Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
appi - lapsel on ussid!
 
Liina 10. august 2010, kl 16.32
Tere!
Olen 19-aastane tütarlaps. Leidsin 3 päeva eest enda kaka seest ussi. Netist uurides meenutad kõige rohkem solkmeid. Aga samas pole ma tagantjärgi enam kindel, kas tuli see ikka minu seest, kuna mul oli kõht kinni ja väljutasin vaid mõne näpuotsasuuruse kakatüki. Seepärast kahtlen tagantjärgi, et äkki see oli ikkagi mingi suvaline praht, mille keegi pereliige potti on visanud või siiski mingi imeliku kujuga junn vms.
Igastahes - parem karta kui kahetseda - helistasin arstile ja sain Vermoxi tablette.
Kuidas solkmed väljuvad? Lahustatuna või tükkidena? Millised on solkmete munad - kui suured ja mis värvi?

Ma mõtlen, et kui ma tabletikuuri ajal midagi ei märka oma roojas, siis kas see tähendab et mul polnudki usse; nad on lahustunud; või pole rohi piisavalt effektiivne ja tuleb uus kuur teha.

Ehk siis põhiline küsimus: Kuidas väljuvad solkmed Vermoxi mõjul?
 
Mats 15. august 2010, kl 17.42
Kooli õppekavade kaitsjale! Lugege siinseid kirju! Kas neil on piisavalt teadmisi kõhu ussidest? Kas nad kõik looderdasid koolis? Mina sain oma teadmised algselt isalt ja hiljem raamatutest, koolist mitte midagi. Mingis tunnis mainiti nagu muuseas formaalselt. Täiesti vale mulje kooli õppest jäi nagu oleks ainult üks ussi liik!
Põhimõtteliselt olen nõus aitama õppekavasid parandada aga tahan siis osagi nendest suurtest rahadest mis lihtsalt raisatakse õppekavade tähtsatele tegijatele aga paranemist pole aastate jooksul märgata.

Neiu Liinale. Kui solkmed rohuga välja aetakse siis väljuvad koos kakaga ja ei lahustu või ei seedu mingil juhul.
Pole aga teada kui palju neid Sul kõhus oli, võimalik, et Sinul oli ainult üks isend ja see juba tuli ise välja sest jäi vanaks. Nagu keegi varem kirjutas, oli tema lapse kõhus neid väga palju. Võib olla isegi nii palju, et jäävad puntrasse ja ummistavad soole. Kõhu usside munad on kõik nii pisikesed, et silmaga pole neid näha, ikka mikroskoobiga otsitakse ja kaka sees on alati ka igasugust muud kahjutut prahti mis pildi segaseks teevad. Lapsevanematele teadmiseks. Kui laps unes hambaid krigistab, siis tuleks kahtlustada kõhu usse.
 
ei pruugi 15. august 2010, kl 18.48
Matsile,
ei pruugi alati hammaste krigistamine usse tähendada, aga öeldakse, jah, nii, olen kuulnud, enda lapsega vastupidine kogemus, ei olnud usse, ehkki krigistas hambaid.
 
Mats 16. august 2010, kl 04.21
Veel ussidst, ajakirjas "Nõukogudev trvishoid" kirjeldas kunagi, et kaugelt üle poole Peipsi kaluritest on paelussi kandjad. Nakatuvad toore kala söömisest püügi ajal. Oma häda koos paelussi munadega teevad kalurid üle paadi serva ja kalad saavad jälle nii nakkuse. Ma ei tea, kas õnnestus kõigile kaluritele selgeks teha,et mingil juhul nad järve ei situks vaid see toodang läheks kindlalt bioloogilisele töötlemisele.

Kui siin aga targemaid leidub siis vastake. Kas püksikute triikimine on naaskelsabade puhul tingimata vajalik? Näiteks kirbud surevad ära juba 50 C kraadi puhul, Paljud bakterid 70 kraadijuures. Piisab ehk kuinpesemisel kasutada lihtsalt pisut kõrgemat temperatuuri kui 40, näiteks 60 kraadi. Peale selle pesemisvahendid ei mõju usside munadele kindlasti hästi, võimalik, et tapavad 100 protsenti.
 
empsule 16. august 2010, kl 12.10
kuidas teil hügieniga lood on. käsi pesete peale välikempsu ksutamist, millised on voodipesud, kodu puhtus üldse ja peamine millist sööki sööte. kui elamine solgiga segamini siis pole vaja imestada et loomaaed sooltes
 
trix 30. august 2010, kl 14.24
Mina tean just solkmete kohta sellist asja, et rohu mõjul need lahustuvad. Solkmeid saab väga kergelt kuivatatud kalast, näiteks peipsi tindist. Paelussi võib kergelt saada näiteks sushist. Ja usside saamiseks ei pea olema halb hügieen, lihtsalt me ju ei ela steriilses keskkonnas ja see viimane kommentaar näitab eriti selgelt, kui loll ikka mõni inimene võib olla. Uskumatu jobu.
 
Anda 30. august 2010, kl 15.19
Kõrvitsaseemneid-just koore all olevat rohelist,tolmu pühkida valgendaja lahusega.Vahetada pesud ,dussi all käia ,järgmine päev jälle mõned kõrvitsaseemnsd.Sügisel võiks prof. mõttes anda vmõned seemned iga päev.
 
Saime lahti 30. august 2010, kl 16.56
Mitte mõned seemned, vaid peotäis soovitati perearsti keskusest. Aga arst väljastab ikka konkreetse rohu jaoks retsepti ka. Kõrvitsaseemnete peale üksi ei maksa lootma jääda.
 
trixile 31. august 2010, kl 09.09
lemmiklexikon juba kirja pandud: jobu, see oled sa ise.

kui süüa realiseerimisaja ületanud toiduaineid siis kindlasti saab sealt need roomajad. oma pägalik viia selverisse ja panna peadpidi murelikasti ise samas ahnelt ahmida pesemata vilju siis on kindel et bakterid lausa vohavad ja seda halvast hügieenist.
düsenteeria on mustade käte haigus.
 
vagla annaelyyyle 01. september 2010, kl 09.14
a-sid ja y-id tuleb palju panna siis on nigu peenem.
pese end ja rasvaseid juuksenirakaid samuti.kriba kui palju nad pesemata ON ET NIIMOODI MUSTUSEST LÄIGIVAD. selle pildi peal kus mürkrohelises kleidis suured kintsud laiali oled on näha. pilt ei peta
 
tunnen 01. september 2010, kl 10.32
annelyd,ta sinust kolm korda saledam ja puhtam 09.14 küürakas
 
H 01. september 2010, kl 12.31
Arvad ,et netis saad ennast anonüümselt välja elada,Ära mõtle nii palju minevikule,kui see nii haiget teeb.Samad olukorrad võivad ju elustuda aga püüame ikka reaalajas elada ,arvan ,et tean kes oled. to 09.14
 
pilt 01. september 2010, kl 19.40
näitab lausa üle sajakilost kaalu, kahe küüruga kaamel. pedofiilidele teeneid osutava isendiga suhtlevadki ainult kuritegelikult käituvad. sarnane sarnasega. korralikud ja terved inimesed hoiavad sellistest isenditest eemale.
to viimane
ei huvita mida sinusugune teab ja mitte midagi ei ole minul püüda. elan juba ammu olevikus, kus sinusugustele kohta ei ole. igasugused on elust ammugi välja visatud neid ei teata ja ei tunta.

leia aega isiklikuks hügieeniks, pea pesemiseks sobib 3% seep
 
Võibolla 02. september 2010, kl 12.06
on sul isegi õigus"pilt"-sest ei tunne ühtki annelyd,
 
viimasele 02. september 2010, kl 14.42
usu mind. kui ta jätkab samas vaimus siis on varsti tast pildigalerii siia kommenteerimiseks üles pandud. loodan et sul selliseid tuttavaid ei ole
 
Mats 02. september 2010, kl 21.40
Huvitav oli lugeda väga võiklikke arvamusi. Bioloogi õpetamine võiks ikka koolis parem olla.
 
Mats 02. september 2010, kl 21.40
Huvitav oli lugeda väga võiklikke arvamusi. Bioloogi õpetamine võiks ikka koolis parem olla.
 
Mats 02. september 2010, kl 21.40
Huvitav oli lugeda väga võiklikke arvamusi. Bioloogi õpetamine võiks ikka koolis parem olla.
 
Mats 02. september 2010, kl 21.40
Huvitav oli lugeda väga võiklikke arvamusi. Bioloogi õpetamine võiks ikka koolis parem olla.
 
Mats 02. september 2010, kl 21.41
Huvitav oli lugeda väga võiklikke arvamusi. Bioloogi õpetamine võiks ikka koolis parem olla.
 
Mats 02. september 2010, kl 21.41
Huvitav oli lugeda väga võiklikke arvamusi. Bioloogi õpetamine võiks ikka koolis parem olla.
 
vagla ankale 03. september 2010, kl 09.01
närvid ütlesid üles et arvutit peksad.
 
emme 03. september 2010, kl 09.17
Kas mõned paar astet ülalpool kommenteerijad on väikelaste emad?????????
 
Appi! 29. aprill 2014, kl 19.50
Minul selline probleem,et juba mitu päeva tunnen, kuidas pepu sügeleb...täna avastasin kaka seest ussid. Oli päris jõle vaatepilt! ja ussid olidki kohe palja silmaga näha. Kas olukord on väga hull ja kaua läheb,et neist lahti saada?
 
liispet kask 19. aprill 2015, kl 11.03
mulsama mure mis ussid ikkagi teevad
 
ussid 19. aprill 2015, kl 22.26
söövad su seest tühjaks ja lõpuks ei jää muud järgi kui luukere.
 
kiku 29. juuli 2015, kl 00.21
Tere !

Olen 14 ja mul on suur probleem.Kui ma olin noorem närisin ma kogu aeg küüsi nüüd on mul probleem.Asi on selles et peale vetsust tulekut tekkis mul imelik tunne kõhu alaosas.See on kestnud peaaegu pool aastat.Ükskord ma vaatasin vetsus potti ja tegin jubeda avastuse.Mu väljaheite sees liikusid mingid valged ussid.Ma ei julge emale rääkida kuid ma ei tea mida teha.
Loodan et keegi saab mind aidata.
 
djaii 06. detsember 2017, kl 14.33
Bactefort puhastus ja kaitse parasiidid - http://topleadbit.com/a1YV
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!