Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
tüdruk tahab olla poiss
 
d 30. detsember 2005, kl 21.19
tundub et mu 4 aastane tüdruk tahab olla poiss, mängib vaid autodega ja poistemänge,nukkudest ei arva midagi ja tahab ka riides olla nagu poiss, ei tea, kas on põhjust muretsemiseks?
 
... 30. detsember 2005, kl 21.19
ei vast ole..on ka poisse kes mängivad nukudega..:)
 
to d 30. detsember 2005, kl 22.53
Minu plika saab viieseks ja samuti poisilik, nukkudega ei mängi, mängib hoopis sõda, printsesside päästmist, automänge jne. Asi selles et tal 2 vanemat venda ees. Ma ise olin küll üksiklaps, kuid täpselt samasugune. Ma ei näe tegelikult põhjust muretsemiseks, suunata ju võid teda kuid ära sunni. Vanemaks saades tekib tal niikuinii sõbrantse kes siis teda omakorda mõjutavad. Mulle pigem meeldib, et mu plikale pole riietumine veel nii oluline ja juuksevidinate ning ehete omamise soovist suurt kisa pole. Tean mitut samas vanuses tirtsu, kellega ema peab iga päev mingi riietuse valimise sõja läbi tegema(kõik tirtsud pole muidugi pirtsakad). Ära muretse, arvan et sul on täiesti normaalne laps.
 
tigu 31. detsember 2005, kl 11.15
sama siin. 4-aastase tüdruku sõbrad on ainult poisid või siis erandkorras suuremad tüdrukud (6-7-aastased). Nukkudega ei ole kunagi mänginud, aga autodega mängib ka harva, kõige rohkem loomadega - küll kaisu- küll playmobililoomadega. Samas naiselikud jooned on igal juhul olemas - armastab kaelakeesid, sõrmuseid, käevõrusid, patsikumme, juukseklamberid etc. Muidu on hulljulge, teeb poistega kõik tembud kaasa ja tahab muidugi ise ka poiss olla... Tal on kaks suuremat venda ja üks päris suur õde.
 
Cab 31. detsember 2005, kl 12.43
No ta on järelikult tulevand drag-queen. Või siis on lesbi lihtsalt. Ei ole midagi hullu.
 
anu 31. detsember 2005, kl 21.28
minu tüdruk jäigi poisiks, praegu 26. aga ma armastan teda ikkagi.
 
melle 01. jaanuar 2006, kl 16.59
minu tüdruk 5-aastane ka ei mängi nukkudega ja tahab vahel poiss olla. muretsemiseks pole põhjust, ma arvan. psühholoog arvas sama.
 
denea 01. jaanuar 2006, kl 21.51
minul oli poiss, kes tahtis 3-5 a kleiti kanda, nukkudega mängida, jõuluvana pidi talle nukuvankri tooma. Sellega kärutati uhkelt järgmisel suvel õues, vanem vend pidi häbist maa alla vajuma. Nüüd, 7-8 aastat hiljem annab mehemat meest otsida. Jutu mõte- lase olla. Ei maksa tonti näha seal, kus seda pole.
 
hähh 02. jaanuar 2006, kl 11.21
mina ise olin kuni murdeeani nagu poiss, mängisin poiste mänge ja sõpradeks olid ka peamiselt poisid.selles pole midagi imelikku, pigem on see hea, sest nii mõistad hiljem mehi paremini.
 
nurr 02. jaanuar 2006, kl 13.38
ma olin ka poisilik lapsena. kõik sõbrad olid poisid ja saigi igast krutskeid nendega koos teha :) mingeid pirtse plikasid endaga kampa ei võtnud. samas praegu olen ikka selline plika, et no anna olla. :)
aga yht ytlen ausalt, et nukud on nõmedad. isa ostis ka mulle lapsena autosid (a see eest eriti ilusaid mudeleid:)) pole nukkudega kunagi mänginud ega vaevalt, et oma lapsele ka neid ostaks. ainuke asi mis mind lapsena paelus oli just nendele riiete õmblemine. muidu kogusid tolmu kapinurgas.
 
gina 02. jaanuar 2006, kl 16.16

Arvan ka, et muretsemiseks pole põhjust.

Mul on aga tuttav poiss, kes kandis tüdrukute kleite ja üldse meeldis talle rohkem tüdrukutega mängida. Kuigi tal oli 3 vanemat venda.Nüüdseks on see poiss 32 aastane ja gei.
 
a 04. jaanuar 2006, kl 16.13
to gina... ei noh... tõesti pole põhjust muretsemiseks.... mõtle ka ikka natuke enne kui kirjutad
 
rahu 05. jaanuar 2006, kl 20.29
mäletan,et 4-5a. üritasin poiste moodi pissida.
 
poisiga sama lugu 06. jaanuar 2006, kl 13.30
Mul poiss 5,5a kes on nagu tüdruk: mängib nukkudega, tüdrukute mängudes kodus ja arsti, ta võetakse alati mängu sest ta oskab mängida nagu tüdruk. Talle meeldib tüdrukuteriideid ja kingi kanda, ehteid ja kõiki muid asju. Mängib autodega ka natukene ja muid mitte-soolisi mänge, aga lemmikmängud on alati nukkudega. Mida teha?
 
naine 06. jaanuar 2006, kl 23.09
Ma arvan sa pead minema spetsalisti juurde.Sest see on trassvistiidi moodi!
 
preili 09. jaanuar 2006, kl 11.25
praegult ei ole tõesti põhjust muretsemiseks,kuna tütar ju veel väike,vaat kui 15-16 oleks,siis võiks tõesti kuskilt nõu küsida.ise olin ka väiksena poisilik:kandsin pükse(seelikuid lausa vihkasin),mängisin poistemänge ja sõbrad ainult poisid,kandsin poisipead,sest mulle ei meeldinud pikad juuksed,muutus tuligi pubekaeas ja nüüd olen vägagi naiselik,nii et su kahtlused on ennatlikud
 
Väike kartulisööja 04. juuni 2015, kl 19.33
Lp emad pole põhjust muretsemiseks, mina olen 10 aastane ja oleksin ise ka pigem poiss, väiksed tüdrukud kas siis lihtsalt on sellised või teevad seda meelega nad tahavad olla vabad ja näidata kui julged nad on.
 
Sitturlihas 02. aprill 2020, kl 15.54
Pista ahju see väike värd
 
ille 01. mai 2020, kl 07.18
d-le : ja kes ta siis praeguseks on . . . ???
 
ille 01. mai 2020, kl 14.16
NO KES TA SIIS ON ... ???
 
leegiheitja 22. mai 2020, kl 22.05
olen mees ja kasvatasin tissid. nii happi
Mõhk Metsavana 22. detsember 2022, kl 20.47
kui siin mõned leiaks ajamasina ja saaks käia korra ca 400 aasta taguses ajas.
siis nad näeks, et pooled siin kirjeldatud kiiksud ei ole kiiksud mitte.
 
jah on su tütar on liberaalide ajupesu ohver 17. märts 2023, kl 07.03
vii ta arstile või pane magama enne kui hilja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!