Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Šokk
 
36.näd. 10. märts 2006, kl 10.46
Käisin paar päeva tagasi Paides UH-s koos mehega.Sain ausalt öelda šoki.Tööl oli siis M.Raja.Ta sõna otseses mõttes saati mu mehe ukse taha,igasuguseid pole siia vaja ette tolgendama.Huvitav,kas on teisi veel- nii vastumeelseid arste.Perekoolides räägitakse ja soovitatakse võtta keegi ligimene inimene endaga kaasa.No,kes veel lähedasem on,kui mitte lapse isa?Dr.Rajal soovitaksin Loomakliinikusse tööle minna...Nii kuri ja halvast ütlev arst ei saa olla rasedatele ja sünnitajatele toeks.
 
anne 10. märts 2006, kl 11.03
Oled Sa kindel, et ta just seda tõsiselt ütles? aga tegelikult ta ongi selline ebameeldiv ja järsk...
 
priks 10. märts 2006, kl 11.05
Mina pole küll dr. Rajast varem midagi halba kuulnud. Ja midagi sellist imelikku. Meil Järvakatel ju kõigil voldikud käes (anti arvele võtmisel), kus selgelt kirjas, et igale uuringule võid koos kellegagi minna. Minu mees on mul peaaegu igal pool kaasas tolgendanud, pole keegi halvasti öelnud.
Âkki su mees käitus ise kuidagi halvasti?
 
ei tohi 10. märts 2006, kl 11.41
nõmedaid inimesse loomakliinikusse saata! Milles loomad syydi on?
 
Tiina 10. märts 2006, kl 11.48
Minul oli sarnane kogemus Tapal.
Käisin arstil kogu aeg üksi. Küsisin siis arstilt, et kas ma tohin oma mehe kaasa võtta, kui ultraheli tehakse. Ta ütles, et millal iganes, ma ainult öelgu ja saab tehtud.
Kui aga mehega kohale läksin tagasi kutsutud päeval, saime sõimata, et ega need asjad ikka nii ei käi, et tuled ja sulle tehakse....
 
Sama siin 10. märts 2006, kl 12.12
Dr. Rajaga väga ebameeldivad kogemused. Elab oma negatiivseid emotsioone lihtsalt teiste peal välja. Ammu oleks tulnud lahti lasta.
 
MEEDIK 10. märts 2006, kl 12.45
Igas haiglas on võimalus esitada pretentsioon halva käitumise vms.asjaolude tõttu.Ja õigus selgitusi saada.Mina tõstataksin kohe sellise käitumise peale diskussiooni.Selline tohter ei tohiks üldse patsiente teenindada.Kas see arst on radioloog või naistearst?
 
*** 10. märts 2006, kl 13.21
Dr.Raja on naistearst ja minu meelest veel "pea"
 
murelik 10. märts 2006, kl 13.25
Aga,kes on Paides normaalne günekoloog ja ämmaemand?Pakkuge välja,mul lähiajal sinna asja!
 
anne 10. märts 2006, kl 13.27
Jep, Raja on vist jah Jäevamaa Haigla günekoloogiaosakonna juhataja.Aga õnneks on siin veel teisigi arste.Ja väga toredaid.Näiteks dr.Veeber!
 
S.S. 10. märts 2006, kl 13.34
Rajaga on see asi, et tal on selline karm ja mittesõbralik nägu, kuid tegelikult on ta väga sõbralik arst. Kui sa ikka arsti loomakliinikusse tööle saadad, siis järelikult POLE SA ISE ERITI NORMAALNE ja iga normaalne inimene läheb idioodi peale närvi. JU SIIS OLI PÕHJUST ET MAAKAS UKSE TAHA SAATA, sest nii intelligentne inimene nagu Raja niisama seda küll ei teeks.
 
36.näd. 10. märts 2006, kl 13.35
NB!Sorry,kui loomi solvasin(ei tohi).Dr.Raja abikaasa on ka arst ja väga lugupeetud arst -s.t.loomaarst.
 
10.näd. 10. märts 2006, kl 13.38
Ma arvan,et see arst valab lihtsalt oma paha tuju teiste peale välja.Ilmas on teisigi inimesi,kes nii teevad...
 
priks 10. märts 2006, kl 14.04
TO murelik
Mina käin dr. Noodi juures. Juba aastaid. Väga rahul
 
35 n 10. märts 2006, kl 14.06
Arstina ei saa töötada inimene, kes oma koduseid probleeme tööl kolleegide ja patsientide peale välja elavad.Töö ja eraelu peab lahus hoidma.
 
minake 10. märts 2006, kl 15.16
Olen Rajaga ka kokku puutunud ise-kohutav...kõik mu tuttavad vädivad UH Paides käimist, sest Rajale meeldib näidata, et ta kõva mutt...igatahes rasedatele ta küll ei sobi.
 
25.näd. 10. märts 2006, kl 15.26
Käisin eelmisel kuul UH Raja juures.Ta vajutas andurit nii kõvasti emaka peal,et mul oli õhtu otsa kõhunahk hell.Korra isegi mainisin,et valus.Seepeale käratas,et kuidas ma siis sünnitada veel mõtlen.
 
pätu 10. märts 2006, kl 17.17
huvitav ,minul mees käis küll UH -kaasas.Raja ise küsis ,kas mees tahab ka beebit näha.näitas mehele ,kus on lapse jalad-käed ja südametööd jne.Üldse on ta ainuke,kes oskab rasedatel korralikult UH teha. Mina olen küll rahul.noh ja nats õiendab ,mis siis.ise tuleb paksu nahaga olla.
Teemaalgatajale-minu mees oleks Raja sellise jutu eest kukele saatnud ja kabinetis edasi olnud.Tuleb mees olla ja enda eest seista.Minule pole Raja kunagi halvasti öelnud.
 
kindlasti 10. märts 2006, kl 23.46
Kindlasti esita kaebekiri selle arsti kohta! Need ajad on möödas, kus arst ja teised teenindajad võisid nii rääkida. olukord muutub ainult siis,kui ise sellele vastu astuda!!!! Ise mees olla: ka kõvem mees ehmuks, kui saad hoobi sealt, kus seda kõige vähem oodata! Mehena oleks ma ka muidugi selle arsti pikalt saatnud. Sellele arstile ei ole vabandusi, et kas ise oled halb suhtleja! Tema on halb suhtleja!
 
kkk 12. märts 2006, kl 13.53
Selliseid juhtumeid on Paides palju ja linnavalitsus palus mõned aastad tagasi esitada kirjalikud kaebused sest juttude põhjal ei saa selles osas midagi ette võtta.Järvamaa haigla on minu teada AS aga üks aktsionääre on Paide linnavalitsus.Muidugi on veel haigla peaarst Dr.Müürsepp ehk on temagi huvitatud sellest kuidas tema firmas patsiente teenendatakse.Kaeblemisest on vähe tehke midagi konkreetset,jõudu teile selles meil on ikkagi tasuline meditsiin.
 
ka õnnetu 13. märts 2006, kl 09.43
Samuti dr Raja poolt väärkohtlemise osaliseks saanud...Kaebekirja kirjutamine oleks küll kasutu, parem juba hoida sellest arstist eemale. On ju Järvamaa Haiglas ka meeldivaid arste näit dr Veeber.
 
irw 13. märts 2006, kl 11.16
aktsionäär???
teenendatakse???
 
antipervert 13. märts 2006, kl 12.06
Kuule "irw",leidis,mida nokkida!?!Loe ikka teisi kirju ka,mõnest annab lausa välja veerida,mida öelda tahetakse.Oled sa ise nii spets. kirjatark või!?!Mulle tundub,et sa oled lihtsalt mingi pervert,kellel muud ei ole antud teema kohta kirjutada,vaid targutada.
 
### 14. märts 2006, kl 14.24
Hullemat mõrda ei tea!!!!!!
 
Anonüümne kasutaja 25. september 2019, kl 13.18
M. Raja on ebameeldiv inimene ta ütles mulle pm et ma olen liiga paks et laps ei saa kasvada mul kõhus ja et ma tema vastu võttule ei soovitaks minna mitte mingil juhul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!