Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
lapse tussukene
 
murelik 17. mai 2006, kl 14.29
Minu seitsmesel tütrel kogu aeg tussu punane.Ja kohe tõsiselt punane ning valutab. Olen teinud kummeli istevanne, kreemitanud, aga ikka tuleb tagasi.......kas kellelgi on olnud sama muret?
 
kessu 17. mai 2006, kl 15.11
äkki mähkmete vastu allergia, milliseid mähkmeid kasutad?
 
kadri 17. mai 2006, kl 15.37
Kui vana õieti laps on? Kas seitsme aastane? Meil oli ka kunagi see probleem, kui tütar oli kuskil 6 aastane. Olin nii hädas, arvasin juba, et mingi probleem neerudega. Pärast tuli välja, et olid ussid. Rääkisin lasteaia kasvatajaga ja tuli välja , et peaaegu tervel rühmal on ussid. Olin täitsa sõnatu. Aga võtsime ussirohtu ja läks kõik ilusti mööda.
 
ema ka 17. mai 2006, kl 16.09
ussidest võib küll kõik punaseks ja isegi lillaks minna, vaata öösel taskulambiga, lapse pepuauku, siis tulevad ussid välja. vaata lisa tervisefoorumist kasutades otsingut.
 
maali 17. mai 2006, kl 18.37
meil on ka see probleem tüdrukul aga aeg ajalt ,siis peseme 2 korda päevas ja paneme veidi tärklist ja mõne päevaga annab tagasi,kuni järgmise korrani.See on nagu meil naistel kipub tupeseen kimbutama.
 
väike tüdruk 17. mai 2006, kl 19.42
Te ei ole normaalsed "emad". Nii loll jutt, et lausa tülgastav lugeda. MINGE ARENEGE!
 
nussu 17. mai 2006, kl 19.49
lapse tussu!!! appi. kust sellised väljendid tulevad:S dsiisas.
 
l 17. mai 2006, kl 20.55
Naaskelsabad on need ussid. Võid netist uurida.
 
tussu või pissu... 17. mai 2006, kl 22.05
perverdiks sõimatakse nagu nii. Punetus võib ka tekkida sellest, et laps ei kuivata ( no kuidas ma ütlen, et sõimata ei saaks)pissut korralikult peale pissimist ära ja tekib haudumus, soodustavad seda veel riided, õhku mitte läbilaskvad, või ei kannate sellist pesu, kus on sünteetikat sees.
 
Morsk 17. mai 2006, kl 22.43
Ma ei soovitaks üldse kreemitada, või kui, siis imekreem Bepantheniga, see aitab ausõna iga asja puhul. :) Muud kreemid võivad veel hullemaks asja ajada.
Ja las ta olla püksata natuke, see ka aitab. :)
 
nr73 17. mai 2006, kl 23.24
mina olen oma tüdrukutele talki või beebi puudrit peale pannud.aitab!
 
ralli 17. mai 2006, kl 23.40
no aga miks te arstilt nõu ja abi keegi ei küsi? pärast on tütar sigimatu, sest tal on mingi seen vohanud.
 
kadi 18. mai 2006, kl 13.41
Minu tütrel oli ka. Näitasin arstile, arst ütles et seen ja määras Daktarin kreemi (saab apteegist)paari päevaga oli korras.

Näita arstile.
 
no tere talv 18. mai 2006, kl 19.27
no mida siis veel öelda tuleb- on ju tussu. ega siis p..s või v..t ei ole. või on?
 
pea kolmene 19. mai 2006, kl 15.34
kas ussidega ei peaks sügelema pepu,minu tütrel on ka viimasel ajal punane, nii ümber pepuaugu kui tussu,pepule panin saialille salvi ja aitas,mõlemad punetused kadusid,aga tuli tagasi jälle.ta käib kiirelt pissil potil,ei jõua alati paberiga järgi,et pühkida ja pesnud ka lausa iga õhtu pole,kuigi peaks.
 
liis 19. mai 2006, kl 18.01
minu tütrel oli ka sama asi ja tal oli see ussidest. Aga võib ka näiteks pesupulbrist olla. Aga seda kas on ussidest saab ise kontrollida, kuna ajal mil laps magab tulevad ussid väja( umbes 10-11 paiku) ja lähevad just tussu peale. Perearst kirjutab tabletid ja kõik saab korda.
 
pea kolmene 19. mai 2006, kl 18.07
issand kui jube,kas ei sügele siis üldse,laps magab ju rahulikult.
 
murelik ema 30. mai 2006, kl 23.22
ja need ussid kes 10...11 välja roomavad ja tussu peale lähevad ... need samad ussid ju panevad pool 1 öösel teleka käima ja joovad kylmikust õlled ära, aga mul ykskord käisid internetis ka ja kustutasid kõik e-kirjad ära.
 
kuulge 07. mai 2017, kl 09.32
Kas te tõesti ei kahtlusta, et keegi käperdab teie last? See on tabuteema, aga võib täiesti tõsi olla, et päris- või kasuisa, õpetaja, kasvataja, treener vms näperdab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!