Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Beebi
poiste nimed
 
jänku 14. september 2003, kl 20.57
tere, loetlege palun ilusaid poiste nimesid,aitäh.
 
evelin 15. september 2003, kl 01.16
marcus, eric, sten, karl, rocco, morten, henry, kauri, marti, fred, richard......... valikut kui palju ,ise void veel kombineerida nt. sten-eric, karl-eric, kauri-sten, karl-marcus, richard-marcus,.....
 
L. 15. september 2003, kl 08.55
Antero, Anton, Igor, Tauri, Tiit, Gediminas, Meelis, Rene, Siigi,
Sixten.
 
Helery 15. september 2003, kl 10.51
Raimond, Richard, Gustav, Georg... On rohkemgi, kuid käigupealt ei meenud.
 
jep 15. september 2003, kl 11.19
Mu meelest on Toomas, Tanel , Martin, Tormas, Tormi, Andrus, Sven, Sten ilusad. Aga teemavälisem küsimus- kui lapse nimi on Richard kuidas te seda hääldate? Ritšard, Rihard või Rikard??? Ja kuidas te õpetate las seda hääldama ja kirjutama?????
 
Sillu 15. september 2003, kl 11.49
Minu laps on Richard ja hääldan Rihard (see nagu rohkem eestipärane). Tema ise ütleb aga armsalt veel Lihald (tõeliselt naljakas!)
 
mõnus 15. september 2003, kl 13.01
niipalju lahedaid väljamaa nimesid. tõsiselt geniaalne üks eesti verd laps mingiks sixteniks või richard marcuseks nimetada! Gediminas- haiguse tipp!!!
pange parem siis gonorröa, krambioolis vms tobedust!
VAESED LAPSED!!
 
L. 15. september 2003, kl 13.13
Gediminas on leedu vürsti nimi. Vilniuses on lausa Gediminase torn olemas. Ja küsiti ilusaid nimesid. Minu lemmikud on just need ja kui mul kunagi poeg on, valin midagi just oma loetletute hulgast. Lisaks veel Olle, Rodrigo, Roland.
 
mõnus 15. september 2003, kl 16.14
mul on su lapsest juba ette kahju, et tal selline monstrumi nimi pannakse-kurb!
 
Helery 15. september 2003, kl 16.15
to mõnus: meil on näiteks Richard suguvõsas selline edasikanduv nimi (traditsiooniline ilmselt juba) ning arvan, et igati sobilik. Hääldus nagu Sillu on välja toonud. Lihtne.
 
Njah! 15. september 2003, kl 16.17
Mihkel on super ilus nimi
 
kats 15. september 2003, kl 18.03
Meie poja nimi on Ramon ( endise sportlase Ramon Lindali järgi valitud), veel on ilusad nimed: Roland, Randel, Kardo, Bert, Romet. Ilus, kui poisi nimes ikka R täht ka sees on, kuidagi mehelik ja kõlab ka paremini.
Head valimist, anna siis teada ka kui oled miskit välja valinud-Põnev...
 
kass 16. september 2003, kl 10.04
ja ilusaid eesti nimesid: juhan(juku), mihkel (mikk), siim, jaan, madis
huvitav, praegu just vaatasin-ei üheski r-tähte...
 
Kessu Sisselasi 16. september 2003, kl 12.17
Jorke, Jörgen, Mihkel, Karel...
 
anniki 16. september 2003, kl 13.20
mõtle hästi.mina valisin nii.mitte M-tähega(suguvõsas niigi palju),R-täht peab olema,igas keeles kõlab ühtmoodi,lihtne,mitte liidetud nimi.nii valides sain laste nimedeks sandra,rainer,birgit.
 
birgit 16. september 2003, kl 15.16
Kristjan!!!!
 
Kristel 17. september 2003, kl 16.48
Kõige ilusam nimi on minu pojal- Tobias. Kõlab igas (suuremas)keeles hästi.
 
birgit 17. september 2003, kl 19.11
greg, fred, tristan, denver, robin
 
emme 17. september 2003, kl 21.51
minu poja ka tristan - mega ilus nimi minu arust
 
mõmm 20. september 2003, kl 01.23
üldiselt tuleb väljamaiseid nimesid hääldada nii nagu kirjutatakse...kui on Richard siis tuleb ka nii hääldada........kui tahad hääldada Rihard siis nii ka kirjuta...
 
saba 22. september 2003, kl 21.29
nimi ei riku meest - nimi tuleb lapsele otsa vaadates ise kohale
 
myy 23. september 2003, kl 10.19
minu poja nimi on Kristjan.täitsa norm nimi.r-täht sees ja puha.minu meelest teeb r nime nii kõlavaks.kuigi lastel on seda raske välja öelda.
 
erika 23. september 2003, kl 13.31
tristan, robin, kaspar, taaniel, tanel
 
efka 24. september 2003, kl 04.24
richard on ikka kena nimi. vaga rahvusvaheline mu arust, pole raske haaldada kah. ega siis eesti vanemat nime Georg ka ei haalda ju dzoodsiks! aga ma oma lapsele enam paneks nimeks juhan voi meelis voi eduard. aeg on teine!
muidugi lihtne nimi parem, kuid mitte selline, et igal teisel seda ette tuleb.(nt. karl, kevin,,,)
 
Vivi 24. september 2003, kl 14.10
Mulle meeldib Marcus-Aurelius, kuid ma ei hakka oma lapse elu ära rikkuma.
Ma arvan, et pojale paneks Markkus, Rasmus, Ivar või midagi sellist.
Aga üks lahe vanakooli väljasurev nimi on Peep.
 
nakk 25. september 2003, kl 13.46
Onu nimi on Stenar, kutsutakse Sten, tema pojal aga Stenver, sammuti Sten(nu).
Endale meeldivad nt:
Henro, Remi, Hugo, Arlis, Marten, Marek
Suguseltsis on veel huvitavaid nimesid nt: Ranno, Rajar, Rando, Rannar, Joosep, Ragner - praegu vaatan, väga kahtlaselt sarnane rida, ometi on eri pered
 
appi! 25. september 2003, kl 19.25
jummal-jummal küll, kuidas hääldada lapsele pandud nime!!! Pange selline, mina oskate ilma teistelt abi küsimata ise hääldada, segased!
 
Triin 30. september 2003, kl 21.39
Absoluutnsed lemmikud on: Tristan, Rene, Sven, Margo
 
ilus 01. oktoober 2003, kl 00.13
Mark meeldis mulle väga kui poja sündis aga eesti keeles sel liiga palju tähendusi,nii sai poiss teise toreda nime Henri
 
Krõõt 02. oktoober 2003, kl 08.49
Soovitan soojalt - ärge pange lapsele mitut eesnime. See on küll kirjapildis väga uhke vaadata, aga tegelikus elus ei hakata kahte nime mitte kunagi kasutama. Lasteaias, koolis, tööl kutsutakse ikka ühe suupärasema nimega. Kui isa suri, sai pool suguseltsi kreepsu kui lehes surmakuulutusest nägid, et tal on eluaeg kaks eesnime olnud.Ühte polnud lihtsalt kunagi kasutatud.See eksisteeris vaid paberil ja jäigi sinna. Ise suutsin üllatada lapsele nimepanekul per.büroo ametnikku, kes ei suutnud aru saada, et tahan lapsele Kristo nimeks panna ilma c-de ja h-deta.Ta pakkus küll igasugu tähekombinatsioone välja ja oli siiralt üllatunud kui ma nendega nõus ei olnud. Jäägem eestlasteks. Mul on ka paar tuttavat, kes oma eesnime on ära vahetanud just seetõttu, et vanemad omal ajal mõne tobeda võõrapärase nime panid, sest see oli nii erinev teistest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!