Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
2,6 aastasel juksed lahti
 
lilian 18. aprill 2010, kl 11.15
milles võib asi olla eriti on tunda peale kammimist ja, kui tutistada, siis tuleb ohtralt juukseid ära

mida peaks tegema?
 
... 18. aprill 2010, kl 11.50
Küsi ikka perearstilt, mis aine puudus see võib olla. Võib-olla Ca.
 
Merr 18. aprill 2010, kl 16.03
minu 6 aastane joob jälle liiga palju piima (kaltsium)...ja ka juukseid tuleb peast palju...samas olen lugenud, et liiga palju pole ka hea piima juua (nt mul joob hommikul 2 klaasi, lõunal 2 klaasi, õhtul samuti, vahepeal ka- muud ei soovigi juua)...samas ju lastel juuksed vahetuvad...aga kui ikka liiga palju peast tuleb, on asi äkki geenides või või ma ei oskagi öelda, mingi vitamiini puudus (liiga ühekülgne toit?)...otsin ka ise vastust juuste väljalangemise kohta...äkki on keegi targem, kes oskab sellest kirjutada?
 
heili 18. aprill 2010, kl 16.25
Minu laps on kahe aastane ning juukseid tuleb ikak kõvast ära. Arst tegi kõik proovid ja kõik oli korras ning mainis põhjusesk selle et mu lapsel olid sündides väga pikad ja paksud juuksed ja ka kaua peale seda siis ütleski ,et temal tulevad lihtsalt praegu need beebi juuksed ära.
 
appi! 19. aprill 2010, kl 17.50
2,6 aastast tutistada!!! Ta ju nii tilluke alles, teda tuleb ainult kallistada ja hellitada ja rahulikult rääkida ja seletada jne.
Sind ennast tuleks tutistada!
Lasp on närviline ja tulevadki juuksed lahti, kui sa talle piisavlt armastust ei jaga!
 
sry 19. aprill 2010, kl 17.53
Laps ja piisavalt olid vigased.
 
k 20. aprill 2010, kl 19.09
Sa tutistad oma last,kes on 2,6aastane? Haige inimene oled ,sind tuleks vastutusele võtta!
 
Merr 21. aprill 2010, kl 15.08
Eks see ole iga vanema oma asi, kuidas kasvatab, pole meie asi siin kritiseerida.
 
heili 21. aprill 2010, kl 16.43
kuulge mina tutistan oma 2,1 aastast vahel. Tulge nüüd minu kallale .
 
k 21. aprill 2010, kl 17.56
Neiu Helike! sellepärast polegi sinu lapsel juukseid.Arstile ikka ütlesid ,et tutistad teda we?
 
marge 24. aprill 2010, kl 11.44
Issand jumal, sa tutistad oma alla kolme aastast last, nii et tal tulevad salkudena juuksed peast ära?! Politseisse tuleks sind anda!
 
kriss 04. mai 2010, kl 22.29
valgud ehk proteiinid on juuste normaalseks kasvuks vajalikud. Ehk saab ta neid liiga vähe toidus?

valgu sisaldus 100 g toiduaines:

* Kala, kuivatatud, keskmiselt 79g
* Piimapulber, rasvata 35g
* Juust, madala rasvasusega 32g
* Emmental 29 Juust keskmiselt 28g
* Maapähkel 26g
* Vürtsikilu, nisuidud, soolapähklid 25g
* Läätsed; uba, kuivatud, keskmiselt 24g
* Broiler, nahata 23g
* Suitsuräim 23g
* Seafilee, keedusink, seamaks, kalkun, kuiv.herned 22g
* Salaami, mandlid, sealiha, seasuitsusink 21g
* Maks, sardiinid tomatis, hallitusjuust, veise-ja vasikaliha 20g
* Pähkel keskmiselt 20g
* Angerjas, soolaheeringas, suitsurääbis, koha 19g
* Haug, lõhe, lest, ahven, veiselihakonserv 18g
* Sprotikonserv, suitsuvorst, veisemaksapasteet, keel 17g
* Tursk, nisukliid, latikas 17g
* Munakollane, räim, kaerakliid, kodujuust, sul.juust 16g
* India pähkel, parapähkel, kreeka pähkel 14g
 
k 07. mai 2010, kl 18.44
Mida see laps vähe saab? EMA kirjutab ,et sakutab oma last juustest,haige eit!
 
nõmedatele 23. mai 2010, kl 18.43
Lapse tutistamine pole kuritegu. Iga vanema oma asi, kuidas last kasvatab. Väike tutituti kulub marjaks ära, minu tuttavgi tutistab oma 2-aastast kui pahandust teeb ja laps kohe jätab järgi. No mida sa 2-aastasele seletad? Ta ei saa aru ju. See ei tähenda kohe, et kui õrnalt tutistab, siis kohe rebib salkudena juukseid välja. Ärge nüüd paanitsege ja vaadake ise, kuidas oma lastest INIMESED kasvatate.
 
liu 23. mai 2010, kl 19.04
Hahaa, mingid tibuemmed, kes viruchillereid kasvatavad, jälle välja karanud. Ostke ajud endale...
 
Tütre isa 26. veebruar 2018, kl 20.29
Kas teid, "nõmedatele", oleks OK näiteks homme juustest kiskuda kõvasti (tutistada)? Kui teid pole ok juustest kiskuda, siis kuidas lapsele seda teha on normaalne?!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!