Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Beebi
kelle nägu on Teie laps?
 
Riina 18. aprill 2007, kl 11.54
mind huvitab, kas on tõenäoline, et poisi sündides on ta oma isa nägu ning tüdruku sündides ema nägu? või on see kõik juhuslik?
kelle nägu on Teie laps? :)
 
kat 18. aprill 2007, kl 11.58
Meie tütar on kui issi suust kukkunud. Venna poiss jällegi vennanaise moodi.
 
Maarja (Greete 30.11.06) 18. aprill 2007, kl 12.03
Me oleme lapsega (tüdruk) nagu 2 tilka vett kui vaadata mind 2-kuuse foto pealt ja minu last. Ainus erinevus on silmad, mis on minu arust issi omad (mõni üksik on öelnud ka, et minu omad). Ja ema mul ütles ka just, et laps on täpselt nagu mina olin, ainult et silmad on teistsugused ja nägu on veic laiem.
 
ketu 18. aprill 2007, kl 12.05
Meie plika on täitsa issi... krt:) lootsin, et mina kannan 9 kuud, et siis võiks ka minult midagi tänutäheks tulla:) Silmavärv pole veel välja kujunenud, loodan, et vähemalt see minult tuleb;)
Samas lapsed muudavad hiljem oma välimust- ma olen kuulnud, et alguses on ühe vanema nägu, hiljem teise. Kuigi ma ei saa aru, kuidas see võimalik on, tal praegu täitsa issi kujuga silmad, kuju ei saa ju muutuda.
 
M 18. aprill 2007, kl 12.45
mõlemad pojad issi nägu
 
:) 18. aprill 2007, kl 13.19
Naabrimehe nägu :)
 
killu 18. aprill 2007, kl 14.24
meil pole ei ema ega isa vaid minu venna moodi :) et siis ema suguvõsasse.. aga isa sugulased nöevad ikka isa seal näos :)
 
vot 18. aprill 2007, kl 14.47
minu poja täitsa issi NÄOGA- kuid helejuuksevärv ja heledad silmad on täitsa emme omad- isa on meil tumeda peaga ja tumedate silmadega:)
 
emme 18. aprill 2007, kl 15.16
tavaliselt on just vastupidi..tütred on isasse ja pojad emasse.. :)
mina näitex olen täielikult oma isa nägu..ja mu tütar on ka täielikult oma ississe :)
 
Kessu 18. aprill 2007, kl 16.51
Aga meie tütar on natuke emasse ja natuke isasse!Vot sulle...
 
ilus 18. aprill 2007, kl 20.00
mul 4 tütart.
2 isa ja 2 minu nägu.
 
lapsega tüdruk 18. aprill 2007, kl 22.34
eks vallaslapsed, eriti pojad, ole ikka oma isanägu...
 
to viimane 18. aprill 2007, kl 23.30
et siis vallaslaps ole kuidagi teistsorti geenidega ve?
 
lapsega tüdruk 19. aprill 2007, kl 08.14
see on selline ütlus vähemalt juba orjaajast, kui vallaline naine lapsega oli suur häbi olla :D
tegelikult on vist umbes pooled noored emad ainult abielus, ehk siis ülejäänud pooled vallasemad, mis sest, et mees kodus olemas.

mul on tegelikult selline lollakas seis, et mees lasi juba tükk aega tagasi jalga(ja ma ei tahagi temast midagi kuulda) ja nüüd vaatan kuidas poeg iga päevaga ikka rohkem ja rohkem isa nägu läheb...
 
triin 19. aprill 2007, kl 11.08
poja oli sündides täitsa issi,aga nüüd 6kuusena ei ole ta nagu kummagi nägu. aga öeldakse,et laps läheb suurena selle nägu,keda ta vahetult peale sündi meenutab.
 
nr73 19. aprill 2007, kl 11.25
üks tütar-minu nägu,
teine tütar issi nägu,
poeg-oma nägu :)
 
taisi 19. aprill 2007, kl 13.55
meie poja on emmesse, aga ise olen ma jälle oma emasse...
kusjuures olen kuulnud ütlemist, et kui poeg on emasse, siis on ta õnnelik laps...
 
geena 19. aprill 2007, kl 15.12
Minu poiss täpselt isa koopia sünnist saati juba
 
meiepisikesega.. 20. aprill 2007, kl 11.32
Meie poiss on täielik issi! Kõik sugulased ütlevad et issi laps on. Emmelt pole midagi saanud..vast iseloomu:(
 
mummm 20. aprill 2007, kl 13.45
meil tüdruk ja täitsa issi nägu,nagu polekski mind tegemise juures olnud.ometi ta minu kõhust ju välja võeti!
 
aprill 20. aprill 2007, kl 16.01
Ta muudab kuni 4 kuud pidevalt enda nägu. terve suguvosa teeb läbi, sest koigi geenid tahavad domineerida...vähemalt ühe päevagi....ja lopuks on ta ikka ENDA nägu!
 
Liina (19.05.06) 20. aprill 2007, kl 16.50
Minu poiss on minu nägu:)
 
Simona 37ndl 20. aprill 2007, kl 19.32
Noh meie ka ikka m6tleme, et kelle nagu tytreke olema saab...
Kuid kui me hoolega m6tlesime, siis tegelikult ju ei olegi eriti inimesi, kes tapselt oma yhe vanema nagu...Enamasti on nagu kombinatsioon m6lemist v6i siis hoopis oma nagu... Kuid jah, enamus vanemaid siiski loodavad naha ennast oma lapses..meie ka.
 
kaie 02. mai 2007, kl 11.59
Vanem poiss 5a on täiesti issi nägu, ainult silmad on tumerohelised nagu mul. Noorem aga 1a on meie mõlema kombinatsioon, mehe lokid ja sinisilmad on tal.
 
Annu 24. september 2012, kl 21.29
Peres on ju ülisageli nii, et on 2 last ja täiesti erinevad nagu öö ja päev - üks emasse, teine isasse.
Ma olen kuulnud, et esimene laps pidavatki olema ema moodi ja teine laps pidavatki olema isa moodi.
Meie peres on ka vend vanem ja mina noorem. Aga paljud on öelnud, et mina olen oma emaga sarnane. Kuidas see võimalik on? Ma olen ju teine laps. Mina seda küll ei usu...
 
Riina 24. september 2012, kl 21.56
Mul on 3 last - 2 tütart ja 1 poeg.
Mu tütar (20-a) ja poeg (19-a) on täpselt minu nägu ja ka omavahel sarnased ja ühte nägu. Aga meie pere pesamuna - mu tütar (14-a) on täpselt isa nägu.
 
Kait 30. september 2012, kl 22.19
Poiss - sündides oli täiesti issi, nüüd paariaastasena järjest rohkem võtab ema näojooni:)
 
N24 04. oktoober 2012, kl 22.36
ketu'le - kuidas on võimalik, et lapse silmavärv pole veel välja kujunenud? Mul endal küll lapsi veel ei ole ja ausalt öeldes pole ühegi beebi arengut ka eriti lähedalt jälginud, aga ikkagi... Kas laste silmad muudavad värvi?

Mina ütleks, et isa nägu poja või ema nägu tütre sündi ei saa just tõenäoliseks pidada, laps saab ju pool isalt ja pool emalt ning raske on ennustada, millised geenid domineerima hakkavad. Pärilikkus on väga huvitav teema, lapsel võivad avalduda ka vana- või vanavanavanematelt pärit tunnused.
 
naine 31 07. oktoober 2012, kl 13.54
Ma olen oma vanaema koopia, tõestus on piltidel...oma silmaga pole ma teda elusees näinud, aga see on nii uskumatu kui sarnased me oleme.

Tütreke on meil issi koopia, ta on 7 kuune.
 
algaja 16. oktoober 2012, kl 09.28
Meil on suurem poiss isa nägu, tütar ema näga ja viimane pisike poja on ehtne isa koopia.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!