Väikelaps
naljakalt väljendavad väiksed lapsed
 
.... 07. juuli 2003, kl 21.35
kuduma-kookima
 
HAH 08. juuli 2003, kl 14.42
Mul 5-ne tütar ütles, et onju, emme, sa oled mind saunas vihanud. tegelt mõtles ikka, et vihelnud :)
 
pupa 08. juuli 2003, kl 23.09
aga minu laps tahab vaadata kejju kasseit(kessu kasseti)
ja siis ühel tuttava lapsel on kuratiino(puratiino)
 
muska 09. juuli 2003, kl 10.13
veel mõned näited:
kurett- rakett
arbenabuus- arbuus
numa-muna
seeluke- seelik või kleit
 
sax 09. juuli 2003, kl 23.03
minu 5 aastane poeg peale väikest tüli ja emme selgitus: ma arvan, et ma mõistan sind
 
taas lapseootel 10. juuli 2003, kl 11.04
Kui poiss oli kuskil 2,5 ne, pani ta muna praeahju, teatades et ta on ,,munamees,,(.Ahi ei olnud soe ja ma ise seal juures). Praegu peagi 5 seks saamas, mängib arvutimängu, mille nimeks on ,,eggbert,,. Tema kutsub seda munamehe mänguks.Siis ma vahest tuletan meelde mis ta kunagi varem ütles.
 
taas lapseootel 10. juuli 2003, kl 11.08
Mul lendasid kõik mõistused liblikaga ära.(4 a poiss)
 
Jah! 10. juuli 2003, kl 12.53
Minu 3.a. poja nõudis vanaemadelt TUSSUKIT! Vanaemad siis leiutasid, et mis see olla võiks...........lõpuks tuli välja, et laps tahtis endale tõstukit saada.
 
kristi 10. juuli 2003, kl 17.37
Kui mul poiss oli umbes kahene ja me vahetasime koos voodilinasid, kus olid valged pilved ja sinine taust, siis poiss järsku hüüatab, et immatade (ilmateade). Eesti ilmateadae, kus pidevalt on ilmad pilves!
Poiss ei taha eriti süüa, siis meelitame teda igasuguste juttudega. Seletasin, et kui ta ilusti sööb, siis ta kasvab minust veel suuremaks ja tugevamaks ja ta jaksab mu isegi sülle võtta. Tema selle peale, et kas tõesti, siis ma teen sulle lennukit!
Viiner oli inni, piim oli miim, vanaema oli maima.
 
Kirsti 11. juuli 2003, kl 11.53
Pea 4-se tütre suust kostus tõeline tunnustus "Kuule emme, sa polegi nii loll!" kui seebimullitajasse uus vedelik sai valatud.
 
muska 11. juuli 2003, kl 13.22
4-se pojaga juuksurisse minnes põrnitses poiss tükk aega juuksurit kui see tal juukseid lõikas. kui juuksed enamvähem lõigatud olid teatas tähtsalt juuksurile otsa vaadates: ma arvasin et sa ei oska juukseid lõigata, kuid tundub et natuke ikka oskad.
 
mammu 11. juuli 2003, kl 14.02
Kui õetütar oli u 3-aastane, siis norisime teda, sest ta ei osanud öelda telefon, ikka tuli välja tevelon. Mispeale ta läks ja istus nurga maha ja hakkas harjutama: "Tevelon. Tevelon-tevelon." Kui ta nina nokkis ja ma teda keelasin, siis nähvas mulle: "See on minu nina!"
 
r 11. juuli 2003, kl 14.31
Minu laps teatas lasteaias 4 a.vanuselt et tema issil on
Opel Ascona- see tähendab Opel on perekonnanimi ja Ascona on eesnimi
 
musitroll 11. juuli 2003, kl 21.16
Peale Pipi filmi vaatamist jäi 4aastasele kõige paremini meelde "loll hani". Ma püüdsin selgitada ja igakülgset ennetustööd teha, et ta seda väga vales kohas välja ei käiks. Ja kui "loll hani" meelest ära on läinud siis ütles "hall tuvi".
tel. on tehmel siiani. Ja siukesi asjalikke lausekesi kukub kah ikka: "no mis sa arvad" jne.
 
g 14. juuli 2003, kl 13.59
4a poeg ärkas suvilas, ajas mind üles ja küsis, mis riided ta selga paneb. Näitasin, kus eelmise päeva riided. Pani need selga, tõusis voodi äärelt püsti, vaatas mulle otsa ja ütles: Maga, pudrulõug!
Ja läks teise tuppa.
Emmel läks igasugune uni ära, kaua sa ikka seal teki all naerust puksud ;)
 
:-) 14. juuli 2003, kl 16.31
mega irw@g
 
taas lapseootel 14. juuli 2003, kl 19.33
Katkus -kaktus
 
isa 14. juuli 2003, kl 21.03
aga meil neiule(4a) toob unekoll rähma silma.
 
rebaseleenu 16. juuli 2003, kl 08.25
Meie kolmesel oli Buratino asemel Karutiino, hiljem Kuratiino.
Panin üheaastase lapse magama, natukese aja pärast kuulen, et nutab. Kolmeaastasel vile näpus, seletab, et kui venna tahab üles tõusta, siis peab vilistama. Eks ta siis vilistaski.
 
hihi 16. juuli 2003, kl 20.58
meie 3-aastane plikatirts tuli lasteaiast koju lauluga "me kaka püksis tuleme präänikute maalt..." :)
tüüpiline on "ma ei ole enam teie sõber" ja "võtame poest uue issi" :p
 
katz 17. juuli 2003, kl 15.52
5-ne mattias tuli hommikul emme voodi juurde ja ütles: oh sina sitaratas.
 
kuku 21. juuli 2003, kl 17.28
3,5aastne poeg õetütrele(7)kuule tibi mis sa teed siin
 
emps 23. juuli 2003, kl 23.13
meie laps ütles ükskord et tema onu peab seisma jalad harkis sest sõjamehed seisavad nii.(töötab sõjaväes)
 
emmu 24. juuli 2003, kl 16.56
minu tütreke liigitas 2-lt puid: ata ja nämm-nämm puu,
 
emily 25. juuli 2003, kl 23.46
2-ne tydruk 3-kuusele poisile : ala kisa ,vaata telekat !
 
mi 25. juuli 2003, kl 23.49
plätu - läplu
kui issi nina nokib siis kaugelt karjub 2-aastane " Äääää noki !"
 
224 27. juuli 2003, kl 18.10
takutäkk ja tiimataama(taskurätt ja pidzaama)
 
.... 27. juuli 2003, kl 18.14
Üks pisike sugulane küsis:tädi,kuidas sa joosta saad,kas su tissid ära ei tule.
Ja selle peale kui ta lasteaiakaaslane haigeks jäi,ütles:tal on tripper(=gripp)ei tea,kus sellist haigust kuulnud oli
 
kogenu 30. juuli 2003, kl 15.27
Kah kaks seika.
Nelja-aastane poeg on saurustefänn. Filmid, raamatud jms. Räägib suure vaimustusega oma onule siis, et tal on uus film: Jääaeg. Ja seal ongi jääaeg ja tegelasteks on tol ajal elanud väljasurnud loomad jne. Onu küsib: ja mis peale jääaega tuli?
Vastus: "Kessu ja Tripp" (sest see on tõesti samale kassetile lindistatud Jääaja järele)

Käisime kolmekesi (mina, minu ema ja poeg) väikesel tuuril mööda Eestit. Poiss istus taga, ema minu kõrval ajas aeg-ajalt kaardil näpuga järge, mina sõitsin. Olime just jõudnud täiesti tundmatust kohast kaardi järgi orienteerudes suuremale teele kui poeg tagant nõudis:"Andke mulle kaa seda maailma vaadata!!!"
 
kety 31. juuli 2003, kl 16.25
Minu väikeõde koostas kunagi ise mõistatuse: Mõista-mõista, mis see on: hobune ammuuu. Ja õige vastus oli lammas....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!