Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
lapse eneserahuldamine?
 
ema 26. november 2004, kl 12.04
Mure selline,et mul on poeg kes pidevalt rahuldab ennast ,keeratest kõhuli ja muudkui nõksutab peouga ,lausa higiseks muutub:kas tal on turvatunde puudus või milles see tekib?
 
ehh 26. november 2004, kl 12.44
kui vana?
 
ema 26. november 2004, kl 12.57
normaalne nähtus ju, katsu sülle võtta, hellitada, tähelepanu mujale juhtida

pahandada ega karistada ei tohi
 
ema 26. november 2004, kl 15.20
muidugi ma hellitan teda koguaeg,mel on super hea klapp.Ma palun rahulikul,et palun ära tee nii.siis oih,ma ei tee midagi,vahel ta saaadab mind eemale,et edasi tegutseda. Ta on 6aastane.
See laps saab väga palju armastust ja tähelepanu tõesti. Kasvataja ütles,et mõned lapsed teevad ka nii. Aga miks?
 
ema 26. november 2004, kl 15.39
lihtsal põhjusel-ta on avastanud et see on MÕNUS
 
ema 26. november 2004, kl 15.46
ja see pole siis liiga vara,et sellega tegeleda+,vaevalt et ta sellest lõpuni rahuldust saab. Kas oleks õigem temaga rääkida ,et miks ta seda teeb?.
Kui telekat vaatame ja tuleb mingi eurootiline hetkpöörab ta kohe pea enne kui suudan kanalit vahetada ja siis ta ütleb ka et tal läheb noku kõvaks.Ega ma ei lubagi tal õhtul mingeid filme vaadata ja ammugi on minu sekselu talle täiesti nägematu ja kuulmatu.
 
viira 26. november 2004, kl 15.56
lastepsühholoogi juurde!
 
karina 26. november 2004, kl 16.32
nõus Viiraga, mine lastepsühholoogi juurde. Päris normaalne see küll ei ole, 6-aastasel ei tohiks veel kõvaks minna.
 
ema 26. november 2004, kl 16.54
Aasta tagasi käisime ka ,siis oli kõik ok,aga nüüd jälle ja kasvataja ütles ka ja kujutage ette neid lapsi on palju isegi tüdrukuid on.mis toimub?
 
caty 26. november 2004, kl 19.52
See on tõesti päris sagedane nähtus. Mina arvan et psühholoog siin küll ei aita. Teil on arukas ja terve laps, kes on selle elu mõnudest aru saanud natuke varem kui tema eakaaslased. Sellest pole ju hullu muud kui meie ühiskond lihtsalt ei aksepteeri seda nii palju kui võibolla peaks. Kujutage ette kui teile öeldakse et ära nüüd enam nii tee. Muidugi võib temaga ju rääkida et kus seda just teha, et see teistele silma ei jääks. Aga teile EMA soovin lihtsalt tolerantsust ja uskuge mind, temast kasva üks mees kes OSKAB SEDA. Ha ha. Ja üldse on see tavaliselt seotud pissi hädaga. Soovitan ta potile panna. Kõike head.
 
muti 26. november 2004, kl 21.47
sama siin,aga poiss alles 4,5 a.Olen olnud väga mures(ja vist ka kurja nägu teinud)Tean ka tüdrukut kes nii teeb-tegi(on vist üle läinud)
 
caty 26. november 2004, kl 22.27
ärge muretsege nii palju. nii kui pissi häda tuleb nii tuleb neil soov seda teha. proovi!
 
keegi... 27. november 2004, kl 01.34
minu viieaastasel käsi pidevalt püksis.Olen keelanud ja seletanud, et nii pole ilus, siis teeb veel kiuste. pissihädaga pole siin mingit pistmist, siis peaks tal juba põiepidamatus olema, sest ta näpib noksi pidevalt!!!!!
 
caty 27. november 2004, kl 15.23
üks asi on noku näppimine. teine asi on rahulduse saamine.
 
emps 27. november 2004, kl 22.58
Freudi järgi hakkavad tüdrukud onaneerimisega tegelema 3-6 aastaselt.Eks siis ilmselt poisid ka.Kas te ise lapsena ei teinud midagi sarnast?
 
katy 28. november 2004, kl 12.08
ma avastasin s e l l e koha ka endal väga varakult-kuid kartsin vahelejäämist nagu tuld ja tegutsesin ikka pimedas ja teki all.
eks endalgi oleks põhimõtteliselt ebameeldiv pealt näha lapse avalikku eneserahuldamist.
 
ema 29. november 2004, kl 10.09
tÄNAN TEID VASTUSTE EEST,KALLID EMMED1nÜÜD PALJU KERGEM.
mÕNUSAT PÄEVA1 Caty sulle SSURED TÄNUD!!
 
cris 02. detsember 2004, kl 00.25
ma ka end kuskil 4-st saadik ise rahuldanud. Lasteaias jäin kasvatajale vahele ja hakkasin pärast seda varjama. Ei ütleks et see mulle mingit kahju oleks tekitanud, pigem on täiskasvanuna aidanud seksuaalelule kaasa, tunnen end rohkem.
pane google´is otsingusse näiteks "laste eneserahuldamine", siis sealt tuleb ka üks epl artikkel vastaval teemal, ehk see rahustab natuke maha.
 
kahe poisi ema 02. detsember 2004, kl 01.18
Minu arust on küll halb, kui ema lapsele külge poogib, et enesega tegelemine häbiväärne on. Miks ta peaks olema? Minu kahel poisil on läinud imikueast peale kõvaks ja ma teen vahet küll, kas on tegu pissikõva või kallikõva nokuga.
Laske oma lapsel olla nii nagu talle meeldib, see tegevus ei kahjusta teda küll. Muidugi võib tekkida probleeme lasteaias, kus teised (treenitud) lapsed teda sellise teguviisi eest narrivad. Küll ta siis ära õpib, et teiste ees enam ei tee.
Lõppude lõpuks seks on osa loodu ilust.
 
Tallo 11. aprill 2014, kl 13.36
Kas muidu noku muljumine ja pitsitamine u. 2 korda päevas on ohtlik? Ma eeldan, et mitte... lapsed ju kõik teevad seda.. see nagu mõnu :D aga viimastel aastatel on hakanud sealt mingit valget vedelikku tulema peale igakordset muljumise lõpetamist. Öelge palun, kas see on normaalne? kui selles on midagi ohtlikku, siis tuleks mu lapsel sellest mõnusast eneserahuldusest loobuda!
 
Su ema 15. juuni 2016, kl 01.01
Mu 6aastane jänes taob oma seent igapäev pole seal midagi viga!
 
Ema 15. juuni 2016, kl 01.11
Pidin üks kord oma 16 aastat poissi haiglasse viima kui tal jäid erektsiooni ajal munandid tolmuimeja torru...ma ei tea kas seda teevad ka teised lapsed oma noksiga...
 
emme 15. juuni 2016, kl 01.17
Minu tugev turske lapsuke pistis ise oma noku tolmuimeja torru. ta nokul on lihased
ta purustas selle toru
 
emmeke 15. juuni 2016, kl 01.22
Mu imikul oli sama probleem. Noku oli kõvakene ja riided olid valge vedelikuga koos. Tal juhtus see väga tihti ning mul sai sellest kõrini. Lõpuks ma imesin ta lihtsalt tolmuimejasse ja sain sellest probleemist jagu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!