Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
kondoom
 
minna 11. mai 2003, kl 00.32
oma poja koolikotist leidsin paki kondoome
poiss ainult 12 aastane ja täitsa laps veel nii et praktilisest küljest pole tal nendaga küll veel mitte midagi teha
kust ta need sai ja mida ta teeb nendega
otse nagu ei tihka ka tema käest küsida
 
manna 11. mai 2003, kl 08.40
Üpris võimalik, et koolis mingis loengus jagati neid. Samas, tiba võimalik ka, et otsib pilkasid, kellega seksida, ennegi nähtud neid tatise ninaga elumehi.
 
****** 11. mai 2003, kl 09.57
No kuna ise olen 12 aastane tüdruk siis ütlen selle kohta nii palju,et mu poiss on 13 ja on ka kaasas kandñud kondosse...ning olen päri sellega,et neid võis ta saada mõnest loengust(sest me plikad saime sidemeid ja kalendri nt kah loengust) ja tean,et teise klassi poistel oli kah mingi loeng, kuid ma ei tea kas nad said sealt midagi....ja võibolla ta tõesti otsib plikasid, ma arvan ,et peaksite taga sellest rääkima....ja seletama(võibolla ple ta milleski veel aru saand)
 
Lotte 11. mai 2003, kl 16.54
Ilmselt ikka koolis kas mingil loengul või perekonnaõpetuse tunnis anti.
 
nähatamatu 11. mai 2003, kl 19.22
sellises vanuses vaevalt et ta praktilist kasutust otsidb kondoomidele.

tõenäolisem tundub et sõpradega puhuvad neid täis või midagi sellist
 
ak 12. mai 2003, kl 10.31
No nendest saab ju priimasi veepomme teha!! ;)
 
töllmokk 12. mai 2003, kl 15.58
Mhmh. Tõenäoliselt lasebki vett täis ja loobib aknast möödakäijatele pähe.
 
Mine sa poissi tea 12. mai 2003, kl 18.43
Minu sõbrannal on 13aastane poeg ja hiljuti rääkis ta emale, et tal on tüdruk, keda ta armastab ja kellega on ka vahekorras. Tänapäeval võivad "need asjad" mõnikord tõesti väga vara juhtuda, nii et ära ole nii sinisilmne. Küsi näiteks teinekord jutu sees pojalt, kas tal on mõni tüdruk, kes talle meeldib jne. Tee vaikselt ümber nurga asi selgeks. Soovin sulle selleks kannatust.
 
didi 15. mai 2003, kl 00.23
ma arvan, et anti loengus või siis oli loeng ja ta ostis huvi pärast. puberteedieas tahetakse ju ikka teada, et mis ja kuidas. ma ei usu, et kellegiga voodi hüppab, pigem teeb veepomme juba. aga rääkida võiksid temaga ikka
 
grr 15. mai 2003, kl 22.01
miks sa üldse sorid poja isiklikes asjades!?
 
Mari 16. mai 2003, kl 12.22
Aeg-ajalt võiks ju ülevaade olla,mida lapse kott või taskud sisaldavad.
 
mamps 16. mai 2003, kl 13.35
Minu poja 13, teine 15, nooremal väljapaistvam kondoomihuvi. Esimeseks korraks ostsin mõned aastad tagasi lihtsalt paar pakki koju tutvumiseks, sellel aastal on Reformierakond neid lahkelt jaganud ( ei sori asjades, poiss hoiab neid oma kirjutuslaual ), kuid lähemal ajal ostan mingi suurema posu vannituppa valmis, kel vaja see võtku, ehk suudan ennetada mõne haiguse, tite või muu mure.
 
kiks 16. mai 2003, kl 17.26
tark sa mamps siis ei tule titte ega midagi .......peax ise ka proovima sellise korra teha tnx
 
eh 17. mai 2003, kl 16.20
umbes 12-aastastel on koolis perekonnaõpetuse tunnid ja nad õpivad seal kondoome kunstpeenisele peale panema, nii poisid kui tüdrukud.
 
moos 18. mai 2003, kl 17.14
las tal olla need ,vähemalt muretki natikenegi vähem.rääkida ju võiks ka,endal need jutuajamised kohe ukse ees-ei suuda veel mõelda kuidas juttu alustada.
 
nunn 18. mai 2003, kl 20.18
Hommikul kutsub abtiss kõik nunnad kokku ja ütleb et majas oli olnud öösel suur möll! Kõik nunnad teevd oohhhh, üks nunn teeb ihiii.
Abtiss: "Majas oli mees olnud." Kõik teevad jälle oohhh, üks teeb ihiii.
Abtiss: "Kloostrist leiti kasutatud kondoom." kõik teevad jälle oohhhh, üks teeb ihiihi.
Abtiss: "Kondoom oli katki." Kõik teevad hiiihhhhiii, üks teeb ooohhhhh...
 
Anna 18. mai 2003, kl 21.32
Arvatavasti koolis terviseõpetuse tunnis või siis mõnel muul loengul jagati.
 
. 22. mai 2003, kl 22.41
tervise õpetuse tunnis jagatakse jah kondoome.
 
Susann 23. mai 2003, kl 19.32
Arvan, et ta tahtis lihtsalt "möllu panna", neid on ju nii lahe täis puhuda! ;P

Edu sulle, arvan, et sellele küsimusele on lihtne vastus, ära arva kõige hullemat ja küsi temalt! =)
 
no daaaaa 04. juuni 2003, kl 13.57
ära sori lapse kotis kas sulle meeldiks kui keegi sinu asjades soriks... >:(


ja wõimalik et laps kasutab neid wõi tahab lihtsalt popp wälja näha .


hoia parem oma keel hammaste taga sellistest asjades ei taheta reekida .

>:(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!