Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Beebi
laste nimed
 
Anita 10. märts 2005, kl 22.54
Mul on tulekul kaksikud,sugu pole veel teada.
Aga kas kaksikutel peaks olema sarnane nimi või erinevad nimed?
Kas see määrab tähtsust üldse?
Ja palun pakkuge nime variante!
 
xx 11. märts 2005, kl 09.54
Mina näiteks paneks erinevad. Ikkagi on tore, kui pole teisega nii sarnane. Usun, et neil niigi tuleb mingi periood, mil nad ei taha kaksikud olla... Las neil siis olla vähemalt täiesti erinevad nimed :)
 
Seeneke 11. märts 2005, kl 10.15
Pane ikka ilusad nimed, mitte stiilis jaanika-jaan, juulika-juhan...

Kas Sul siis endal üldse ei ole midagi, mis meeldiks? Siin on juba eelpool nii palju neid nimesid loetletud. Vaata raamatukogus mõnd nimede raamatut või loe filmide lõpukaadreid. Seal on kindlasti ühtteist põnevat, mis paneb mõtte liikuma...

Kindlasti ära võta palun neid mehhiko seepide nimesid. Kõik need FLORENSIITAD on meie riigis ikka suhtkoht võõrad...
 
sirlet 11. märts 2005, kl 11.54
mina arvan ka et erinevad näiteks üks ema nimesarnane teine isanime , vms...aga jah liiga sarnased on juba moets läinud...samas arvan et viimase aja kakskikud on ka juba erimuna omad-liiga erinevad olgu siis ka nimed erinevad,.
 
solei 11. märts 2005, kl 12.08
nad on kaks erinevat isikut, arvesta sellega, ja nad võib. olla ei taha olla nii väga sarnased alati. pane need nimed. mis sulle endale meeldivad. Palju jõudu nimede valimisel
 
janna 11. märts 2005, kl 15.17
Ma olen ise kaksik.Arvan,et erinevad nimed on ikka paremad.Muidu kiputakse rohkem segamini ajama(eriti kui veel ühemunaraku kaksikud on).Meile panid vanemad ka erinevad nimed ja ma olen väga rahul,sest perekonnanimi on ju ikka üks ja siis ei aeta segamini ka.Pealegi on iga laps ja inimene eriline isiksus ja natuke tobe on ka mingid...Ergo ja Argo,Jaan ja Jaak,Mati ja Kati,Mari ja Mart...no on tobe ikkagi...Aga samas võib väga ilus olla kui lastel on sama algustähega nimed...Henrik ja Hannes,Andrus ja Andree,Johannes ja Janeli,Olivia ja oskar(Oliver ka)
 
monika 12. märts 2005, kl 15.39
palju huvitavaid lastenimesid leiab aadressilt www.solnet.ee
 
elis 15. märts 2005, kl 17.37
Mina paneks ka erinevad. Mul on 3 tütart ja neilegi olen pannud erinevad, ka algustähed.
 
Ann 05. jaanuar 2007, kl 18.55
See oleneb, kui tahate lapsele panna väga modernset nime, sellist millega oleks lapsel hea välismaal olla, siis pakuks selliseid variante: Jessica, Jennifer, Carmen jne., aga on selliseid väga armsaid, millega saab ka välismaal olla jne: Laura, Marie, Laura-Marie, Emilie jne., kui tahate vanamoodsat, klassikalist: Emilie, Elizabeth jne .
 
terje22 15. veebruar 2007, kl 14.26
paluks poiste nimesid ka? :) ja see solnet.ee on ju vene keeles:(
 
natu 19. märts 2007, kl 17.03
ei pea olema kaks nime ühe inimese nimes. võib ka üks nimi olla:)
minu meelest on need kahe-nimelised nii levinud,et ..njah.. Ja ühesugused nimed kaksikutel või siis omavahel kõlavad nimed... noh, need on nagu ka fantaasia vaesed ja nagu keegi eelnevalt ütles, las olla neid OMA nimi, mis ei ole sarnane õe või venna nimega.
ma võin omaltpoolt vaid kirja panna nimed, mis on minu meelest kenad. otsustad lõpuks siiski sa ise oma laste isaga.

Anette, Marie, Lizette, Sandra, Liisu, Kirsika, Katriin.
Philip, Cristopher, Carl, Kristjan, Rauno, Reemet, Gregor.

heh, mulgi läheb ühte nendest nimedest kohe varsti vaja:)

Edu teile:)
N.
 
Alex-Sandra 26. juuni 2007, kl 15.45
mul on selle kaksikutele nimede panemine peaagu käpas(kaks korda kaksikud saanud).Poiste nimed on Roan Hugo Harrison ja Julius Cristopher Sebastian ja tüdrukute nimed on Agatha Catharina Lorien ja SiennaCharlotte Elise.poisid on täiesti rahul enda nimedega.nad on juba selles igas kus nad eriti ei taha enam kaksikud olla:)aga tüdrukud on veel pisikesed..ni,et ma ei tea kuidas nemad enda nimedega rahul on.
Edu sulle.
 
kiizu 17. juuli 2007, kl 20.21
Keegi teab mõnd aadressi kust saab ilusaid ja huvitavaid poiste ja tüdrukute nimesid???
 
Juhan 24. detsember 2015, kl 07.03
Tere!

Oleks ju väga tore, kui peres oleks kaksikud tütred Mimm ja Mumm ja siis veel ka Mämm.
 
Memm Mimm 19. juuni 2016, kl 10.41
Pane ikka erinevad. Ja nimedest häid poiste nimesid mul nii paugupealt meelde ei tule, aga väga kenad tüdrukute nimed on nt Lisanna ja Annabel.
 
Memm Mimm 19. juuni 2016, kl 10.41
Oi krt vana teema :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!