Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Raseduse sümptomid
 
suslik 02. august 2012, kl 21.18
Minul hetkel siis 6 ndl rasedust ja sümptomid on rindade tundlikkus ja suurenemine ning kerged valutuiked (nagu enne päevi) alakõhus. Muid tunnuseid pole. Enesetunne on super :)
 
nana 06. august 2012, kl 10.32
Minul näiteks polnudki tüüpilisi raseduse tunnuseid.Ainuke asi mis oli ,suuur vee joomine.Kuigi jõin muidu ka vett aga siis just eriti palju.
 
kärts 16. august 2012, kl 21.50
Rindade valulikkus, lähevad suuremaks ka pidevalt. suur vajadus soolaste söökide järele... seda mida tavaliselt sõin hommikuti võileib ajas südame pahaks... samamoodi tavaline kogus suhkrut tee klaasis oli liiga magus... Muidugi süda ka pidevalt paha nagu pohmakas oleks olnud :D aega ei oska öelda kaugel on sain alles 2 triipu ja nädalapärast sain alles günekoloogile aja..
 
S.S 18. august 2012, kl 15.41
Tere, mul on jalakrambid, madal vererõhk ja söön jube palju. Tööl olles oli üks päev hommikul kella 7st lõunani kella 16.00 selline väsimus, et jään kuskile lihtsalt magama. Tegin testi ka aga ma arvan, et liiga vara. Pean uuesti tegema. Mul jäid pillide pakk pooleli, 5 viimast päeva jäid võtmata. Nüüd arvan, et teen ühe testi veel, sellest pillide võtmisest on möödas juba 2 nädalat. Väike hirm sees. OOtan järgmist nädalat, et see viimane test ära teha ja siis arvan, et kindluse mõttes lähen arsti juurde ka.
 
millibilli 25. august 2012, kl 12.21
rindade hellus kõige enne, juba kaks nädalat pärast viljastumist, ka nagu pakitsev valu alakõhus, kõhukinnisus, pidev pissihäda...hetkel kolm nädalat rase
 
taeval 26. august 2012, kl 14.15
Valu alakõhus ei ole normaalne!
÷
 
küsimus 08. oktoober 2012, kl 17.55
mul on viimasel tihe pissiäda ,aga nagu muid sümptomeid pole nagu teised räägivad:) ja menstruatsioon on ok, siis mis arvate, testi ei ole vaja ju teha ega muret tunda? a ja pissimisel kui lõpetan on väike valu..vahel tuleb ka roosakat värvust, kas see tähendab ka midagi? oskate öelda?
 
murelik 10. oktoober 2012, kl 12.58
Hei! Mure nimelt selline, et kardan, et olen rase. Kõht oli paar päeva kinni, päevade valude moodi valud kõhus, kõht hakkab märgatavalt kasvama... rääkimata veel tujukõikumistest ja pidevatest pissihädadest. Päevad olid viimati u 10 päeva tagasi. Millal test rasedust nâäitama hakkab? Millal oleks mõistlik kontrollida?
 
re 10. oktoober 2012, kl 13.01
küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul on viimasel tihe pissiäda ,aga nagu muid sümpt
> omeid pole nagu teised räägivad:) ja menstruatsioo
> n on ok, siis mis arvate, testi ei ole vaja ju teh
> a ega muret tunda? a ja pissimisel kui lõpetan on
> väike valu..vahel tuleb ka roosakat värvust, kas s
> ee tähendab ka midagi? oskate öelda?


See on põiepõletik
Joo palju vedelikke ja mine arstile!
 
kõikonvõimalik 24. oktoober 2012, kl 23.35
tere , mul on väike küsimus et nagu ma olen aru saanud teistejuttudest (nagu oma seltskonnast) et sümtomid tulevad välja 1-2 nädalal , minul oli viimane vahekord ilma kaitsevahendita põhimõtteliselt 3 tundi peale päevade lõppemist , sellest on möödas natuke üle nädala, mul onkohutav väsimus , jubepissi häda , jalad on kuidagi kanged , isu sibula ja juustuvastu , alakõhus valud nagu oleksid või hakkaksid päevad , tegin küll rasetus testi aga see oli negatiivne ,kas ma peaksin ootama kuni mul peaksid päevad uuesti hakkama või tegema testi nädal aega hiljem uuesti ? olen veel lapsesaamiseks noor , ja ei tahaks ka väga aborti teha . olen natukepaanikas ja tahaks abi , sest mu vanemad ei lepiks sellega et ma ootaks last .
 
Segaduses 26. november 2012, kl 10.25
Minu lugu siis selline, olime mehega kaitsmata vahekorras 21.11.2012, et siis 5 paeva tagasi. Peale vahekorda l6i praktiliselt kohe munasarja valu (j2rgmine v ylej2rgmine p2ev), on esinenud ka iiveldust, pearinglust ja "mullitamist" alak6hus, mis eile oli p2ris jube. K6ht oleks nagu gaase t2is aga v2lja ei tule miskit. Ja alates t2nasest l6i siis k6hu lahti. P2evade j2rgi ei saa ma seda ei arvestada ega 2raj22nud p2evadele loota, kuna need pidevalt olnud ebaregulaarsed. (viimased olid algusega 24.10.2012) Kui arvestada selle j2rgi siis peaks p2evad praegu k2ima. Rinnad tundlikud ei ole. Niiet ainukesed tunnused, mis viitavad rasedusele ongi iiveldus, eilne "mullitamine" , pearinglus, n2rvilisus ehk? Ei teagi kas see et k6ht lahti, ongi mingi tunnus.... Samas hakkan m6tlema, et nii vaja peale vahekorda EI OLE v6imalik midagi tunda... V6ibolla kujutan endale asju juba ette aga vahest tunnen ka mingisuguseid liigutusi alak6hus (nagu oleks lihase t6mblus).
On kellelgi kasv6i midagi sarnast olnud??
 
to segaduses 26. november 2012, kl 13.27
Pole võimalik, et ühel päeval oled vahekorras ja järgmisel rase. Ühe päevaga ei jõua vilj. munarakk emakasse, platsenta pole veel tekkinudki ja kui pole platsentat, ei ole hormoone ja tunnuseid. Selline protsess võitab aega tavaliselt nädal.


Oota oma päevi.
 
Svetlana G. 24. jaanuar 2013, kl 10.20
Tere , kui mul alaselg valutab juba 6dat päeva, alakõht samuti, söögiisu kasvanud , ärritun kergelt.. kas on põhjust arvata,et olen rase? Oleme elukaaslasega juba ammu ootanud uut titat, kuid nii palju kui oled testi teinud on näitanud negatiivset vastust( siis selliseid sümptomeid ei olnud ) . Ei julge enam uut testi ostagi, kui olen 100% kindel ,et võin rase olla ..
 
T 24. jaanuar 2013, kl 10.35
100%-lt ei saagi olla kindel, enne kui UH-s on näha loodet või hakkad tundma looteliigutused. =)
 
Svetlana G. 24. jaanuar 2013, kl 10.41
Tänud vastamast. Kuid on võimalik,et raseduse algul alaselg valutab .. ?
 
ahaa 15. veebruar 2013, kl 07.08
öökas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei jõua ära imestada, kui vigaselt 1 inimene võ
> ib kirjutada. Ja ühes kuus tegi 21 ?!? rasedustest
> i!?


ju 21-l tegi selle testi-
 
valu jalges 15. veebruar 2013, kl 07.14
kas 3-4 nädala puhul lööb jalgesse sellise valu-nagu veresooned lõhkeks jalges-ei saa isegi magada-et nii valus ja ebamugav tunne-kratsida kah ei saa sest sooned on ju sees-
päevad on ära jäänud ja arvatavasti ......
 
Maieke 17. juuni 2013, kl 20.56
Kui pärvade ajal oled vahekorras, kas siis on võimalik rasedaks jääda?
 
Maieke 17. juuni 2013, kl 20.58
Maieke Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui päevade ajal oled vahekorras, kas siis on võim
> alik rasedaks jääda?*
 
Hmm 17. juuni 2013, kl 21.48
Targad ütlevad et mitte. Spermapoisid ei pidavat veres ellu jääma.
 
Mina 01. juuli 2013, kl 14.34
Olin vahekorras umbes nädal tagasi. Eile oli natuke paha olla. Täna hakkas järsku seest keerama ja päris hullult, olin teki all lausa krõnksus. Alates tänasest on ka tugev valge voolus. Oskab keegi öelda kas võin rase olla ?
 
mina 13. september 2013, kl 16.25
Mul on selline mure, et hakkasin pille võtma,peale seda oli pikk verejooks, umbes 2 nädalat koos päevadega.Nüüd on 35 päeva eelmistest päevadest möödas. Ikka pole päevi ja tunnused on rindade valulikkus,vahel kõhuvalud ja tihe vetsus käik, olen teinud 2 testi,mõlemad negatiivsed. Kas ma võiksil olla rase?
 
Marge 15. september 2014, kl 17.00
Mul jällegi selline lugu, et ei jõudnud uusi päevi ära oodata ja tegin testi, õigemini 2 tükki ja mõlemad positiivsed. Kuna planeerime mehega uut last, siis tehtud kõik arvestusste järgi (OV oleks sinna 8-nda septembri kanti pidanud jääma), täna alles 15-nes :)Ehk ikka rasedus veidi suurem juba? Kuigi mingei sümptomeid, peale väikese kõhuvalu pole.
 
murelik naine 23. november 2014, kl 20.36
Tervist!
Mul on selline mure,et proovisime mehega 7-8 kuud kuid ei midagi, alati hakkasid mul päevad nagu kellavärk ning testid negatiivsed. Lõpuks otsustasin minna arstile ning kahjuks avastati mul selline paha haigus nagu klamüüdia,mis hetkel väga levinud suguhaigus! -.- Koheselt ostsin antibiootikumid välja ning tegin vajaliku ravi läbi! Läksin taas kontrolli ning sain vastuseks,et haigus on väga hästi ravile allunud ja olen sellest lahti saanud. Seejärel käisin nõu pidamas oma naistearstiga,kes peale klamüüdia ravi soovitas veel proovida,et ei pruugigi esimesel(tel) kuul(kuudel) juhtuda ! Klamüüdia ei lase rasedaks jääda,kuid mingi väike võimalus pidi olema .
Nüüd ravist ning teatest,et olen haigusest vaba on möödas 2 kuud umbes ja oleme veel proovinud, kuid esimesel kuul hakkasid siiski päevad, kuid uuteni aega u 2 nädalat. Ka mees on ravitud.
Täna tundsin meeletut valu paremal alakõhus ja väike söögiisu tõus on toimunud.Praegu armastan magusat meeletult nt: shokolaad,kommid,magusad mahlad.
Praekapsas ja marineeritud kurk.

Muid asju pole tähele pannud kui sisse panna suur seksiisu.

Kas võib loota, et rasedus või ei ?
Mida arvate ? :)
 
Marx 09. detsember 2014, kl 16.43
Minul oli kõhu mulisemine ja krooksumine
 
kati 21. detsember 2014, kl 15.07
mina olin 2,5 kuud rase ja oi kuidas alaselg valutas. ei saanud kaua istuda autoga sõit oli jube piin:)
 
kati 21. detsember 2014, kl 20.20
mina olin 2,5 kuud rase ja oi kuidas alaselg valutas. ei saanud kaua istuda autoga sõit oli jube piin:)
 
Sirts 26. veebruar 2015, kl 00.45
TERE,mure selline et viimati olin vahekorras 4 jaanuaril, nyyd veebraris oli mentstruatsioon kõik korralikul, aga nyyd kuu lõpus halb enesetunne, kôht kuidagi punnis. Ega ma rase pole? Rinnad hellad pole.
 
Mari 06. november 2015, kl 11.32
Vajaks natukene abi.
Nädal tagasi paisusid rinnad ja olid hästi valulikud. Nüüd on nagu paremaks läinud aga ikka valutavad. Hakkasin põdema ja tegin testi, see oli negatiivne. Kogu aeg on selline nõrkuse tunne peal.Eile õhtul tegin uue rasedustesti, aga see test peaks rasedust näitama alates päevade ärajäämises esimesest päevast, aga mul oleksid päevad pidanud alles nädala pärast hakkama. Täna hakkas meeletu kõhuvalu, aga mitte munasarjades vaid selline päevade valu, mul tavaliselt ka valulikud päevad, aga mitte nii tugevad valud. Ja veritsus on võrreldes tavalisega samuti väga nõrk, mis on kuidagi kahtlane.
Kas peaksin lihtsalt jätkama rasedustestide tegemist? Või on see täiesti normaalne ja ei peaks rasedust kahtlustama? Sest võimalus on...
 
.... 27. aprill 2016, kl 23.08
Tere !
Minu mure on järgmine . Olin viimati vahekorras natukene üle nädala aja tagasi . Nüüd on juba paar päeva hakkanud äkiliselt pea valutama ja süda pahaks läinud . Väsimus on kallal selline et silmad vajuvad automaatselt kinnj .Magada sellepärast pole saanud sest ajab väga iiveldama . Alaselg teeb hirmsat valu . Vetsuvahelt jooksen ja liiga tihti , arvasin alguses et see põiepõletikust kuid ei . Kõhuvalud esinevad ka vahel harva (on samasugused nagu enne mensturatsiooni). Ja kõrvetised on väga jubedadalt suured ja tihti eriti enne magama jäämist. Kas võin olla rase või kujutan seda ette suurest soovist saada emaks ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!