Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
Pääsupesa lasteaed
 
küs 21. aprill 2008, kl 21.25
Kas kellegi laps käib Pääsupesa lasteaias? Kuidas olete rahul?
 
kriips 21. aprill 2008, kl 22.10
vägagi rahul, toredad kasvatajad ja vahva juhataja. Ilusa koha peal pealegi.
 
Lapsevanem 22. aprill 2008, kl 08.29
Ilusa koha peal? Annelinna majade vahel ilus koht? Aga see on ka ainus puudus.
 
küs 22. aprill 2008, kl 09.49
Ma mõtlen ikka seda lasteaeda, mis Tallinnas!
 
kriips 22. aprill 2008, kl 11.12
Rääkisingi Tallinna omast. Ka majade vahel, aga 100 meetri raadiuses ilus männimets ja Stroomi rand.
 
niu 22. aprill 2008, kl 14.45
Neid Pääsupesasid on ka teistes linnades, kui Tartu:)
 
Laps käis Tallinna Pääsupesas 22. aprill 2008, kl 15.12
Selles, mis Stroomi ranna lähedal. Käis Hea Alguse rühmas. Maailma parim lasteaed, soojad, targad ja rahulikud kasvatajad, palju õueskäike, ühiseid ettevõtmisi, peod, karnevalid jms. sai väga hea ettevalmistuse kooliminekuks, õpib teises klassis ja viitele. Kohusetundlik, keskkonnateadlik, hooliv... suuresti ka just selle lasteaia töö. Hea oli koos last kasvatada, sai kasvatajatega rääkida, nõu pidada, nõudmisi yhtlustada. Olen rahul:)

Lasteaiast jäid sõbrad, kes elavad linnas küll eri linnaosades aga lapsed korraldavad ikka kokkusaamisi.
 
tartu 23. aprill 2008, kl 21.59
Noored ja kogenematud kasvtajad, arvavad endast palju. Karistavad lapsi suva järgi ja ka ebaõiglaselt. Mina enam eales ei pane oma last sinna lasteaeda.
 
to küs 02. juuli 2011, kl 10.41
Ma ei paneks enda last Tallinna Pääsupesa lasteaeda.
 
Agu 03. juuli 2011, kl 11.22
Meie vahetasime sealt koha ära, sest mind häiris selle suurus (ja ka logistika tõttu). 12 rühma ja tohutu territoorium. Sain oma 2.5 -aastase ühe korra õues kätte maja tagant, kus keegi teda ei valvanud, avatud värav päris tiheda liiklusega õueteele kohe sealsamas. Samas ei saagi aru lapsevanematest, kes seal kogu aeg väravat lahti jätavad. Mina panin kinni, aga kui laps näpus tagasi tulin, oli jälle lahti!!! Ja tõesti see seal pigem reegel kui erand.
Kasvatajate kohta pole mul küll ühtegi halba sõna. 1 kasvataja oli kohe tõeliselt tore. Asenduskasvataja aga suutis paar korda küll selliseid asju teha, mis kulmud juustepiirile viis (mis siis langetaski kaalukausi).
Masu annab selles lasteaias ka tõeliselt tunda - nt anti seal voodipesu koju kaasa pesta, praeguses mitte.
Kui mul oleks laps paar aastat vanem olnud, poleks mind need teatud intsidendid niiväga häirinud, aga väikesele tahaks ikka turvalisemat keskkonda.
 
XXX 01. august 2011, kl 13.51
Ei kiida eriti seda lasteaaeda, kolimise tõttu tulime ise sealt ära. Selles lasteaias käib kasvatajate poolt kogu aeg mingi kaeblemine juhtkonna poole. Lapsevanemad pidid aasta otsa isegi lasteaia voodipesu pesema. Ja nii palju kui olin uurinud, siis üheski muus lasteaias pole sellist asja, kõik olid suured silmad pähe teinud, et mis asja. Aga ka samas ei laida seda lasteaaeda maha, kuna vanemale tütrele meeldisid tema rühma kasvataja , kuna see tegeles nendega pidevalt ja korraldas igasugu põnevaid tegevusi. Kuid väiksema rühmas oli d kasvatajad täpselt nagu sunni töölised. Koha poolest on ta tõesti hea koha peal, kuna kui ilm lubab siis lapsed ikka jalutavad kas Stroomi randa või Hipodroomile, et hobuseid vaadata. väiksematele lastele pole seal muidugi õiget mänguplatsi, mängivad kus satuvad ehk siis koos suurematega. Ja samuti nõustun eelmise kirjutajaga, et värav oli pidevalt lahti tihedas liikluses ja laste järelvalve mõndade kasvatajate poolt andis ikka soovida.
 
killuke 04. oktoober 2011, kl 18.50
Minu poeg käib ka seal lasteaias.seal jh omad miinused ja omad plussid.see et vanemad peavad voodipesu pesema ei ole minu arust miinus..hea ju kui laps magab ema pestud pesu vahel.ja kui laps allergiline siis ei tea ju mis asjaga pesumajas pesu pestud on.
küll aga on seal laste võimlemis õpetaja selline, et minu laps igatahes võimlemas ei käi.eelmine aasta jõulude ajal oli meil väike ütlemine kuna suure lumega polnud kuskile autot parkida ja olin sunnitud värva ette jätma.see võimlemis õpetaja tahtis aga lasteaia hoovi sisse sõita oma autoga, aga kuna olin ette parkinud siis ta seda ei saanud.välja tulles vabandasin kuna inimene oli mind oodanud 5 minutit.selle peale sain aga sõimu osaliseks..hoidsin oma poega süles samal ajal kui võimlemis õpetaja sõimas mind.karjus et ma pargin nagu pederass....ühesõnaga... selles lasteaias muidu minu arust kõik ok, v.a see võimlemis õpetaja.
 
lapsevanem 05. oktoober 2011, kl 17.17
Selles lasteaias on ka muid probleeme. Ärge last sinna pange
 
EMA 19. oktoober 2011, kl 09.54
See et see värav seal lahti pidevalt on, on ju kallid vanemad..meie endi süü---90% vanematest jalutavad sealt nii läbi et ei suvatsegi värvat enda järgi sulgeda...selles kindlasti ei saa lasteaed süüdi olla.Kui lapsevanemad ise seda ei sulge no kes siis seda tegema peab ?? kasvatajad ??? palkama valvuri kes paneb LAPSEVANEMATE järgi värava kinni ???
 
Piret493 16. august 2016, kl 13.51
Ei soovitaks Tallinna Pääsupesa lasteaeda.
Väga halvad kogemused.
Olen ka saanud informatsiooni teiste lasteaedade lastevanematelt, kellel laps käis seal hiljuti suveperioodil, sest enda oma oli puhkusel.
Nii et probleem jätkub siiski ikka veel .
Meie juba käime koolis, kuid lasteaia kogemus seal lasteaias, oli tõesti kohutav.
Ei ole erilisi huvitegevusi ega õuemänge. Õues olles erinevate rühmade lapsed kõik segamini, õpetajad laterdavad ühes pundis kõik koos.
Kui kunagi sai lapsele järele mindud , oli esimene suund kohe kasvataja juurde , et küsida kus on laps mis on ka ilmselge. Nad ei teadnud seda isegi, sest nad ei suuda jälgida .
Pool lasteaia alast on tühi plats, ning kui sai lapsele järgi mindud oli pidevalt seal teisel pool lasteaeda lapsed ilma järelvalveta!!!
Kõikide rühmade tegevusi ei tea, kuid liitrühmas ei saa oma tööga õpetajad hakkama. Laps pidevalt koju tulles rääkis, kuidas õpetaja nende peale karjub.
Ise lapsele järele minnes oli ka vahel kuulda riietusruumist, kuidas õpetaja lastega räägib. Väga ebaviisakas ning vastikust täis .


Üks situatsioon tuua teile näiteks, et liitrühma õpetaja ei suuda oma tööga hakkama saada.
Rühmas olid tol ajal eelkooli ealised lapsed, kellel oli nädalas teatud päeval koolitund ( kooliks ettevalmistus ).
Minnes oma lapsele järgi, kuulsin kuidas suuremad poisid ütlesid õpetajale, et õpetaja kas meil täna polegi koolitundi . Õpetaja selle peale oi oi jah jookske minge nüüd ( tund oli juba ala 30 minutit kestnud ) . Seda juhtus pidevalt .
Sama moodi käis õpetaja sealt rühmast ära nii, et lapsed jäid üksinda rühma. Polnud sel ajal rühmas ei abiõpetjat ega ka õpetajat ennast. Saan aru veel, et kui lapsed magavad, kuid lihtsalt lapsi omapäi jätta .. vastutustundetu .


Sealt lasteaiast kiidaks ainult muusikaõpetajat, kes on tõesti väga väga tore ning kes saab enda tööga suurepäraselt hakkama ! Tema on ka üks õpetajatest liitrühmas, ainult nendel päevadel oli lapsel lausa rõõm lasteaeda minna, kui oli rühmaõpetaja vahetuses muusikaõpetaja.
 
Ema 10. september 2016, kl 00.00
Piret,kas saaksid oma meiliaadress jätta, kuna on kahtlused lasteaiast on suured, soovin küsida üht-teist.
 
Piret493 11. aprill 2018, kl 23.38
To Ema : jatke oma email. Kui veel huvi. Aega palju moodas:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!