Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Beebi
nimesid tüdrukutele
 
Tuuli Roosmaa suur fänn... 23. oktoober 2003, kl 21.12
Ma ei teadnudki ,et sa ajukääbik oled.
 
Meelike 24. oktoober 2003, kl 10.54
Mina siin ka mõni aeg rase olnud ja kui aga tüdruk tuleb, siis soovin, et ta nimex saab Beatrice. Minu arvates väga ilus ja naiselik ja kõrk nimi. Kunagi kui pubekas olin siis olin veendunud, et mu tütre nimex saab Eleanoor või Isabella. Ja üldse on ju huvitavam, kui on kõigil omapärane ja teistest erinev nimi. Tunnen ühte Valeriat-ja teate mis Mul on palju tuttavaid aga Valeria nimelisi vaid 1. Kas pole ilus nimi?
 
aga 24. oktoober 2003, kl 18.24
Patrica, Janel
 
memm 26. oktoober 2003, kl 14.51
Üks küssa,kes on tuuli roosmaa?
minu arust on moblee-phonee ka ilus nimi
 
Tuuli Roosmaa suur fänn... 26. oktoober 2003, kl 19.56
Mina olen Tuuli Roosmaa saatest "Mamma Mia".
Sa võid oma lapsele ka moblee-phonee nimex panna kui
see sulle nii väga meeldib!
 
Mona-Liza 27. oktoober 2003, kl 22.58
Minu tibu nimi on ELISE ja hüütakse teda Liisuks.Veel meeldib mulle nimi Helen ja Laura.
 
Mona-Liza 27. oktoober 2003, kl 23.00
Algul tahtsin panna kas Carina või Elise .Siis oleks peaaegu pannud Carina-Liise aga lõpuks sai ikka Elise pandud.
 
again 04. november 2003, kl 15.00
Tüdrukutele pandi nimeks Adell, Alanna, Aurora Aleksandra, Carmela Anhelis, Claudia-Lizzette, Elinor, Ere, Haide Maria, Hristina, Lenely, Marijam, Mena-Nelly, Nazar, Pirjelin, Regiita ja Sillerin.

Delfi uudis
 
MANN 20. november 2003, kl 22.11
minu tütre nimi on Kirke-Marie veel meeldivad Loviisa Krõõt Teele
 
chrissu ema 03. detsember 2003, kl 14.30
minu plika nimi on chrislin - endale ja lapse isale meeldib, kui teile ei meeldi jätke kommentaarid endale.
/õnnelik emme
 
Britt 03. detsember 2003, kl 14.33
Paneks isegi sellise nime aga meil suguvõsas niiiiii palju Chrise juba, et otsustasin Lisett'i kasuks. :)
 
ehh 08. detsember 2003, kl 20.21
mina paneks oma pisikesele, kui ta millalgi kunagi tuleb, nimeks kas Eliise, Karmen, Margita...näiteks...
 
hardy 12. detsember 2003, kl 20.11
Eha, Roosi - ilusad aga 'unustatud' nimed . Kirke, Meril (selle panen oma järgmisele tütrele)
 
lexus 03. jaanuar 2004, kl 16.04
Siiri-Lisette või Karmel-Odette ja Kiira ka.
 
teadmatus = rumalus 02. detsember 2011, kl 02.47
minu tuttav pani oma pojale nimeks Karmen !!!!!!
SEDA INIMESTE JAHMUNUD ILMET EI OSKAGI KIRJELDADA KUI NAD OMA KÜSIMUSELE ,ET MIS KA PoJAKESE NIMI ON - SAID SELLISE VASTUSE.ema oli täiesti veendunud et see ongi poisi nimi. kui me üritasime vastupidist väita siis sai jõle kurjaks. kõik on ümer lollid. lõpuks ta avastas et ka sünnitunnistusele oli poisi asemel- tüdruk märgitud, läks siis seda viga parandama ja sai ikka kõva peapesu, et kes seda oskas arvata kui te talle tütarlapse nime paniteja veel maailma kuulsa nime. sai siis karmenist lõpuks Karmo.
 
NIMETU 02. detsember 2011, kl 03.12
minu meelest ajastust väljas nimi on ikkagi veider - jätab tunde nagu sa ei austaks oma last ja tema tundeid.
kas paneksid oma pojale nimeks-KALJU,LEMBIT,ÜLO, HEINO
või siis tütrele- LAINE, ELFRIIDE, SALME, MAIMU
MULLE küll meeldivad erilised nimed aga mitte liialdatud nagu ASPIRIINA (arstiks õppivate tudengite tütar) või ja sellised üli ürg-eesti nimed nagu Peaaru,Kiur,ÕNNELEMB JNE.
ja siis on terve rida nimesid ,mis on mu elus kogetuga rikutuks saanud. mis teiste jaoks ei oma sellist negatiivset kõla.
 
aita-leida 05. detsember 2011, kl 21.05
Küll mõne aja pärast lähevad need salmed ja lindad ja maimud ja jutad ka jälle moodi.
 
tead 10. detsember 2011, kl 19.10
No need väiksed Salmed ja Heinod on täiesti olemas ja just nimelt intelligentsete vanemate peredes. Vaata lasteaia nimekirju ja kohe saad aru, millised on vanemad. Lihtsa eesti nime taga on haritud pere, udupeenete moodustiste taga rullnoksid.
 
Kerle 21. jaanuar 2012, kl 22.50
Minul on kaks last ja nende nimed on Janette-Rosee ja Siobhan-Genevieve.Muidu on ilusad nimed veel Rosella,Maria,Janee,Mareli,Janne,Johanna,Kaisa,Kristen,Alice,Monika,Bella,Ashley,Hermione,Bienna ja Esme.
 
Tärn 08. veebruar 2012, kl 19.33
Minule meeldivad väga Magda, Emili, Minni(jaa..seostate selle hiirega, aga tean päris mitmeid naisterahvaid Eestis, kel see nimi on ja ei kiusata neid sugugi selle nime pärast)..samuti on Kärt, Jasmiin, Heleene ja Eleanora ilusad :)
 
rikutud mainega nimi 05. mai 2014, kl 14.09
Haapsalus ei vaadata ühegi Gunnari nimelise poole ilma eelarvamuseta, siin on see nimi omandanud uue tähenduse.
GUNNAR on keegi kel pole peas kõik okey ja ta ilmub kutsumata igasse peopaika ja ka matuselauda, samas ei ole ta pahatahtlik ega räpakas, ent siiski nõudlik oma tahtmiste saavutamiseks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!