Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
dr põder
 
meie 19. juuni 2006, kl 17.28
kas keegi on tema juures käinud lapsega vastuvõtul mustamäe haiglas? lihtsalt niisama oleks huvi teada, mis temast arvatakse. meie oleme temaga ülirahul, tõesti väga hea arst:))
 
m 19. juuni 2006, kl 21.00
kunagi olen ka oma tibuga seal käinud ! (arvan,et kuskil 4 a tagasi)
väga meeldiv arst on ta küll :)
 
Kardioloog 20. juuni 2006, kl 00.08
Ma arvasin, et dr Põder tegeleb inimestega, kuid selgub, et proual jätkub aega ka veterinaariametiks. Kas tibu on kanaks saanud või juba pannil küpsetatud?
 
m 20. juuni 2006, kl 08.59
ohh jälle hakkab pihta !
vabandust,kui teid häirisin sõnaga "tibu" aga mina kutsun oma last vahest nii !

jälle sain tõestust,et siin on ühed parajad ........
 
meie 20. juuni 2006, kl 09.36
appi, kui nõme see kardioloog on.........
 
Kardioloog 20. juuni 2006, kl 14.53
Kutsu teda kodus kasvõi paksuks orikaks, räpaseks põssaks, ehk isegi peeruahviks, mind see ei huvita. Avalikes kohtades (va perekool) kasutab täiskasvanud inimene korrektseid termineid (laps, titt, võsuke, järglane, beebi, imik jpm), nii et ei tekiks valearusaamu. Arstina saadaksin sellised inimesed kohe minema loomakliinikusse, aga õnneks pole mulle veel nii harimatuid patsiente sattunud. (*ohkab kergendatult)
 
m 20. juuni 2006, kl 16.49
aga see on ju ainult sinu arvamus !
aga selliste sõnadega ei julgeks ma siis küll kuidagi kelkida!
 
Kardioloog 20. juuni 2006, kl 20.51
Ei, kullake, see on haritud inimeste objektiivne arvamus ja elementaarne viisakus, et ei tekiks väärarusaamu. Ja kellega sa kelgid? Lapsega?! Jumal, sa näed, aga ei mürista...
 
. 23. juuni 2006, kl 23.48
nõus kardioloogiga, ei ole vaja oma kukununnut arsti juuresolekul kukununnutada!
 
Siiani domineeriv esmamulje 24. juuni 2006, kl 14.57
Tibu - see on minu mälestustes maal elava sugulse juures suvitamas olles
peenikestel traatjalgadel tudisev,
äsja munast koorununa palja, ligase ja verise tagumikuga,
kust pidevalt haisvat rohekaskollast rooja murule jättev, millesse paratamatult palja jalu ikka keegi kogu aeg sisse sattus,
ebameeldivalt viiksuv
haletsusväärne olevus
 
Kardioloog 24. juuni 2006, kl 19.06
Tänan sind, eelmine postitaja, nüüd saan aru, miks osa enda lapsi tibudeks nimetab - üldjuhul minul nende kisakõridega sellised mälestused ongi.
 
huvitav 24. juuni 2006, kl 20.18
kas keegi julgeb öelda, mis selle dr. Põder`i eesnimi on?
 
Kardioloog 24. juuni 2006, kl 20.43
 
K 26. juuni 2006, kl 12.55
Ei saa nüüd aru Kardioloog....tibu öelda ei või aga võsuke sobib?
Ei ole sinu asi õiendada selle kallal, kuidas teised oma lapsi kutsuvad!!
 
Kardioloog 26. juuni 2006, kl 15.53
Võsuke on viisakas väljend, kuigi mitte minu lemmik, eelistan tavapärast nimetust "laps". Hellust ei pea väljendama sõnade, vaid tegudega.
 
ninatark 27. juuni 2006, kl 16.46
Mina tean et on dr. Haide Põder vastsündinute ja imikute osakonnas Tallinna Lastehaiglas.
 
Stefania 25. september 2018, kl 18.58
Kirjuitan ka siia oma arvamuse dr.Põdrast.Nimelt mina olen temas väga pettunud.Lapsel avastati hemangoom 3 kuuselt ja saadeti dr.Põdra juurde.Oli väga meeldiv arst jne.Nüüd aga olen täitsa teisel arvamusel temast.Juunist septembrini üritasin temaga ühendust saada,kuid mõtetult.Lasin rohud välja kirjutada see aeg oma perearstilt.Aprillis käisime uuringutel ja pidime 4 kuu pärast uuesti minema,kuid nagu kirjutasin ei saanud arstiga ühendust.Helisatsin ja sain teise arstiga suhelda ja pandi aeg kirja.Nüüd käisime uuringutel ja pole nagu miskit muutunud selle raviga ja dr.Põder arvas,et võiks mu lastekaitsesse edasi anda :O Üldiselt olen väga pettunud temas ja vahetan arsti,et lapse tervis kiirelt paraneks!!!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!