Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Beebi
kuidas seksitakse, kui laps magab samas voodis vanematega?
 
mida 22. juuni 2012, kl 21.47
küllap sexite ikka nii,et laps näeb,ega muidu oska jäljendada.see pole mingi kahjustus lapsele,kui ema isa lapse uneajal sexivad kasvõi voodis koos magades.vanasti saadi ju ka lapsi,ruumid olid väikesed,aga lapsed ei teadnud sexist midagi.
 
ruts 14. juuli 2012, kl 12.14
NO telekas on täis igasugu porri ja see on siis lapsele ok, aga kui vanemad siira armastusega tegelevad, no siis ajab ikka oksele mis? Mis kurat teil inimesed viga on ja mida kuradit te häbenete. Olete kõik august ja paugust alguse saand ja selle serveerimine lapsele on igaühe sisetunde küsimus. Kui tõesti tahta lapsele parimat, siis võiks alustada hoopis näiteks menüüstjäätise ära jätmisega.
 
mina 16. juuli 2012, kl 23.08
mäletan et olin v6revoodis, hakkasin just seisma toe najal, ehk siis vooodi najal. Ema seksis teise mehega ja see mees läks aknast välja pärast. Kui vanalt hakkab yks laps toe najal seisma ? U 9kuuselt ? Ja ometi tean ma mida nad seal tegid ja et see oli v66ras mees ja isegi nime tean. Ära usu kui ei taha. Niiet beebsud on targad väiksed inimesed ;) Olude sunnil oleme isegi seksinud oma 2kuuse beebi juures aga mis teha. 5nneks nyyd on asjad paremad ja loodan et tal ei jää selliseid mälestusi nagu minul on. Emale pole ikka veel julgenud rääkida sellest ...
alissandra 20. juuli 2012, kl 11.40
Mina, sa peaksid olema sel juhul mingi geenius, kui alla aastaselt seiku mäletad.:P Ei usugi ja ei hakkagi uskuma, oled sellist asja kuskilt kuulnud ja pead seda enda mälestuseks.
 
autor välja 27. september 2012, kl 16.20
mina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mäletan et olin v6revoodis, hakkasin just seisma t
> oe najal, ehk siis vooodi najal. Ema seksis teise
> mehega ja see mees läks aknast välja pärast. Kui v
> analt hakkab yks laps toe najal seisma ? U 9kuusel
> t ? Ja ometi tean ma mida nad seal tegid ja et see
> oli v66ras mees ja isegi nime tean. Ära usu kui e
> i taha. Niiet beebsud on targad väiksed inimesed ;
> ) Olude sunnil oleme isegi seksinud oma 2kuuse bee
> bi juures aga mis teha. 5nneks nyyd on asjad parem
> ad ja loodan et tal ei jää selliseid mälestusi nag
> u minul on. Emale pole ikka veel julgenud rääkida
> sellest ...


Ei taha nagu uskuda jah
 
õudne jah 27. september 2012, kl 16.24
No meil väga kitsas elamine, nii et 6 aastane magab 2 m eemal oma voodis ja beebi magab võrekas abieluvoodi kõrval. On olnud juhuseid, kus seksi ajal beebi ärkab üles ja siis mina topin muudkui beebile lutti suhu ja mees paneb mind selja tagand samal ajal vaikselt :D Nojah, mis teha, ruumi vähe ja seksiaega veel vähem. Ega lapsed just ei eruta küll, aga kui tegema peab, siis saab tehtud ikka.
 
anhelina 27. september 2012, kl 17.12
Alla kolme aastasel ei teki mingeid mälestusi ja see on fakt.
 
Perli 30. september 2012, kl 22.17
Mälestused ja mäletamine see selleks, aga kuidas teil endal ei ole nagu imelik tunne seksida samas toas magava lapsega!?! Ma ei saa isegi siis end vabalt tunda, kui meie kass näiteks voodi all samal ajal on.
 
????? 08. november 2012, kl 10.55
APPIIIII!!! Milleks üldse teha lapsi kui ei ole ruumigi kuhu neid panna?! Inimesed te sünnitate lapse(d) 1-toalisesse ruumi? Haige!
 
anhelina 09. november 2012, kl 15.15
Minu meelest on see normaalne, et ei häbeneta oma keha oma mehe ees, miks häbeneda oma lapse ees. Sünnitades hoisite ka trussikud ilusti jalas, et ämmaemand ei näeks. Rõve on ju. Meist keegi pole pühast vaimust siia ilma tulnud. On olukordi, mis on paratamatud. Kui seksi nii hirmsasti varjata ja karta siis see jätab jälje ka lapsele, kes ei suuda seda loomulikuna võtta.
 
imelik 09. november 2012, kl 16.50
seks on ikka kahe inimese väga isiklik asi. asi ei ole mitte keha häbenemises.
pange siis end lapse asemele - kas te (praeguses vanuses) sooviksite olla samas ruumis oma seksivate vanematega või muude lähisugulastega või üldse olla ninapidi kõrval kui keegi teine seksib (seksimängud ja fetišid, kolmekad ja grupikad jätame praegu kõrvale)? see ju nii loomulik...
 
to anhelina 09. november 2012, kl 22.05
Appi!!! Sa tundud haige inimene... mis keha häbenemisest sa jahud!?! Oma lapse juuresolekul seksimine ei ole normaalsete inimeste teema, ükskõik kui väike ta ka poleks, on see haige... Vägagi nõus ?????-ga, tulge maa peale ometi... Enne kui hakkate lapsi tegema tuleks ikka eluga järje peale saada, mitte lapsega edaspidi magamistuba jagada.
Kes lapse kogemata saanud ja võimalusi rohkemaks kui 1-toaline pole, need võiks austusest oma lapse vastu seksida köögis või vannitoas või kusiganes teises kohas mitte lapsega samas ruumis!!!
 
kiks 16. november 2012, kl 21.55
Laps magab väga tihti voodis, aga tal oma voodi ka ja need beebimonitorid olemas. Vahel spetsiaalselt paneme ta oma voodisse ja viime öösel voodiga vaikselt elutuppa ja teinekord kui laps voodis, aga tuleb tuju peale, kolime ise elutuppa diivanile selleks ajaks
Ei kujutaks ka ette, et veel samas voodis seksiks. Ja isegi samas toas, ei saa ju ennast üldse lõdvaks lasta ja peab tagasi hoidma, et jumala eest mingit häält ei teeks vms sest laps võib üles ärgata.
 
INIMESED!!! 22. juuli 2014, kl 16.39
Hoiatus!!!
Tänapäeva lapsed teavad palju rohkem,kui vanemad arvatagi oskavad...
eid_153916de9d7c0d 22. juuli 2014, kl 18.23
Ei ole tõsi, et inimene ei mäleta alla 3. eluaasta midagi. Ise mäletan oma 1-aastaseks saamise sünnipäeva ja mõned mälestused isegi enne seda. Tean kindlalt, et need mälestused on sellest varasest ajast, sest hiljem kolisime sealt ära ja sellest esimesest kodust, kus esimese eluaasta elasin, on mälestusi päris palju.
 
Palun Head Nõu 22. juuli 2014, kl 21.32
Olen praegu 27-aastane , kuid mind vaevab üks asi...
Pole julgenud sellest kellelegi rääkida ,kuid nüüd saan , olin ise 14-aastane , kui üks mees hakkas mind ühel päeval jälitama ja siis ühel hetkel sõitis mu kõrvale auto, seal hüppas välja mees haaras must kinni ja tiris autosse ja siis ma ei tea enam mis autos edasi juhtus , kuid siis ärkasin võõras majas , olin seotud voodi külge ja mind valitses paanika,mul ei olnud enam seljas riideid ja mul oli ebamugav olla, ja sel hetkel ,kui uurisin übrust sisenes tuppa mees kes oli ilmselt mu röövinud või käskinud kellegil mind röövida,ta astus minu juurde ja hakkas mind ahistama (seksuaalselt) ja peksma , olin üleni sinine ja verine ja ma nutsin ja anusin ja palusin,et ta lõpetaks ja ta lõpuks lõpetas ja siis pani mulle teki peale ja läks toast välja ,enne veel ütles,et võibolla tulen ma tagasi ...
Ta lahkus toast ja ma jäin unne ilmselt,sest ma ei mäleta edasi...
Õhtul aga teda ei tulnud,kuid ta tuli järgmisel päeval ,toimus sama ,mis oli toimunud eile ...
Ma olin täielikus paanikas ja anusin ja palusin teda,et ta mul minna laseks,kuid ta ei kuulanud mind,ta ütles,et kui ma täna korralikult käitun,siis ta laseb mul minna...
Püüdsin olla korralik ja teha nii nagu ta käsib,kuid ta ei lasknud mind minema...
Aga järgmisel päeval olin üli õnnelik,sest ta lasi mul minna,ta sidus mu käed jalad ja silmad kinni ja siis viis mind autosse või mingisse sõiduvahendisse (ma ei näinud ju)ja sõidutas mind sinna,kus oli mind röövinud,autos või mis iganes sõiduvahendisse olin ma toimetatud,pani ta mulle selga riided ja sidus mu jalad lahti tassis mu autost välja ja sidus mu käed lahti tegi mulle põsele musi ja sõitis minema...
Võtsin silmade eest oleva lapi ära ja viskasin lolli peaga prügikasti...
Siis asusin kodu poole teele , koju jõudes oli ema nutuse näoga ja küsis,kus ma olin ja oli mu peale vihne ,sest ta muretses mu pärast ja ta ütles,et ma pole telefonile ka vastanud...
Lõpuks ma sain ka midagi öelda,kuid ei teadnud minda ja siis ütlesin,et olin sõbranna juures,ma varjasin oma sinist ja natuke verist keha ja siis jooksin ruttu oma tuppa,ütlesin,et tahan olla oma ette ja lukustasin ukse ...
Süüa sain selle tõttu,et ema tõi toidu ukse taha ja ma võtsin selle ,nädala pärast läksin uuesti kooli ja ema ei tea siia maani,mis juhtus ,kuid arvan,et ta on selle unustanud...

Sooviks nõu,kas peaks seda rääkima vanematele või ei,kahjuks aga kardan väga

Ja sooviks ka teda ,mida teie oleksite minu asemel teinud ,tean,et tegin nii mõnegi asja valesti...
 
Hey 23. juuli 2014, kl 14.59
Teil veab,sest mäletan oma 5-aastast sünnipäeava ja se on mälestus ,millest noorem olles ei mäleta ma midagi ja see 5-aastane sünnipäev oli üks kõige hullem...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!