Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
munad pole alla laskunud poisslapsel?
 
annely 12. veebruar 2007, kl 13.50
täpselt nii arst vist ei öelnud aga olin nii jahmunud,et ei jäänud rohkem meelde. käskis vannis vee sees kontrollida. siis pidi paremini aru saama. pole sellest midagi kuulnud ega lugenud. kellel on kogemusi ja teadmisi,kirjutage.
 
mann 12. veebruar 2007, kl 14.59
kooli mineku ajaks peavad all olema.Kui vannis käib, vaata.Kaks munakest peab all olema, kui ei ole, peab arstile minema. Varem oli lastekirurg,kas nüüd on,ei tea.Mu pojal ka polnud 1 all, siis käis opil.Toodi alla.
 
malla 12. veebruar 2007, kl 14.59
Siis tuleb operatsioon teha, sest minu mehel jäigi üks munand lapsena munandikotti laskumata ja kuna tema ema midagi ette ei võtnud(fui-fui teema, ignoreerime) siis mees jäigi eluks ajaks ühe munaga. Täiskasvanuna käis ise arsti juures ja öeldi, et hilja juba midagi ette võtta- et see kõhuõõnde jäänud munand on sel taandarenenud või kängunud ja mehele kadunud nii öelda. Samas, viljakus- ega suguvõimet see ei vähendanud, saime veel kaks lastki. Ma ei tea muidugi, mis siis võib olla, kui mõlemad munandid kõhuõõnde jäävad...
 
m 12. veebruar 2007, kl 18.22
Meile öeldi sama asja 3-aastasele poisile. Käisime Mustamäe lastepolikliinikus kirurg Väljaotsa juures näitamas ja tema leidis, et kõik OK. Et kuni koolini pididki üles-alla käima. Peaasi, et munandikott olemas on. See näitab, et seal sees on ka midagi ikka olnud. Jälgi. Vannis / saunas tulid meil ilusti välja. Riietudes (kui jahe on), siis on peidus. Arsti juures ka peidus (hirmust vist). Kui mure, mine kontrolli lastekirurgi juures. Aga siis peab saatekiri olema.
 
mm. 12. veebruar 2007, kl 18.59
Sama lugu, kui enne kooli ei lange alla, siis operat. Minu lapsel tehti see just enne kooli minekut, algul kah pabistasin selle opi pärast aga ei kõik läks ilusasti ja poeg 25a. ja kaks last.
 
mm. 12. veebruar 2007, kl 18.59
Sama lugu, kui enne kooli ei lange alla, siis operat. Minu lapsel tehti see just enne kooli minekut, algul kah pabistasin selle opi pärast aga ei kõik läks ilusasti ja poeg 25a. ja kaks last.
 
mm. 12. veebruar 2007, kl 18.59
Sama lugu, kui enne kooli ei lange alla, siis operat. Minu lapsel tehti see just enne kooli minekut, algul kah pabistasin selle opi pärast aga ei kõik läks ilusasti ja poeg 25a. ja kaks last.
 
h 12. veebruar 2007, kl 22.10
Tuttava laps käis kuskil 3 aastaselt seepärast opil.Või nats nooremana.Perearst kogu aeg lükkas asja edasi ja ütles et küll kunagi langevad.Nuttes läks see piirkond kõik paiste lapsel tal.Ja käis kuskil mujal arstil ja oligi opile minek.Laps ise talus sedahästi.Ja tundus et see talle väga suuri piinu ei tekitanud.Ise olen oma pojal ka katsunud.Vahepeal on paigas ja vahepeal kaovad.Ehk mu omal siis asi ikka ok.
Kõike head
 
ANNIKA 13. veebruar 2007, kl 14.25
MINU POJA 1,7 KUUD JA ARST ÜTLES KA ET PAREM MUNAND POLE ALLA LANGENUD JA SAATIS KIRURGI JUURDE KONTROLLI JA ÕNNEKS SEAL AVASTATI ET KÕIK ON KORRAS JA ALLA LANGENUD AGA SAIME OOPID MIDAGI HULLEMAT TEADA ET POJAL ON KAASASÜNDINUD NABASONG MIDA MEIE PEREARST EI TEVAITANUD MEILE:(((
 
Rinaldo di Giordano 20. veebruar 2007, kl 03.34
Annika, võibolla on sul seda raske mõista, KUID ME POLE KURDID, et sa karjuma pead.
Seda seisundit nimetatakse krüptorhismiks ning soojas vees (nt vannis) tuleb munand tavaliselt välja. Lastekirurgid on tänapäevalgi olemas.
 
StrikEST 19. november 2019, kl 16.39
mm. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sama lugu, kui enne kooli ei lange alla, siis oper
> at. Minu lapsel tehti see just enne kooli minekut,
> algul kah pabistasin selle opi pärast aga ei kõik
> läks ilusasti ja poeg 25a. ja kaks last.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!