Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Raseduse sümptomid
 
xxxxx 05. oktoober 2011, kl 08.41
miks siin kõik panevad paika,et kui päevad hakkavad,siis pole rase .Mul näiteks väga palju tuttavaid ,kes on rasedad ja päevad ka olemas...ühel tuttaval lõppesid päevad alles siis,kui oli juba 5-ndat kuud rase
 
-SW- 16. oktoober 2011, kl 20.47
Tere,
Kirjutan siis enda murest ka või siis nö oma loo... Lapse ootus on juba pikalt suur olnud ja viimased päevad olid 25.juulil...... sai tehtud mitu rasedus testi, kuid kõik negatiivsed.... 19.ndaks septembriks sain aja ämmaemanda juurde, öeldes et mul on raseduse kahtlus...

Päev jõudis kätte, istudes ämmaemandaga kahekesi kabinetis, kinnitas ta katsudes, et oi.... palju õnne, te oletegi rase.... Minul juba pisarad silmas ja mõtted peas ringi käimas, et kuidas mehele ütlen ja kui õnnelik ta selle üle on....

Ämmaemad ütles et lähme siis kinnitame ultraheliga siis raseduse ära.... istudes aparaadi juurde, avastati et ..... vabandame aga te ikka ei ole rase.... me eksisime....

nu mida kuradit.... usun et kujutate isegi ette milline masendus peale langes, et selliste sõnadega ikka ei tohiks eksida....
Siis soovitati mul ära oodata menstruatsioon ja kolmandal neljandal päeval vereproovi andma minna, et hormonaal taset kontrollida......
Hmmm..... täna nagu 16. oktoober ja ootan siia maani päevi.... rinnad rasked ja nibud valusad juba mitu nädalat.....

Võtan homme siis arvatavasti arstiga ühendust, kuna kaua võib nii .... väga kahtlane ikka...

Palju edu teistele triibupüüdjatele....
 
murelik naine 08. november 2011, kl 09.37
Kas ei esinenud seedeprotsesside häiritust ( a'la kkõht lahti) ega palavikku ?
 
R 10. november 2011, kl 11.36
Tere ,
Minul on siis siuke mure et päevad on ära jäänud 5 päeva nüüd ja rindade tundlikus on ka ja pidev väsimus , kas ma võin olla rase ?
 
ele 21. november 2011, kl 19.22
Noh, R, kas oledki rase?
 
.... 08. detsember 2011, kl 15.29
mul pole nendest sümptomitest ühtegi, ainult see, et täna hakkas pimesoole juurde lööma tohutut krampliku valu umbes selline nagu vahepeal päevade alguses. vahekorras olin umbes kaks nädalat tagasi. kas peaks tegema rasedustesti või ootama kuna päevad hakkavad ? või muretsen ma üldse ilma asjata ?
 
... 15. detsember 2011, kl 04.19
Mul ajab ka hammaste pesu öökima, aga ma vist pole rase
. Aga kui ma praegu neid symptome loen, sis nagu oleks. Kas keegi on kondoome kasutades ka rasedaks jäänd, näitwks juhtus kondoomiga midagi teie teadmata
 
Murelik 18. detsember 2011, kl 03.04
Ma nüüd ei teagi, teie juttu järgi nagu oleks rase, siis jällegi ei oleks ka . Mul on päevad, aga mul on kõik sümptomid olnud, mida kirjeltate !?
peavalud, kuumahood, iiveldus, pidev õgimis isu, siis kaob jälle ära . Emaka ja munasarja juures äkilised valud . Seksides lööb ka vahete vahel välja . Siis jällegi liiga tundlikus, kergelt saan orgasmi . Oksendasin, siis arutasime mehega et oli lihtsalt kõhugripp . rinnad on hellad, mees neid katsuda ei saa kuna nad on masendavalt hellad . mingit haigust ei saa ka olla , poolteist kuud tagasi käisin haiglas tsüstist munasarja puhastamas . Ning me ei kasuta mingeid vahendeid mehega. toode löheb koguaeg sisse . aga rasedustest oli negatiivne mõlemad korrad kui kontrollisin .
 
Mari 20. detsember 2011, kl 10.07
Tere, mina leian, et kõige lihtsam on test teha kui kahtlustad.
Ise ootasin paar aastat pisikese tulekut, aga ei midagi. Ja korraga päevad hilinesid 2päeva, enne seda olid mul alaseljas valud kõhus keeras, ja koguaeg väsinud, aga arvasin et asi oli koolis.
Tegin testi ja suureks üllatuseks see oli positiivne.
Mees ja mina olime õnnelikud.
Paraku aga olin endale liiga palju liiga teinud sel ajal kui ei teadnud, et olen rase (võtsin kõrgel kuumusel palju leili, tassisin raskeid asju jne) ja 7-dal nädalal rasedus katkes:(
Ärge teie endaga nii tehke ja parem ostke kaks testi ja tehke mõlemad ikka hommikul ja mõnepäevase vahega!
 
ksksss 24. detsember 2011, kl 22.32
Tere, vajan abi. Ma kardan, et ma olen rase, ja tahaksin nendest sümptomites rohkem teada saada. Ma olen tihti väsinud, mul kõht valuatb tihti ja mul tuleb mingi lõhna peale iiveldustunne (hapukapsas) palun aidake ja aidake mõelda mida teha
 
Grit 27. detsember 2011, kl 16.45
to ksksss

Loe foorumi selle teema alt postitused läbi ja saad võrrelda. Iivelduse koha pealt - minul iiveldab ka kogu aeg, aga seda hoopis seedimise omapära tõttu. Rase ma sellegipoolest ei ole. Nimelt olen stressiga oma seedimise natuke tuksi keeranud ja nüüd ikka aeg-ajalt läheb süda päris pahaks ja pea käib ringi.
 
K. 28. detsember 2011, kl 19.03
Tere.
Mul on selline asi, et olen kuuajaga väga palju juurde võtnud. Kuigi eriti midagi ei söö. Ja rinnad on väga valusad ja rasked.. pidevalt sõidab pilt ära ja süda on paha. päevad on ka imelikult, ükspäev hommikul hakkavad ja õhtul lõppevad ja siis järgmine päev jälle hakkavad ja õhtul lõppevad niimoodi oli 5 päeva. kõht valutab igapäevaselt. tegin testi õhtupoole ja näitas negatiivset. ja arsti juurde pole veel jõudnud. keegi oskab aidata? või on kellegil samamoodi olnud?
 
Neiti 30. detsember 2011, kl 22.05
ainus tunnus mis oli, oli et päevad jäid ära, ei arvanud et rase ole,n sest võtsin tablette ning juua alkoholi ei tohtinud, kuid tegin seda ning arvasin, et nüüd ongi tulemus käes, alles 6kuul sain teada, kui neerude pärast haiglasse viidi, sõbrad ütlesid, et ega kui ma poleks öelnud et rase olen poleks nad seda arvand ka mitte siis kui 9kuu oli. kui mul neerude põletik poleks olnud oleks vast kah sattunud saatesse ,,Ma ei arvanud, et olen rase,,
 
Kristina 04. jaanuar 2012, kl 00.08
Minul näiteks on praegu sellised tunnused: rinnad on tundlikud, pea käib vahetevahel ringi, nälg suitsu vastu on kadunud, kuigi ma suitsetan, söögiisu on nii ja naa, vahepeal tahan tohutult, vahepeal ei taha üldse. Praegu pole veel testi teinud, aga arvan, et peaks tegema. Oma poisige me väga tahame last ja isegi mu poiss loodab, et olen rase :).
 
Jansa 27. jaanuar 2012, kl 11.00
Tere !
Mul selline küsimus et on olemas nagu rasedusetundemärgid aga päevad hakkasid varem ... nädal varem ... tegin testi aga see oli negatiivne .. rinnad megahellad , iiveldus , isud , tujud vahetuvad , unisus , ja isegi rinnad on vähe nagu kasvanud ... aga ma ei saa aru kas hakkan haigeks jääma või olengi rase .. testid on koguaeg negatiivsed ... kes saab aidata lahendada müsteeriumi ;)
 
age 29. jaanuar 2012, kl 02.49
teab keegi, kas apteegist saab selliseid vahendeid, mis mõnenädalase raseduse katkestaks?
 
mammuke 20. veebruar 2012, kl 17.38
Tere, Siuke mure siis, ma olen võtnud kolm aastat pille ja nüüd jätsin ühe kuu vahele, kuna polnud võimalik osta tol hetkel kui vaja oli. Niisiis, mul on päevad hiljaks jäänud 5 päeva millega kaasneb, tihe tujude muutus, kõhuvalu mis on väga päevade valu moodi, rinnad on tundlikud. eile oli pool päeva paha olla ja õhtul ajas hambapasta lõhn iiveldama. Plus mul on lisaks viimased päevad olnud väga rahutud ööd, magada hästi ei saa ja siis haigutan terved päevad ? Kas on põhjust arvata et oolen rase või jäävad lihtsalt hiljaks kuna jätsin kuu vahele?
 
Lihtsalt Virx 15. märts 2012, kl 00.23
Tere kõigile foorumi kylastajad.
Seda arutelu mida lugesin tekkisid ka minul mõned pisikesed kysimusd..Lugedes nende symptomite kohta mida igayks kirjeldas erinevalt ,,Ka alles hiljuti kuu alguses olin oma vastassoo esindajaga vahekorras ja alles täna õhtul avastasin enda juures imeliku valu rinnad on valulikud.Paari päeva eest tekkis mul imelikult suur voolus eriti hommikuti.Ylesse ärgates tunsin et pean kohe wc jooksma mitte oksendamise pärast (vaid voolus).Mul on päevadeni aega veel 2 nädalat.Kõhus on imelikult puhitus tunne.Käin väga tihti wc vahet.On olnud ka iiveldus ja seest läikimist paari päeva eest.on esinenud pea pööritusi lihtsalt istudes.Olen väga segaduses ja lihtsalt neid asju pole mul esinenud.Imelikum on see et ma pole ealeski tegelenud arvuti mängudega ja pole neid sallinud.(sõjamänge)Ja mida ma ise teen mängin ..njh.Peale esimest söögikorda tunnen 5 min hiljem et tahan veel ja selline asi on kestnud juba viimased 4 päeva.tahaks syya veel ja veel kuid ei mahu lihtsalt enam sisse..Olen armastanud õlut juua ikka natuke kuid täna see ei läinud isegi mitte alla.
Äkki keegi oskab mulle nõu anda ja lihtsalt natuke selgemaks teha olukorda selle kirjelduse põhjal
Ette tänades Virx XD
 
murelik neiu 19. märts 2012, kl 00.30
Loen siin teie kõikide sümptomeid..asi selles et minul olid viimati päevad jaanuari alguses,´tegin selle kuu alguses testi ja oli negatiivne,mul on varem ka kuu vahele jäänud aga mitte kordagi nii palju.vahepeal käisin ka arstil,seal öeldi et üks munasari ei tööta.ja kuna vahepeal siiski olin vahekorras,ei saa ma ka hakata pille kasutama,kuna pean ära ootama millal hakkavad..aga siiani ei ole hakanud..viimased päevad on pea valutanud ja kõrvetised on,kõhus ka keerab,aga ei ole mul rinnad valusad nagu tavaliselt enne päevi ega ka kõht pole paistes..kas võib olla et olen tita ootel?
 
Katjaaaaa 22. märts 2012, kl 19.17
Tere!
Selline küsimus et, kas ma olen rase?
Mul olid küll päevad aga väikese vereeritusega ja nüüd kõhuvaluga? Kas ma võin olla rase või lihtsalt kujutan ette`?
Aitääh:)
 
L. 24. märts 2012, kl 20.08
Tere!
Minul on väike mure. Mul on pimesoole juures valud, nii vahepeal. Hooti. Ja siis kaovad ära jälle. Just eriti õhtuti on need valud. Väsimust nagu otseselt ei ole. Vahekorrast on hetkel möödas 5 päeva, niiet testi veel teha ei saa. Kahjuks. Aga ma tohutult kardan. laps ei oleks hetkel hea. Iiveldusega on nii, et vahepeal ja väga väike. Oksendanud ei ole. Söögiisu on ka täiesti normaalne. Päevadeni on veel aega. Umbes 3 nädalat. Poisi loogika on see, et kuna mul oli ainult 5 päeva päevadest möödunud siis, kui vahekorras olime, ei saa ma rase olla, et rasestuda saab ainult siis, kui on ca 14 päeva päevadest möödunud. Ühesõnaga poisi arvates ma lihtslt ei saa rase olla, et see on võimatu, aga mina ikkagi kardan ja paanitsen hulluks. Ma vägaväga palun vastust sellele, sest kui on tegu rasedusega, siis mina lähen otsemaid hulluks. :S
 
Ma 26. märts 2012, kl 12.13
Rasedusega ei esine kõhuvalusid.Väsimus tuleb aastaajast hetkel. Iiveldus tunne ilmneb umbes 8 nädalal, kui siiski.Päevad kõiguvad nt stressist.Mis võib põhjustada ka rindade tundlikuse.Tehke test alati hommikul esimese vetsus käiguga! Kui te väga ootate ja soovite rasestuda siis võib teie psüühika teile lolli mängida(sellest allpool kirjas) Naised kes ei soovi hetkel last...Käige naiste arstil:D

Aga minu lugu siis selline et üritasime mehega saada last 7 kuud järjepidevalt.Teste tegin ja ka päevad jäid hiljaks ja kõik muud märguanded esinesid aga mida polnud oli rasedus. Ütlesin endale et mina enam testi ei tee ennem kui on 2-korda päevad ära jäänud. Arvestuste kohaselt pidin rasestuma 16.jaanuar 2009 ja raseduse avastasin 6 ndl. TESTIGA!:P Sümptomitest märku andmas vaid tundlikud rinnad(mitte valusad)tegin testi ja oh imet 2 triipu:D Tegin veel teisegi aga õhtu kinnitamaks ja oh seda imet jälle 2 triipu:D Kuna test oli varemgi näidanud valesti siis kiirelt naistearstile kinnitama ise hinge kinni hoides et ikka oleks ja muidugi meie suureks rõõmuks olingi:D Seega kui te midagi väga soovite või hoopis kardate ärge otsige abi internetist vaid tehke test ja minge arstile:D KOHE!!!
 
Ma 26. märts 2012, kl 12.18
Ära paanitse üle:) viie päevaga ei ilmne sulle ühtegi raseduse sümptomit:D Seksi juttu siis sellist et kui sa seksides ei jõudnud ise orgasmini siis võivad alakõhus olla pistelised valud vahest. Või variant selline et sattusite pisut hoogu ja tegid liiga:P Aga kui ei möödu paari päeva jooksul valu siis mine arstile ja uuri ega sul pimesool hoopis ei valuta:)
 
Cärol 13. mai 2012, kl 14.04
mul on selline mure, et olin kahel korral kaitsmata vahekorras (ilma katkestamata suguühteta) ning umbes nädala pärast oli väga imelik mullitamine kõhus. Rinnad läksid umb. 7 päeva peale vahekorda hellaks, paari päeva pärast lisandusid ka valulikud nibud ja tundub, et ka värv on veidikene tumedam (mida ennem pole ma märganud). Lisaks on öösiti kõhuli äärmiselt ebamugav magada. Tegin 10. päeval peale vahekorda testi (päevasest uriinist), kuid see osutus negatiivseks. Päevadeni peaks veel teoreetiliselt aega olema, kuid segane on just asjaolu rinnad pole kunagi hellaks läinud nii palju ennem punaste tulekut ja nibud pole iialgi minu mäletamist mööda valu teinud ja alatasa kikkis olnud.
Teisi raseduse sümptomeid ei oska hetkel nimetada, sest pole midagi rohkemat täheldanud. Ehk võib probleem olla selles, et 10. päev pärast vahekorda pole rasedushormoodi hulk uriinis veel piisavalt suur? või olen ma tõepoolest peast lihtsalt rase :D
 
mckiisukas 21. mai 2012, kl 19.38
tere..mul selline küsimus et kas võin olla rase..rinnad juba nädalaega sellised valusad..päevad hakkasid..kõhus selline imelik muna..kõhus imelik et kui katsuda..kas võin olla rase..kõik testid negatiivsed
 
pisike 10. juuni 2012, kl 12.52
Mul väike mure!
Tunnen juba mitu kuud et iiveldus tunne söön või mitte ikka iiveldab tunne et tahaks koguaeg magada suur väsimus silmades. Millest see olla võib sõbrad soovitavad testi teha.
 
Grissu 25. juuni 2012, kl 15.25
Tere!
Mul on ka kahtlusi. Nimelt olen ma u. pool aastat pille korrapäraselt võtnud, kuid veider tunne on, nagu oleks rase. Kõhus on imelikud valud, nagu hakkaksid päevad, pea valutab viimasel ajal rohkem, tujud on imelikuks muutunud, rinnad on valusad, pea käib ringi, söögiisu pole eriti, suur laiskustunne on peal.
 
heia :) 30. juuni 2012, kl 22.56
Tere Tere !! :) Ma tahaksin teada neidudelt,kes on juba rasedad olnud,et kas on võimalik,et ma olen tita ootel ? Nimelt olin ma vahekorras kaks nädalat tagasi.Sümptomid : iiveldus,silme eest läheb mustaks kui püsti tulen ja pea hakkab ringi käima,peab kusagilt kinni hoidma enne kui edasi saab liikuda,pidevalt jube väsimus,söögiisud on ka nii nagu nad on,mõnikord ainult sööks & sööks kuid siis jälle ajab söömine iiveldama,suitsetan(tean et see on paha ja üritan vaikselt maha jätta) kuid viimase nädala-pooleteist jooksul läheb ainult umbes pool suitsu alla,tujude pidev muutumine,jõuetus,uimasus,unisus,kõhukuju on ka imelik(kuigi äkki see võib olla ülemõtlemisest),rinnad on imelikud,ei oskagi seletada millised.Olen kaks rasedustesti teinud,mõlemad negatiivsed.Nüüd üritan järgmisel nädalal testi teha,kuna ise elan maakohas siis on tüütu bussidega sõita (ja kui bussiga sõidan siis seest nagu keeraks vmt).Kuid foorumitest lugedes on selline tunne,et rase mis rase.Kuigi ei tea.Poisiga tahame väga last :) Samas kardan testi teha kuna pärast jälle oleme poisiga nii pettunud... Jään vastust ootama,aitähh vastajatele :)
 
carolyn 04. juuli 2012, kl 20.51
Tere ,
mul on möödas vahekorrast nädal , ja mul on iiiveldus ja tihe pissihäda , uni on koguaeg , paha on olla .

kas ma võin olla rase ?
 
juta 29. juuli 2012, kl 13.07
olin täpselt OV ajal vahekorras ja avastasin seda päev hiljem, Võtsin sisse sos pilli. Kohe peale OV muutusid rinnad hellaks ja suuremaks järgmine päev hakkasid kõhuvalud, hakkasin öösel pissil käima. See kõik toimus enne oodatavaid päevasid. Mõtlesin, et põiepõletik, kuid kui päevad ära jäid kahtlustasin juba rasedust. Nüüd, nädal peale päevade hilinemist tegin testi ja sain kaks triipu. Rinnad on natukene ainult valusad aga tunduvad sellised lötsid kuidagi, kõht annab õrnalt tunda , kaal tõusis mingi 1kg aa ja julm väsimus oli eile terve päeva ja täna ka...Homme katsun arstile saada...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!