Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
Nonii kaksikute emmed...:P
 
go 12+3 08. mai 2007, kl 13.50
Siit nüüd loll küsimus, kuid olen nagu varem kuulnud ka sellest. Et siis seeline asi, et kui see rasedusetriip ilmub vääga ilusti ja punaselt enne kontrolltriipu, siis kui suur tõenäosus oleks kaksikute sünniks. Kas on keeegi veel kuulnud sellisest asjast või kujutan ma endale liccalt asju ette? :D
Aga nuh .... olen kuulnud nagu ja endal oli ka selline asi...

Aga kui sai UH-s käidud siis oli ilusti seal üks südameke. Aga kas on ka võimalik, et see et kaksikuid nt ootad, siis see tuleb alles hiljem välja?

Väga loll teema küll, aga no tehke lollile siis puust ja punaseks ette :D

Aitäääääääääääh :D
 
tule taevas appi.. 08. mai 2007, kl 14.00
Ju sa ootad ikka ühte last,kui ultraheli näitas üht südant,kuid loodame, et sinu lapsuke eesti keele ikka õigesti selgeks saaks...paistab et sul on seda veel vaja õppida!
 
d 08. mai 2007, kl 14.15
appi, tõesti loll küsimus!
sellel pole mitte mingit seost !!!
 
go 08. mai 2007, kl 14.44
Ei no vabandust kirjavigade eest, mul pole aega seitse korda üle kontrollida seda, kas jumala eest ühtki kirjaviga kuskil pole.
Mina küll oma eesti keele pärast kellegi ees põdema ei pea.

Ja igatahes ma juba mainisin seda, et see on loll küsimus, seda pole vaja korrutada. Eks!
 
Judith 08. mai 2007, kl 15.47
Ei ole olemas lolle küsimusi... on lollid vastused:)
Aga kaksikute teemast..
Ma ka nii väga lootsin, et äkki on kuidagi ikka võimalik, et ootan kaksikuid... aga loomulikult olen õnnelik selle ainukese pisikese üle, kes mu kõhus kasvab.
Ilmselt on selline asi aga ikka väga vähe tõenäoline, et kui ultrahelis näeb arst ühe südamelööke, et sealt tagant kuskilt peidust poeks välja teine. Aga ma usun, et maailmas on selliseid juhuseid olemas küll:)
Triipude seosesse mina küll ei usu... võibolla on lihtsalt mõnel väga üksikul juhul see nii läinud.. aga seost ei usu, et olemas on.
Päikest!
 
go 08. mai 2007, kl 15.54
Tänud :D

Kohe süda rõõmsam, kui ikka ükski hea vastus tuleb. Aga jaa... Nii naljakas kui see ka pole olen siiski sellest kuulnud. Ega ma ise ka sellesse eriti ei usu, kuid... kõik võib tõesti olla.
Ma ka siin meeletult ootan, kunas ma oma pisikest saaksin kätel hoida ja kallistada(õrnalt muidugi, muidu läheb katki äkki:P)
Aga sinna NII palju aega veel. Aga no samas kui võtta, siis ega see november nii kaugel enam polegi ju :P
Aga päikest Sullegi.
 
to go 08. mai 2007, kl 16.58
millal sul esimene uh oli?
minul esimene ei näitanud, siis on 4n jooksmas, aga 6n juba näitas kaksikuid :)
 
go 08. mai 2007, kl 18.16
Mul isiklikult oli 7n, (kuigi päevade järgi oli 8+3)
Ja järgmine tuleb siis 15-dal mail ehk siis 13+3.
Aga ega ma ei usugi nagunii, et mina kaksikuid ootan. Vaid siin lihtsalt sondeerin maad, et teada, kas on ka mingi utoopiline seos.
 
...:) 08. mai 2007, kl 19.30
ultrahelis on mõnikord juhtund küll jah,et nähakse ainult üht last aga tegelikult on teine ka seal peidus ikka. Aga enamasti on ikka mõlemad näha....et see,et ei näe,on suht harv juhus.
aga see peab nüüd küll mingi külanaiste loba olema,et testi triip kaksikute pärast teistmoodi oleks kui ühe lapse pärast.
 
aix 08. mai 2007, kl 20.28
minul näitas esimene ultra kaksikuid (6+5 ja 6+3 )pildid sain kaasa ja mõlemal südamed lõid ilusti.Järgmine ultra oli raseduse 17ndal nädalal ja oli alles ainult üks loode.Pole olnud mingit veritsust ega midagi.Arst ütles et paljudel on nii juhtunud.Sellepärast ei tehtagi ultrat liiga vara.
 
kohalik 09. mai 2007, kl 11.15
Perekool-Mitmikud

saad rohkem vastuseid millal ja kas nähti kaksikuid UH-s

on olnud juhuseid et avastatakse alles oikuimitmendas UH-s

aga triibu värvil ja mitmikutel pole seost;)

kohalik, kaksikute ja 3 üksiku ema
 
kelli 12. mai 2007, kl 15.14
Mina olen kaksikute ootel.UHis käisin esimest korda 12nädalal, järgmine tuleb paari nädala pärast!
 
K 07. mai 2020, kl 13.47
Minul oli enne 3 ultraheli, ja siis kui nädalaid oli 13+3 avastati alles kaksikud :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!