03
päevad jäid ära, alkohol hakkas väga vastu, rinnad muutusid valulikuks ja siis saingi teada et olen rase ning selleks ajaks olin olnud rase juba 11 nädalat.
umbes 13- 18 nädalat olid meeletud peavalud ja rohkem mingeid muutusi polnud minul.
 
minake 07. aprill 2009, kl 21.17
Väike väsimus oli korraks, muud ei midagi. Teada sain siis, kui päevad olid 1 päev hiljaks jäänud. Praegu käsil 5+ ja väsimus ka on läinud.
 
S. 08. aprill 2009, kl 17.12
Mul rasedust kuskil nädalake ja veidi peale... Testi pole veel teinud, aga ise tean et olen. Teine rasedus ja sisetunne.
Muutustest niipalju, et esimese rasedusega oli kohutav migreen ja süda oli paha. Nüüd teise rasedusega neid pole.. nüüd on rinnad kohutavalt tundlikud ja meeleolu muutused. Samuti söögiisu on meeletu ;)
 
G.P. 14. august 2009, kl 17.03
Viimane vahekord oli 2 kuud tagasi, mil kasutasin sose. Vahepeal olid päevad. Nüüd on aga päevad pea 10 päeva hiljaks jäänud. Väsimus, veider seedimine, söögi isud veidrad. Eelmine nädal tehtud rasedustest oli negatiivne kuid kardan ikka. Kas võib olla, et siiski rase?
 
nii 14. august 2009, kl 20.54
Minul ei olnud midagi muud kui et päevad jäid ära (on väga regulaarsed), hakkasin öösel pissile tahtma (varahommikul, muidu magan nagu surnu) ja päeval olin sageli väsinud, magasin tunnikese peale tööd, need tunnused ilmnesid siis umbes 4-5-ndal nädalal. Siis tegin testi ka.
 
... 15. august 2009, kl 10.15
Päevad jäid ära 4. ja 5. ja ka 6. ja ka 7. nädalal ja nii 40 nädalat jutti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!