Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
peale sünnitust... tupp???
 
uudishimulik 18. aprill 2007, kl 19.25
kas tupp on peale sünnitust endine või suurem?
kas olete teinud tupelihaste harjutusi? ise olen 3 n tagasi sünnitanud ja enne kui alustan seksiga tahaks teada,kuidas lood selle värgiga on!
 
k 18. aprill 2007, kl 20.31
ma ise pole sünnitanud, olen rase, aga mu mitu mu meestuttavat on kunagi öelnud, maininud, et naisega, kes on sünnitanud on ikka teine asi magada koos. nagu pliiats tünnis. et sellest ei räägita ja kes ikka sellist asja naisele ütleb, aga nii on. kardan ise kaa seda, ei tea kuidas sellist asja ära hoida, aga ma ei tahaks küll, et minu mees pärast nii arvab.
 
18+5 18. aprill 2007, kl 20.46
Nojah.. Ega kui noku ikka paras pliiats on ,ega siis polegi nagu midagi loota või mis:) Mõnel on kogu aeg pliiats ja pliiatsiks jääbki , pärast lihtsalt veel peenem pliiats..:)
 
pip 18. aprill 2007, kl 20.46
kahjuks ok k..l õigus.Teen harjutusi ka lihastele,a ei mõju küll midagi,3a tagasi sünnitasin,ja veel,tupp teeb koledat häält seksi ajal,õhk läheb vahele....:S
 
pätu 18. aprill 2007, kl 21.43
olen kaks last sünnitanud ja pole midagi suurem.pigem on isegi väiksem. aga jah kui mehel ikka nii pisike riist on siis on vist jama.ei oska kommenterida,kuna voodikogemused on ainult oma mehega. Mul mees küll kunagi ei ütle, et kuule sul alt suurem nüüd.kuigi ta otsese ütlemisega. Järelikult ei ole siis.
 
pätu 18. aprill 2007, kl 21.44
olen kaks last sünnitanud ja pole midagi suurem.pigem on isegi väiksem. aga jah kui mehel ikka nii pisike riist on siis on vist jama.ei oska kommenterida,kuna voodikogemused on ainult oma mehega. Mul mees küll kunagi ei ütle, et kuule sul alt suurem nüüd.kuigi ta otsese ütlemisega. Järelikult ei ole siis.
 
21+ 18. aprill 2007, kl 21.49
Enamik naistearste räägivad, et emakas vajum kandmisega küll pisut allapoole, kuid tupp küll sellest välja ei veni!
See pigem meeste väljamõeldis.
 
nuh 19. aprill 2007, kl 01.33
Mul praegu liiga kitsas või siis mu mehel liiga suur. Loodan et sünnitus teeb asja natuke avaramaks!
 
ki 19. aprill 2007, kl 08.58
mul onneks sama tihke kui enne synnitust ja harjutusi ei teinud... eks see oleneb inimesest ma arvan
 
hõm 19. aprill 2007, kl 10.54
Mina sünnitasin 2,5 nädalat tagasi, esimese seksi ajal käisid ka imelikud hääled- õhk läks vahele, kuid järgmise seksi asjasl seda juba enam ei olnud... ega ta ühe päevaga endiseks tagasi tõmbu... natuke ikkka võtab aega... Olen kindl, et tupp pole enam 100% sama, kuid mingit muutust küll ei tunne, st natuke teine tunne on, äsja ju sünnitanud ja valusam on tunne, kiskumistunne ja ka mees ütleb, et nastuke on nagu teistsugune, aga mitte sellesmõttes, et pliiats ämbris, tunneb mind enda ümber samamoodi kui varem.
Pealegi paar milli ei tähend ju midagi. Teil enamikel meestel on ju olnud enne teid mitu partnerit, kõigil on ju erineva suurusega tupp olnud ja ikka on nad mõlemad olnud rahuldatud... see paar milli ei mängi mingit rolli kui ongi nii, et on veidi suurem.
Ise mingeid harjutusi ei ole viitsinud teha ja ei tunne väga vajadust ka.
 
ja 19. aprill 2007, kl 12.29
on ikka jah vahe, kas sünnitanud või mitte. sünnitanul ikka suurem ja ei olegi nii hea. ei loe see riista pikkus ega jämedus midagi, teine tera on ja kõik
 
hõm 19. aprill 2007, kl 12.32
jah ja kui haigutad suure suuga, siis sul ka suu venib välja:D ja pärast käid lotendava suuga ringi:D ja ongi teine tera ja kõik:D
 
hämmastav... 19. aprill 2007, kl 14.19
...mida siit küll lugeda võib ! Et tupp ei veni sünnitades välja . Loomulikult venib.Aga ükski naisest lugupidav mees ei hakka eda oma naisele ette heitma.Sellepärast ongi vaja hakata kohe peale sünnitamist tegema harjutusi.Hoiad nii tupe kui pärakulihaseid pinges umbes 5 sek ja siis puhkad 5 sek.Ja niimoodi umbes 10x järjest.Hiljem võib juba 8 sek kaupa teha.Ja päeva jooksul mitu korda.Kui lihaseid juba tunned võib proovida ainult tupelihastega(vahetult peale sünnitust raskevõitu).Ja mehele pakub kindlasti suuremat mõnu seksida treenitud lihastega naisega.

to hõm
Kui su suust seitse korda suurem asi(näiteks arbuus) sisse toppida, küllap see suu siis ikka venib välja küll.
 
mh the second 19. aprill 2007, kl 14.29
No selle loogika järgi võiks öelda siis ju ka, et MITTE ÜHELGI naisel ei tõmba kõht peale sünnitust lamedaks tagasi. Kusjuures see on palju tõenäolisem väide, sest kõhtu venitab laps KUID, tuppe aga ainult tunde - eriti õnnelikel minuteid.

Samas ma olen küll näinud, et sünnitanud naistel kõhud täitsa kenad, mitte ei lipenda tuules kahte lehte...

Tegemist ikka väga indiviidis kinni teemaga - kellel lihased tõmbavad tagasi, kellel mitte. Aga et tupp on aastatuhandeid olnud ette nähtud selle väljasaamise töö jaoks, siis on seal füsioloogiliselt ikka ka teataval määral eeldusi selleks suureks venimiseks.
 
pip 19. aprill 2007, kl 19.44
mul ka kõht ilus muidu,a kui istun olen nagu känguru,kusjuures kaalun 52kg ja olen 170cm pikk....see tupe ja kõhu venivus on nüüd küll individuaalne ja ei tasu vaielda
 
hõm 20. aprill 2007, kl 17.11
Kui iga päev üks laps sünnitada, siis lõpuks muidugi venib välja;) aga kui konkreetselt minul on selline keha, mis tõmbab ilusti tagasi, siis nii ta ka on, peale sünnitust koheselt kadus kõht (nahk on pehme vaid- natuke kõhulihaseid ja ongi endine) ja ka tupp on ilusti tagasi tõmmanud... selleks ei ole vaja mehe kinnitust... ma arvan, et enamik naisi tunneb oma tuppe, kord kuus ju päevade ajal tampooni ikka sisse lükkad, kui muidu oma sisemusega kokku ei puutu. Ja vaevalt, et mu mees mulle selle kohta valetaks:) Seks on super, mees on minu järgi hull ja kiimas ja mina muidugi ka;)
 
Kepivana 26. august 2017, kl 03.43
Mul suur riist ja pole mingi probleem seksida naistega kes on sünnitanud! Pagana mõnus on hoopis! Nuudlinokud hädaldavad, et tupp suur ja veninud peale sünnitust..mehel kellel on korralik vänt ei teki kunagi probleeme
 
Kiisu-kiisu 02. august 2020, kl 18.28
hõm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina sünnitasin 2,5 nädalat tagasi, esimese seksi
> ajal käisid ka imelikud hääled- õhk läks vahele, k
> uid järgmise seksi asjasl seda juba enam ei olnud.
> .. ega ta ühe päevaga endiseks tagasi tõmbu... nat
> uke ikkka võtab aega... Olen kindl, et tupp pole e
> nam 100% sama, kuid mingit muutust küll ei tunne,
> st natuke teine tunne on, äsja ju sünnitanud ja va
> lusam on tunne, kiskumistunne ja ka mees ütleb, et
> nastuke on nagu teistsugune, aga mitte sellesmõtt
> es, et pliiats ämbris, tunneb mind enda ümber sama
> moodi kui varem.
> Pealegi paar milli ei tähend j
> u midagi. Teil enamikel meestel on ju olnud enne t
> eid mitu partnerit, kõigil on ju erineva suurusega
> tupp olnud ja ikka on nad mõlemad olnud rahuldatu
> d... see paar milli ei mängi mingit rolli kui ongi
> nii, et on veidi suurem.
> Ise mingeid harjutusi
> ei ole viitsinud teha ja ei tunne väga vajadust ka
> .Tagant panemisel tuleb tupel õhk vahele ja hakkab luristama.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!