Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
Hambaarst
 
Eva 31. juuli 2003, kl 11.03
Olen käinud oma lapsega erinevate hambaarstide juures, sest ei leia head hambaarsti. Kõik tigetsevad lapsega nagu laps polekski inimene. Selge ju, kui hambaarst on tige, hakkab laps veel rokem kartma. Siis on minu peale ka silmnähtavalt pahane, et laps nutab kui puuritakse. Pool aastat tagasi käisime polikliinikus hambaid parandamas, kuid nüüd on nendes uuesti suured augud. Kvaliteetne töö? Käisime ka eraarsti juures, kes oli lausa häiritud, et tuli laps ja veel haigekassa kaardiga.
Ajakirjades muudkui kirjutatakse, et hambaarst esimestel kordadel näitab oma tööriistu ja sõidutab tooliga üles-alla. Tegelikkus on hoopis vastupidine. Kohe pikali ja kästakse mitte nutta.
Kas keegi oskab soovitada lapse jaoks südamlikku arsti?
 
Emme 31. juuli 2003, kl 14.55
Sama mure siin.Kas keegi teab Tartus lapsesõbralikku arsti?
 
kaja 31. juuli 2003, kl 17.15
Tallinnas on "Terve Hammas" lastele tasuta ja väga sõbralik suhtumine.
 
Eva 31. juuli 2003, kl 20.06

Aitähh Kaja! Tore, kui lisaksid, kas Nõmmel või Faehlmanni tänaval.
 
Jah! 31. juuli 2003, kl 20.11
Mina olen oma 3 aastase lapsega käinud Maxillas (Hobujaama tänaval) ja sealse arstiga oleme küll väga rahule jäänud (2 korda käinud). Esimesel korral laps ei tahtnud hambaid näidata....suu oli kõvasti kinni......arst näitas lapsele oma tööriistu ja lasi istuda toolil......mõne aja pärast tegi laps ise suu lahti ja näitas kõik hambad ilusti ette, sai selle eest veel kingitusegi (esimene kord antakse). Õnneks pole lapsel veel siiani auke leitud. Nüüd plaanime septembris uuesti minna kontrolli ja laps loodab, et äkki on hambas auk, et siis tädi puurib tema hammast. ( Nüüd siis juba kolmas kord kontrolli minna)
 
remark 01. august 2003, kl 12.20
Väga tore hambaarst töötab K3 Hambaravis, dr. Arge. asukoht Juhkentali 20-3 ja tel.6606333. Eraarst, aga lastele on tasuta. Ja hästi sõbralik - olen oma 6-aastase lapsega 2 aastat juba tema juures käinud.
 
kirs 01. august 2003, kl 14.58
Olen 4-aastase tütrega 2 korral kontrollis käinud: eelmisel kevadel Vagodendis (Lastepolikliinikus) ja sel kevadel Dr Aru hambaravis Ühispanga majas - mõlemast korrast on lapsel väga head mälestused ("ma arvan see tädi on mu sõber"), käed pisikesi kingitusi täis ja mõtetes kinnistunud soov hambaarstiks saada, (ehkki selleks peab niii kaua õppima...)
 
landra 01. august 2003, kl 15.30
Tartus on parim dr Kasemets Võru tn surnuaia kõrval kus asub ka dr Nigul ja Orn.Väga head kogemused
 
arglik 01. august 2003, kl 20.25
ütlen ka väga häid sõnu dr J. Orni kohta, väga leebe ja sõbralik
 
nonii 02. august 2003, kl 14.26
Kaunase pst.-l on õppekeskusega samas majas dr. Reet Kauba hambaravikabinett (07 486828) ja supermegalahe suhtumine pisikestesse patsientidesse. Kõik kolm last käivad sääl ja ainult kiidavad.
 
kiisuke auh 04. august 2003, kl 16.39
Anne tänaval hambaravi kabinet Ooris.(Anne poe vastas)
Minu arust ka mega hea hambaarst.Mul kaks last 4 ja 7-ne.
viimati kui käisime, parandati väiksemal hambaid ja suuremal mitte.Vanem laps oli lausa solvunud et miks tal ei parandatud.
Lubati järgmine kord,aga vanem polnud rahul et see ju alles 2 kuu pärast.
Jubedalt ootavad kuna hambaarstile saavad jälle.
 
Eva 08. august 2003, kl 14.42

Tänan kõiki vastajaid! Käisin k3-s ja jäin esimese korraga küll väga rahule.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!