Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Väikelaps
Otsin tööd Lapsehoidjana Tallinnas.
 
H. 17. juuni 2010, kl 20.24
Olen 18 aastane neiu ning otsin tööd Tallinnas lapsehoidjana. Kogemused olemas.
 
catlin 09. juuli 2011, kl 21.46
Tere.mina otsin lapsehoidjat tallinnas 3 nadalaks.andke mulle
teada kas te olete veel vaba?
 
Natalja 08. detsember 2011, kl 06.25
Olen 21 aastane neiu. Otsin tööd lapsehoidjana Tallinnas. Õpin ülikoolis. Kogemused olemas!=)
 
Andra 29. mai 2012, kl 20.17
Olen 13 . neiu , ja otsin tööd lapsehoidjana , saan hästi läbi lastega ja on ka kogemused ,
 
Andra Varo 29. mai 2012, kl 20.29
tere !

Olen 13-aastane neiu , ja otsin tööd lapsehoidjana tallinnas . Saan lastega hästi läbi ja on ka kogemused .
 
neiu 03. juuni 2012, kl 16.44
Andra, mina otsin lapsehoidjat! On vaja paar korda nädalas laps lasteaeiast ära tuua ja mõnikord ka nädalavahetusel hoida. Palk on 1,4 eurot tunnis. Kas oled huvitatud? Jäta enda meiliaadress.
 
* 06. juuni 2012, kl 07.43
Mina otsin ka lapsehoidjat. Vaja oleks paaril õhtul nädalas 2-3 tundi korraga.
Tüdruk on 3a, juba asjalik.
Palga suhtes olen paindlik.
 
ge 16. juuni 2012, kl 13.44
Tere,

Olen tubli ja rõõmsameelne 13 aastane neiu tallinnast.Otsin tööd lapsehoidjana tallinnas.Palk kokku leppel
 
Andra Varo 17. juuni 2012, kl 22.13
neiu , olen huvitatud , ja siin on minu meiliaadress nunnuannu102hotmail.com .
 
Andra Varo 04. juuli 2012, kl 00.34
Tere ! catlin olen huvitatud , jätan oma meiliaadressi nunnuannu10@hotail.com ning ka telefoni nr 56334106 :)
 
Andra Varo 05. juuli 2012, kl 23.05
* Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina otsin ka lapsehoidjat. Vaja oleks paaril õhtu
> l nädalas 2-3 tundi korraga.
> Tüdruk on 3a, jub
> a asjalik.
> Palga suhtes olen paindlik.


tere ! Oleksin huvitatud , jätan oma meili aadressi nunnuannu10@hotmail.ocom
 
po 10. juuli 2012, kl 19.24
see on küll huvitav, et lasete alaealistel oma lapsi valvata, kuid kui midagi juhtub, mis siis teete, peab ikka debiil küll olema
 
:) 26. juuli 2012, kl 11.25
To Neiu : KAs otsite ikka veel lapsehoidjat ? Olen kohusetundlik,armastan pisikesi,südamilik ja varajasemad kogemused olemas.Ise olen 17 aastane neiu :)
 
Enton 27. juuli 2012, kl 21.52
Olen 16 a. aastane neiu. Otsin tööd lapsehoidjana Tallinnas
 
lapsehoid 05. august 2012, kl 00.54
vabandan, et niimoodi kirjutan, aga kelle oleks vaja lapsehoidjat üheks kuuks? et siis septembris jälle last uue hoidjaga harjutama hakata? varsti algab ju kool ja kõik need 13- ja 16-aastased lähevad kooli. soovitan järgmistel aastatel juba mai keskel ennast pakkuda, et suvel lasteaedade puhkused jne.
 
lapsehoidja 09. märts 2013, kl 15.03
Otsin tööd lapsehoidjana ,olen 20 aastane üliõpilane.Meeldin lastele ja olen väga sõbrlik ja hakkaja.
 
otsin lapsehoidjat 27. märts 2013, kl 14.24
Soovin leida kohusetundlikku, sõbralikku mänguseltsilist/lapsehoidjat oma 2aastasele poisile. Hoidjal võiks olla aega nädalas 2-3 korda 7-8 tundi. Väga oodatud on arendavad tegevused ja eelnev kogemus pisilastega. Lapsehoid toimuks lapse kodus Tallinnas. Koristama ega süüa tegema ei pea. Oma soovist võib teada anda meili aadressil: info@ilu24h.ee
 
lapsehoidja 16. oktoober 2013, kl 18.32
Olen tore ja rõõmsalmeelne 14 aastane neiu sooviksin lapsehoidjana tööd varemad kogemused on olnud ja saan lastega väga hästi läbi ja lastele ma meeldin
 
Lapsehoidja Moonika 16. oktoober 2013, kl 19.17
Tere!

Olen tubli ,tore ja rõõmsameelne 14 aastane neiu otsin tööd lapsehoidjana saaks olla pärast kooli varemad kogemused on olnud ja saan lastega väga hästi läbi ja lastele ka meeldin väga kiiresti oleks vaja
 
DDD. 19. oktoober 2013, kl 00.31
Ei soovita küll nii noori lapsehoidjaks võtta, kui vähegi võimalik. Raske on leida neid erandeid, kes seda vastutust tõesti tajuvad ja kel tõesti ka teadmisi lapsehoidmisest. Suuremale lapsele ehk küll, aga väikelastele kindlasti mitte.
 
vanaema 23. oktoober 2013, kl 23.09
Kui keegi vajab (liba)vanaema e. hoidjat (50+) Tallinnas, siis jätke kontakt.
 
inga 03. november 2013, kl 09.42
Tere, otsin samuti tööd lapsehoidjana.
vaadata saaksin oma kodus.
lastega olen väga palju kokku puutunud.
endal isiklik kogemus 1 aasta.
Teie last vaataksin koos enda 1 aastase pojaga.
Olen rõõmsameelne, kohusetundlik, usaldusväärne, halbade harjumusteta-ei joo, ei suitseta ega ei tarbi midagi mis pole lubatud.
kui on kellegil huvi saab täpsemalt rääkida emaili teel:)
inga1992@hot.ee
Aitäh tähelepanu eest, mõnusat päeva jätku:)
 
Trinz321 04. november 2013, kl 15.58
Tere! / TALLINNAS /

Olen 28a, rõõmsameelne, kannatlik ja rahulik naisterahvas.
Mul on kaks last, 7a tütar ja 5a poeg.
Hetkel olude sunnil kodune ning otsin tööd lapsehoidjana.
Tuleksin lapse koju, E-R (8-17), sobib ka osaline aeg.

Kogemused olemas nii enda lastega, kui ka võõrastega.

Soovitused olemas.

Kellel huvi, kirjutage e-mailile ruusmaa@hotmail.com
 
Maria 08. veebruar 2014, kl 16.08
Tere. Olen Maria 14 aastane. Oskan Eesti keelt vene keelt elan Sillamäe linnas otsin sva mis töö ja kus tööasub ka pole vahet oskan suheta lastega töötasin lastega töötasin ka köökis nõude pesujana. Oskan hästi suhelda lastega vanematel on hea meel pärast mind istusin lastega väga kaua ja istusin ka haigese lapsega kelle on südame valu Minu number on 58219212 ootan
 
TubliHoidja 13. veebruar 2014, kl 16.34
Tere. Olen 13 aastane poiss, kes otsiks lapsehidja tööd Rakveres. Mul on ka omajagu kogemusi ja ma meeldin lastele. Kui kellelgi vaja siis saatke oma kiri e-mailile edvardnurk@gmail.com
 
Siret Mägi 25. veebruar 2014, kl 20.24
Tere!
Otsin samuti tööd lapsehoidjana Tallinas. Olen 21- aastane tudeng. Oman rohkelt laste hoidmise kogemusi nii sugulaste hoidmise kui ka lastepäevahoius töötamise näol. Olen hea lapsehoidja, sest naudin tõelistelt lastega koos töötamist.

Minu e-mail on: magi.siret@gmail.com
 
iii 08. september 2014, kl 20.25
 
Laura Kerov 05. november 2014, kl 20.38
Hei!

Olen tubli ja rõõmsameelne neiu tallinnast.Oleskin meeleldi nõus igas vanuses võsukesi hoidma :) . Saan lastega suurepäraselt läbi. On ka eelnev töökoegmus,meeldib lastega tegeleda ning olen valmis ka kodutöid tegema.Ei pea olema püsiv ,näiteks kui vaja hoida ainult haiguste ajal või paar korda nädalas,siis olen loomulikult nõus. Kui on tunne ,et vajad omale tragit -ja usaldusväärset lapsehoidjat siis kirjuta mulle . Lisaküsimused samuti oodatud
Tasu kokkuleppel(ei nõua üüratut summat) :)
 
Mary 05. jaanuar 2015, kl 14.59
Tere,
Kas lapsehoidmisega veel tegelete?
Oleme huvitatud.



Lugupidamisega,
Mary
 
to Mary 07. jaanuar 2015, kl 16.36
Mina tegelen. On olemas kogemused. Lastega saan h2sti l2bi. Kirjutada emailile blondiinid@gmail.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!