Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rasedus
haigusleht (küsimus ametnikule)
 
paksuke 02. september 2010, kl 15.47
Küsimus Ametnikule:
Pole kunagi haiguslehel olnud, nüüd on segadus seoses emapalgaga.
Olen rase. Sünnitähtaeg märtsi lõpp 2011.
Saan aru et rahasid saan 2010 aasta järgi. Nüüd olen raseduse katkemise pärast vähemalt 1 kuu haiguslehel.
Kas see olukord võtab mu aasta keskmise veel väiksemaks???
Sel aastal on saada veel u 20 puhkusepäeva.
No ja kui juba küsin siis, millal on kasulik jääda dekreeti?
Töötan asutuses, kus on väike põhipalk ja edasi tulemustasu. Samas kui telefon ja arvuti käepärast saab töötada ka kodus. Haiguslehel on kasulik olla (eelmine aasta oli parem), samas kuidas see mõjutab mu emapalka?
ette tänades
 
ametnik 02. september 2010, kl 23.59
Tavahaigusleht jääb välja VH arvestusest, sisse jääks leht "üleviimine kergemale tööle".St praegune haigusleht VH ei mõjuta.

Kuna aga rasedus-sünnituspuhkus(dekreet) algab sul 2011.a siis saad sünnitushüvitise (dekreediraha) 2010.a alusel: haigusraha rvesse ei lähe kuid päevad arvestusest välja ei jää st haigusleht vähendab aasta keskmist ja sinu sünnitushüvitist.

Kasulik on jääda ikka 30p enne tähtaega.
 
paksuke 03. september 2010, kl 11.55
Mh, aga kaua võib haiguslehel rasedusega olla? Kas pole nii et mingist ajast enam ei maksta? See 1 kuu tundub nii pikk, samas kaotan mingi 6000kr palgast, seega emapalgast natuke iga kuu. Aga mitu protsenti haigusraha saan (eelmise aasta tulust)? Ja kui kuulõpus lõpeb leht, millal haigekassa seda maksab? Nälga kah ei taha jääda :(
 
ametnik 03. september 2010, kl 14.50
Tavahaiguslehel oled nii kaua kui paraned st terveks saad.
Luumurruga näiteks vahel lausa 3 kuud, gripiga e 2 nädalat jne

Ei, ei ole nii, et mingist ajast enam ei maksta. Millal lõpetada otsustab sinu arst.

Veelkord-tavahaigusleht EI LÄHE VH ARVESTUSSE st kui sul on tavaline haigusleht siis sa EI KAOTA HETKEL VHses sentigi. See aeg jääb aasta arvestusest välja(aasta 2010 töine kogutulu jagatakse VH suuruse saamiseks mitte 12 kuuga vaid 12 miinus haiguskuud).

Haigekassa maksab 70% eelmise kalendriaasta keskmisest ja võtab maha 21% tulumaksu kogu summast, tulumaksuvaba osa ei arvestata.
Viid lehe tööle(kui arst selle lõpetab), tööandja 7p jooksul kohustatud Haigekassasse toimetama, Haigekassal kohustus 30p jooksul maksta...tavaliselt läheb 10-14p


Kui aga probleem on selles, et töö sulle kui rasedale ei sobi/on ohtlik, siis väljastatakse leht "üleviimine kergemale tööle"
ja
see on sulle hetkel kahjulik, sest siis läheb see aeg aasta arvestusse sisse, ja Haigekassa makstav raha siis ka...siis kaotad VH-ses.
Ning siis pead dekreeti minema juba 70p enne tähtaega

Sul on 2010.a eest saada vaid 20 puhkusepäeva? Ülejäänu on käes?

Need 20p tasub välja võtta. Pigem ole puhkusel kui "üleviimine kergemale tööle" haiguslehel. Puhkusetasu läheb VH arvestusse.

Millal sul puhkus puhkusegraafikus on?
 
ametnik 03. september 2010, kl 14.59
KONTROLLI:
Rasedale tuleb kõik haiguslehed väljastada koodiga 19 (haigestumine või vigastus rasedana, kasutusel alates 01.07.2009), olgu tegu luumurru, gripi või tuulerõugetega.Ammugi katkemisohuga.

Kuigi see nõue on juba alates juuli 2009 pole paljud arstid kuulnudki...

Sel puhul maksab kohe Haigekassa, alates 2.päevast ja 70% eelmise kalendriaasta keskmisest

Juba üle aasta ei maksta 80%

Muidu makstakse (mitterasedale)ju nii:esimesed 3p on tasustamata,
tööandja maksab hüvitist haigestumise 4. päevast kuni 8. päevani. Haigekassa maksab alates 9. päevast, hüvitise määr 70%

Ja makstakse kuni 182 p
 
Paksuke 03. september 2010, kl 15.49
Aitäh, tahtsin just seda küsida, sest üks tark teadis rääkida, et kui oled rase on teisest päevast ja haigekassa maksta. Küsimus kas seda tuleb ka tööandjale rõhutada juba praegu, et õiged arvutused teeks?
Kas tähendab kui rase olles on mingi külmetus, siis on ka nn erisoodustus?
Üldiselt olen töönarkomaan ja väga raske on kodus olla eriti kui palk sõltub tööst, mitte kindlast kuupalgast. Hea on muidugi teada et võin võtta vabamalt kui tõesti see haiguskuu võetakse 12 kuust maha ja arvutatakse nii keskmine emapalk (kas isegi neil kes olid enne rasedust haiguslehel?). Minu plaan kõvasti lisateenida on hetkel võimatu. Samas on töölepingus sees, et kui kolleeg on puhkusel või haiguslehel, siis peavad teised tema klientidega suhtlema ja käive läheb nn kodusolijale. Iseasi kui aktiivsed teised viitsivad olla. Seega mingi tulemuspalk tuleb nii ehk naa.
Mul on saada jah umbes 20 puhkusepäeva (mõned eelnevate aastaste eest) jagatuna sügisesse iga kuu nädal. Samas on võimalik seda kokkuleppel muuta, kuna enamus on oma puhkused väljavõtnud ja seega vabam valik. Hetkel peaks ka puhkusel olema, aga see nihkub nüüd ka edasi. Seega tuleb kasutada veel vähemalt kolm nädalat puhkust enne aasta lõppu.
Kergemale tööle pole plaanis minna ega tahagi.
Mulle üldse ei meeldi selliseid sahkermahkereid teha, aga nagu kiuste on see aasta palk kõvasti langenud ja kuna seda seadust/õigust ei tunne ei tahaks ka petta saada.
10 aastat tööd rüganud, tahaks pisikesele paremat elu, mitte kohe jälle tööle.
 
ametnik 03. september 2010, kl 17.03
Tööandja sinu kui raseda puhul ei teegi mingeid arvutusi st sulle tööandja haigusraha ei maksagi, maksab kohe haigekassa.

Tööandjale lihtsalt teatad, et kood 19 kohe edasi haigekassasse saata.

Jah, raseduse ajal haiguslehed ükskõik mis põhjusega(trauma, külmetus, viirushaigus jne jne) kõik on selle koodiga.

Maha arvutatakse VH arutusest kõik haiguskuud, olgu neid palju tahes ja kestku leht või dekreedini, erand on "üleviimine kergemale tööle" ja selle puudumise haigusleht-see jääb arvestusse sisse. St seda võiks vältida sina hetkel. Kui arst seda soovitama hakkab võid öelda, et võtad algul puhkuse jne.
 
paksuke 03. september 2010, kl 23.32
Aitäh, kohe kergem hakkas, et haiguslehega vähemalt ei kaota, sest ega ma ei ole kindel, kas see praegune haigusraha oleks üldse väiksem kui tööl käies palk. Seega kui see haiguskuu maha arvutatkse siis ei tohiks keskmist puudutada, samas raha saan ikka. On nii eks?
 
mt 04. september 2010, kl 00.48
Kui sa oled haiguslehel siis ei tohiks sulle tööandja palka maksta, ka seda nö tulemuspalka mitte mida nö teised sulle sel ajal teenivad. Kui see välja tuleb siis pead vbla haigusraha tagasi maksma.
 
P.A 25. august 2020, kl 21.08
kas saab haiguslehe ka siis võtta kui rasedus on katkenud.
 
ametnik olen 27. august 2020, kl 13.59
P.A kui sa pärast raseduse katkemist pole töövõimeline (enamasti ju pole) siis loomulikult väljastab arst sulle haiguslehe kosumiseks.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!